Stříbrná Skalice – Nespeky

Oslabené Nespeky si poradily se Stříbrnou Skalicí
Stříbrná Skalice – Fotbalisté Nespek si v I. B třídě, skupině D, dojeli pro tři body do Stříbrné Skalice.

STŘÍBRNÁ SKALICE – NESPEKY 0:2

V úvodních dvaceti minutách Nespeky nepustily domácí z jejich poloviny, ale bez vyložené šance. Skaličtí se následně vzpamatovali a ránu Bečky vyrazil Králíček na roh. Poté začali hrozit hosté, ale Sysel si před Detkem špatně zpracoval míč, Matyášek po sóle nepřehodil brankáře a další jeho hlavičku po centru Čápa vyrazil Detko bravurně na roh. Těsně před odchodem do kabin se nejlépe orientoval po rohu v šestnáctce Sysel a dotlačil míč do sítě – 0:1.

Po přestávce vyvinuli domácí tlak, ale jen po šestnáctku a jen ránu Šumného musel krotit Králíček. V 59. minutě byl na druhé straně faulován Matyášek a Myslivec z penalty dodal klid do nespeckých řad. Následně si hosté vedení hlídali a do konce zápasu byla na každé straně jen jedna šance, Marušák pálil vedle a domácí Šumný ve skluzu zamířil mimo.

Branky: 43. Sysel, 59. Myslivec (z PK). Rozhodčí: Tylchert. ŽK: 5:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Nespeky: Králíček – Párys, Kučera (80. Hýbek), Pavlík, Myslivec – Marušák, Pavelka (3. Čáp), Burian, Matyášek – Sysel (88. Hubička ml.), Mastný.