A-tým: TJ Nespeky – Spartak Průhonice 4:0 (2:0)

Téměř měsíc si museli nespečtí fanoušci počkat na další domácí zápas. Po sérii čtyř venkovních zápasů, ze kterých jsme získali pouhý jeden bod, se naši hráči představili opět doma. Především díky dvěma slepeným gólům z 23., resp. 24.min jsme mohli vidět relativně pohodový zápas a vysoké vítězství našeho týmu. Série našich velkých šancí začala už ve 21.min. Hosté kopali z ideální vzdálenosti volný přímý kop, jenže trefili pouze hráče ve zdi, a z následného brejku měl velkou šanci Matěj Rosenvald, ale jen těsně netrefil branku. O minutu později se individuálně prosadil náš kapitán Kuba Melichar a zařídil první gól. Pepa Petlička na zadní tyči už měl jednoduchou práci 1:0. Než se soupeř vzpamatoval, tak jsme vedli o dva góly. Míč směřoval po ose Matěj Rosenvald – Čížek a zakončoval Martin Turek 2:0. Další velkou šanci jsme měli ve 36.min. Paradoxně opět po standardní situaci soupeře, kdy jsme získali míč a z bleskového protiútoku se do zakončení dostal Matěj Rosenvald. Gólovou radost mu ovšem pokazil 50-ti letý gólman Patrik Keseli, který předvedl parádní zákrok. Víc už se do prvního poločasu nevešlo.

Zápas jsme měli celkem pod kontrolou. Navíc v 57.min na sebe upoutal pozornost opět famózní Martin Turek, který si navedl míč na střed, a z dobrým 25-ti metrů se trefil ideálně 3:0. Hosté měli svou největší šanci v 65.min, kdy se do zakončení dostal vytáhlý útočník Jakub Štěpnička, ale trefil pouze břevno Drážkovi branky. Ve druhém poločase se oba týmy dopustily několika chyb, a jednu z nich potrestal v 73.min opět Turek, který tak zkompletoval svůj Hattrick a uzavřel na konečných 4:0.

Více foto ze zápasu najdete zde: https://eu.zonerama.com/rublic/Album/9740655

 

Video sestřih utkání najdete zde: http://static.tvcom.cz/AdvertVOD/Cut/2023/5/6/42322.mp4

 

Záznam celého utkání najdete zde: http://static.tvcom.cz/AdvertVOD/2023/5/6/216857.mp4

 

Zápis o utkání najdete zde: