B-tým: FK Týnec n.Sáz – TJ Nespeky B 5:1 (3:0)

Ilustrativní foto

Z posledních čtyř utkání získalo „béčko“ Nespek pouhé tři body, a to za těsné vítězství nad Přestavlky. V ostatních třech zápasech svému soupeři podlehlo. Nejinak tomu bylo i v Týnci, kde jsme nakonec prohráli vysoko 5:1. Myšlenky na to, že bychom mohli v Týnci výsledkově uspět se rozplynuly hned v úvodu utkání. Ve 4.min poslal týnecké hráče do vedení mladý Tadeáš Nikrmajer, a o chvilku později přidal druhý gól Oldřich Stejskal. V samotném závěru prvního poločasu navíc zvýšil na rozdíl třech branek opět Nikrmajer, a do kabin se tak odcházelo za stavu 3:0 pro domácí.

Jak první poločas skončil, tak začal i ten druhý. Hned v úvodu druhého půle navýšil Karel Laurich na 4:0, a i když v 55.min snížil Láďa Sysel, pro kterého to byl mistrovský zápas po téměř dvou letech, tak konečné slovo měl opět Laurich, který v 64.minutě uzavřel na konečných 5:1.