TJ Nespeky budou hostit druholigový tým FC Vysočina Jihlava

Dnes proběhlo v přímém přenosu ČT Sport losování 2.kola MOL Cupu 2023/24. Zástupci našeho klubu TJ Sokol Nespeky využili oficiální pozvánku a losování se osobně zúčastnili. Do druhého kola už zasáhnou i prvoligové týmy s výjimkou Sparty, Slavie, Viktorie Plzeň, Bohemians, a Slovanu Liberec, kteří se zapojí do MOL Cupu až ve třetím kole.

Losování se zúčastnil předseda FAČR Petr Fousek a Petr Pavlíček, manažer komunikace MOL.

TJ Sokol Nespeky, jakožto nenasazený klub, jsme měli jistotu, že budeme hrát doma. Poté co pan Petr Pavlíček vylosoval z osudí jméno našeho klubu, tak následně předseda FAČR pan Petr Fousek rozhodl o našem soupeři, kterým se stal druholigový tým FC Vysočina Jihlava.

Úřední termín 2.kola MOL Cupu je na programu ve středu 30.srpna 2023.