A-tým: TJ Sokol Nespeky – FK Komárov  1:1 (0:1)

Áčko nastoupilo ke svému čtvrtému utkání v nekompletní sestavě, a tak lavičku náhradníků zaplnili výhradně hráči z nespecké rezervy. V úvodní půlhodině se na hřišti nic zajímavého nedělo. Šancí před jednou či druhou brankou bylo jak šafránu. Až ve 31.min se narodila první gólová situace.  Z pozice pravého obránce celou akci vypracoval hostující Jan Bežó, přešel přes čtyři naše hráče a otočil hru doleva na rozběhnutého Štycha, ten nacentroval a před bránou se hlavou prosadil nikým nehlídaný Vajs – 0:1. Bleskovou odpověď si mohl přichystal Lukáš Maršoun, ale jeho střela mířila pouze do břevna. Hosté si sice vypracovali několik střeleckých příležitostí, ale žádná střela nemířila mezi tyče, a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:1 ve prospěch Komárova.

Druhý poločas už nabídl více nebezpečných situací. Zpočátku se častěji dostávali do zakončení hosté, ale v 53.min centr Konopiského skončil na břevně, v 56.min hlavičkoval z dobré pozice Hronek, a v 65.min trefil Hamajda hlavou opět břevno. Náš tlak sílil a nebezpečných situací přibývalo. V 70.min posoudil pan rozhodčí zákrok Filipa Mizery jako nedovolený a nařídil proti hostům poněkud přísně volný přímý kop. K rozehrání této standardní situace se postavil Petlička a trefil se parádně !!! Jeho přesně mířená střela znamenala vyrovnání na 1:1.  O chvilku později jsme nezvládli nadějnou situaci tři na dva, a v 76.min vychytal Jindru Dobřanského hostující gólman. V 88. ještě nebezpečně hlavičkoval Pepa Petlička, ale i tentokrát byl gólman hostí pozorný. V závěru utkání se nelíbil verdikt pomezního rozhodčího hostujícímu Bežóvi, který ho za to odměnil velmi vulgárním slovním projevem, nicméně za to uviděl pouze žlutou kartu.  Konečná remíza 1:1 je nejspíš zasloužená, i když je pravda, že ve druhé půli jsme měli k vítězství rozhodně blíž.

 

Videosestřih zajímavých událostí najdete zde: http://static.tvcom.cz/AdvertVOD/Cut/2021/9/4/35709.mp4

 

Více foto ze zápasu najdete zde: https://www.zonerama.com/rublic/Album/7594840

 

 

Zápis o utkání najdete zde: