U11: Sokol Krhanice – Nespeky/Poříčí 17:10 (8:5)

V nedělním zápase v Krhanicích jsme se mohli těšit téměř ze 100% docházky našich dětí. Chyběli pouze Dominik Burger a Matyáš Mikulanda, kteří ale v této sezóně ještě do žádného zápasu nezasáhli. Opět se hrálo na třetiny 3x 20 minut a na závěr si hráči přidali ještě trošku navíc, ale to už bylo nad rámec uzavřeného gólového účtu. V první třetině jsem vytýkal svým hráčům hlavně určitou nezodpovědnost při bránění šikovných krhanických útočníků. Myslím, že se řadě gólů dalo zabránit. Naopak v útočné fázi jsme opět některé šance řešili příliš ukvapeně a sami jsme se připravili několik gólů. Ve druhé třetině mě nejvíce potěšil zlepšený výkon Honzíka Rubliče, jemuž jsem vytýkal tu špatnou obranou činnost a bylo vidět, že se mé pokyny snaží plnit. No a ve třetí třetině jsem byl nejvíce spokojený s Márou Krejčíkem a Maťulou Kačírkovou. Oba měli úvod zápasu takový ospalý a nevýrazný, ale s tím, jak vylezlo sluníčko, tak ožili a oba byli pro svůj tým velmi platní. Jejich bojovnost a pohyb po hřišti byl příkladný pro všechny ostatní hráče.

Zápas jsme sice prohráli, a nutno přiznat, že domácí hráči si vítězství zasloužili, ale pokud by se nám podařilo vyvarovat se těch opravdu laciných gólů, a naopak proměnili alespoň část těch velkých šancí, tak by výsledky zápasů mohli být úplně jiné, a děti by mohli mít ze zápasu mnohem větší radost.