U13: Tichonice / Kácov – TJ Nespeky 2:3 (0:2)

Mladší žáci Nespek skončili po podzimní části, stejně jako náš dnešní soupeř, v polovině soutěžní tabulky, a jak my, tak i sdružený tým Tichonic a Kácova byly pro jarní část shodně nalosovány do skupiny A. Dalo se předpokládat, že by to mohlo být vyrovnané utkání, což se nakonec i potvrdilo. První poločas jsme vyhráli 2:0, pak sice soupeř snížil, ale následně jsme přidali třetí gól. Na konečných 2:3 upravil soupeř až v samotném závěru.

Luděk Rublič ml., trenér MŽ:Dnes jsme odehráli první mistrovské utkání v Tichonicích proti sdruženému týmu mladších žáku TJ Sokol Tichonice/ AFK Kácov. Po delší době jsme odehráli zápas na velkém hřišti a zvládli jsme ho poměrně dobře. První poločas jsme byli lepším týmem, a po gólech Honzy Rubliče a Šimona Hájka jsme zaslouženě vedli 2:0. Výkon ve druhém poločase už tak dobrý nebyl, a hned po 7 minutách jsme inkasovali na 1:2. Pak ale Šimon Hájek zvýšil po individuální akci na 1:3, což nás uklidnilo. Těsně před koncem soupeř přidal branku na 2:3. Šance byly na obou stranách, a my jsme rádi, že jsme zápas zvládli, a z prvního jarního zápasu vezeme všechny 3 body“.