U15: Vracovice / Kondrac – TJ Nespeky 1:6 (0:1)

První dubnový víkend se na Benešovsku rozběhla i mistrovská soutěž žáků. Starší žáci na podzim obsadili 3.místo, a tak na jaře budeme hrát v nově vylosované skupině A. První zápas jsme hráli ve Vracovicích, kterým po podzimu patřila pátá příčka, a naši hráči vstoupili do jarní části vítězně. Zápas jsme především díky druhému poločasu vyhráli vysoko 1:6.

Pavel Borovec, trenér mužstva: „V prvním poločase se hrál nervózní fotbal ať už ze strany domácích tak i z naší strany, do vedení jsme se dostali ve 27 minutě kdy branku vstřelil Lukáš Borovec. Na začátku druhého poločasu domácí vyrovnali z penalty, ale pak si vzal slovo Kuba Sarközi, který během 6 minut zaznamenal hattrick a otočil tak stav utkání v náš prospěch na 4:1. Potom jsme ovládli hru a ještě přidali dvě branky Lukášem Borovcem.“

Zápis o utkání najdete zde: