B-tým: Nespeky B – Kamenice 1:2 (0:0)

Ani na potřetí se nepodařilo nespeckému béčku zvítězit v přípravném utkání. Tentokrát jsme prohráli doma s Kamenicí 1:2. Náš jediný gól vstřelil v 50.min Petr Kumpošt. Soupeř následně dvěma slepenými góly otočil výsledek utkání.

V prvním poločase se hrál sice poměrně dobrý fotbal, ale ani jeden tým si nevytvořil žádnou vyloženou šanci. Jediný náznak šance měli domácí ve 30.min, kde nejdříve kopal Štěpán Hamajda volný přímý kop, ale díky lehké teči ve zdi jsme zahrávali roh a z následné standardky jsme si vytvořili takový závar, ale bez nebezpečného zakončení.

Ve druhém poločase se začaly padat i góly. Cca v 50 min jsme rozehráli nakrátko rohový kop a centrovaný míč uklidil do kamenické branky Petr Kumpošt. Z vedení jsme se ale neradovali dlouho, hosté v rozmezí mezi 55 a 60.min dvěma rychlými góly otočili výsledek utkání.

Sestava: Vejvoda M. – Rublič L., Tyrner M., Kadeřábek J., Kuželka V. – Kačírek M., Hamajda Š., Syslel L., Tůma M. – Matyášek O., Jasz A.

Střídali: Vojkůvka R., Kumpošt P., Myslivec J., Myslivec Jan,