B-tým: Nespeky B – Pravonín 2:0 (1:0)

Utkání B-týmu bylo bohaté na gólové šance. V prvním poločase nejenže soupeř své šance zahazoval, tak si navíc po nedorozumění vstřelil vlastí gól. Druhý poločas byl obdobný s řadou šancí na obou stranách. Gólem skončila ale jen jedna, v 88.min potvrdil vítězství domácích Roman Vojkůvka.

Hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém nebyla nouze o gólové šance. První gól byl ale pro soupeře velmi nešťastný. V 10.min nakopl Michal Tyrner dlouhý míč před hostující branku, kam ale nesměřoval žádný domácí hráč, přesto si hosté po nedorozumění vstřelili ukázkového vlastence, Michal Hoch nedal svému brankáři žádnou šanci 1:0. Naopak další minuty bylo horko spíše před naší brankou. V 16 a ve 20 min měl na kopačkách vyrovnávací gól hostující Kodeda, ale Drážek jeho střelu v obou případech vyrazil. O chvilku později se presentoval krásnou střelou Červeňák, ale trefil jen tyč Drážkovi branky. Hosté se vyrovnání nedočkali ani ve 28.min, kdy úspěšně zvládli kombinaci středem hřiště, ale Drážek zlikvidoval i sólo Marka Sibala. Z našich šancí stojí za zmínku pouze střela Adama Jasze, která ale mířila jen do boční sítě, a potom dvě střely do břevna. Ve 29. orazítkoval brankovou konstrukci Martin Pohořelý, a o chvilku později i Ondra Matyášek. Poločasové skóre tak zůstalo na stavu 1:0

Do druhé půle jsme již nemohli počítat s Ondrou Matyáškem, který si při jednou ze soubojů zlomil ruku v předloktí a sezóna pro něj předčasně skončila. Jeho post zaujal důrazný Roman Vojkůvka. Právě Roman měl obrovskou šanci ve 49.min, kdy mu Adam Jasz připravil tutovku, ale Roman v ideální pozici netrefil míč. Zajímavé momenty z hlediska gólových šancí byly k vidění až v závěrečných 10 minutách. Nejprve si hosté vylámali zuby opět na Drážkovi, který v rozmezí pár vteřin chytil dvě velmi nebezpečné střely. Pak sice hostující Michal Hoch dopravil míč do té správné branky, ale nepohlídal si ofsajdové postavení, a tak vyrovnávací gól nemohl platit. Závěrečné slovo měli naši dorostenci, kteří se na hřiště dostali až v samotném závěru, nejprve se v 87.min individuálně prosadil Dan Vošický, ale pravonínský gólman Janáček jeho sólo chytil. O minutu později našel Martin Tůma přesným centrem Romana Vojkůvku, který v 88.min rozhodl o našem konečném vítězství 2:0.

Utkání hodnotil středopolař Martin Pohořelý: „hráli jsme s kvalitním soupeřem, který chtěl hrát fotbal. Jediné co mě mrzí, že tento oboustranně dobrý zápas skončil tímto hubeným výsledkem, diváci by si zasloužili vidět podstatně více gólů. Oba týmy si vytvořily poměrně hodně šancí, po hezkých akcích a nakonec padl jeden nešťastný vlastní gól a druhý až v samotném závěru. Samozřejmě, že nám ten úvodní gól hodně pomohl, navíc nás v bráně hodně podržel Vašek, ale i tak si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, nicméně zápasu by asi více slušel výsledek např. 4:2“