B-tým: TJ Nespeky B – FK Bílkovice 5:0 (1:0)

Nespecká rezerva se poprvé v jarní části představila doma v Nespekách, kde hostila fotbalový klub Bílkovice, kterému aktuálně patří 7.místo soutěžní tabulky. Naše mužstvo doplnili asi čtyři hráči z širšího kádru áčka a na celkovém projevu to bylo znát. Utkání jsme měli zcela pod kontrolou a oproti soupeři jsme si vytvořili mnohem více šancí. Bohužel v prvním poločase byla úspěšnost v proměňování šancí žalostná, a tak jediný gól padl až ve 33.min z penalty po faulu na Vojkůvku. Pokutový kop proměnil Martin Pohořelý – 1:0.

Obraz hry se nezměnil ani po přestávce. Radek Šírl nadále vytvářel brankové příležitosti pro své spoluhráče, ale v proměňování šancí jsme moc úspěšní nebyli. V 51.min Radek nepřihrál, ale sám vystřelil ze střední vzdálenosti a bylo to 2:0. Tento stav platil až do 76.minuty, ale v závěrečné čtvrthodině se postupně trefili Lukáš Maršoun, Radek Šírl a na konečných 5:0 uzavřel v 86.min Oleg Sosnovec.  Nespeky B se tak v tabulce okresního přeboru posunuli na 8.místo právě za Bílkovice.

 

Více foto ze zápasu najdete zde: https://eu.zonerama.com/rublic/Album/11266223

 

 

Zápis o utkání najdete zde: