B-tým: Sokol Maršovice – TJ Nespeky B 3:2 (2:2)

Ani nespecká rezerva neukončila podzimní část sezóny vítězně. V Maršovicích jsme prohráli těsně 3:2. Soupeř se během první půlhodiny dostal do dvougólového vedení, ale díky dvěma gólům Ládi Sysla z konce poločasu jsme do kabin odcházeli za nerozhodného stavu 2:2. Vítěznou branku vstřelil domácí hráč Matěj Hašek v 60 minutě utkání.

Zápas hodnotil trenér mužstva Martin Bárta, TJ Nespeky B: „zápas jsme si vyloženě prohráli sami, nedokázali jsme se vypořádat s jejich dvěma útočníky s Pavlem Žížalou a Matějem Haškem, kteří byli pro domácí klíčovými hráči. Prohrávali jsme 2:0, ale dokázali jsme se do utkání vrátit a ještě do poločasu srovnali na 2:2. Je škoda, že na začátku druhé půle jsme neproměnili obrovskou šanci, kdy šel Hamajda sám na gólmana, ale bohužel nedal. Oni pak využili našeho nedůrazu, kdy se nám nepodařilo včas odkopnout balon, a dostali jsme třetí gól. V závěru jsme mohli ještě vyrovnat, Roman Vojkůvka běžel sám na bránu, ale ani on nedal. Je to škoda, protože soupeř byl hratelný a je to naše hloupá ztráta. Mrzí mě zranění Martina Pohořelého, který musel střídat a když odešel, tak organizace hry byla zas někde jinde. Kluci pak byli taky podráždění, věnovali se více výrokům rozhodčího, a už jsme s tím nedokázali nic udělat.“