Nespeky – Nový Knín

Lukáš Maršoun udělal otci trenérovi opět radost

Nespeky – Fotbalisté Nespek navázali ve fotbalové v I. A třídě s Novým Knínem na výhru z Jedomělic díky jedinému gólu Lukáše Maršouna.

NESPEKY – NOVÝ KNÍN 1:0

První poločas se domácím moc nepovedl. Přesto za velkého větru získali převahu, ale Vojkůvka hlavičkoval nad branku. Hosté se do jediné své šance v zápase dostali ve 20. minutě, kdy po špatné přihrávce vyběhnuvšího brankáře Šilhavého netrefili prázdnou branku. Do konce poločasu ještě loženka domácího L. Maršouna skončila daleko vedle branky a Krejza po chybě gólmana Petříka z metru přestřelil svatyni hostů.

Ve druhém poločase se hra domácích zlepšila a po výrazné převaze se dočkali vítězství, když v 53. minutě po chybě obránce hostů nedal L. Maršoun gólmanovi hostů šanci. V závěru ještě vykopl hlavičku Nachtmana po rohovém kopu novoknínský obránce.

„Čekali jsme těžký zápas s houževnatým soupeřem, což se potvrdilo. Utkání moc krásy nepobralo. Hosty jsme do ničeho nepustili a měli jsme v obou poločasech šance a jednu proměnili, proto jsme vyhráli,“ řekl k zápasu trenér Nespek Jiří Maršoun a poznamenal před dalším duelem: „Teď se musíme dobře připravit na derby s Voticemi.“

Branka: 53. L. Maršoun. Rozhodčí: Pospíšil. Poločas: 0:0.

Nespeky: Šilhavý – Urban, M. Obermajer, Krejza, Párys (46. Myslivec) – Konopiský, L. Maršoun, Kukač, Jasz (64. L. Nachtman) – Štáf, Vojkůvka (89. Petr Kadeřábek).

PAVEL DRNEC