Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 

mužstvo: U15 - Starší žáci  
sezóna: 2018/19
soutěž: Okresní přebor, OFS Benešov
název týmu v soutěži: Pyšely/Nespeky
hřiště pro domácí zápasy: SK Pyšely
     
trenér: Kulhavý Milan
asistent trenéra:  
vedoucí mužstva:  
       
PODZIM 2018  
  Příjmení Jméno Rok narození  
1. Šiňor Matěj 2006  
2. Vaňha Matyáš 2006  
3. Bareš Lukáš 2006  
4. Ebenstreit Jakub 2005  
5. Lipčák Filip 2005  
6. Kulhavý Patrik 2005  
7. Jára Josef 2005  
8. Kulhavý Adam 2004  
9. Šiňor Pavel 2004  
       
JARO 2019  
  Příjmení Jméno Rok narození  
1. Kulhavý Adam 2004  
2. Šiňor Pavel 2004  
3. Červeňák Pavel 2005  
4. Dostál Šimon 2005  
5. Ebenstreit Jakub 2005  
6. Kulhavý Patrik 2005  
7. Svoboda Vojtěch 2005  
8. Bareš Lukáš 2006  
9. Šiňor Matěj 2006  
10. Vaňha Matyáš 2006  
11. Páša Daniel 2007  
12. Stejskal Nicolas 2007  
13. Troníček Marek 2007  
14. Zoubek Martin 2007  

A-tým: Nadcházející zápas

Datum so, 07. bře. 2020 Beginn 14:30
FK Komárov
FK Komárov
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2019/20

# Team Zápasů Body
1 Klíčany 15 36
2 Velim 15 36
3 Kosmonosy 15 30
4 Komárov 15 30
5 Hřebeč 15 26
6 Dobrovice 15 24
7 Poříčí n.S. 15 23
8 Poděbrady 15 23
9 Vlašim B 15 23
10 Lhota 15 23
11 Tuchlovice 15 20
12 Nespeky 15 19
13 Hvozdnice 15 15
14 Kosoř 15 13
15 Lysá n.L. 15 11
16 N. Strašecí 15 8

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 22. bře. 2020 Beginn 15:bře
Sokol Mezno
Sokol Mezno
-:- Nespeky B
Nespeky B

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 13 32
2 Jankov 13 30
3 Nespeky B 13 24
4 Maršovice 13 24
5 Neveklov 13 22
6 Jis. Struhařov 13 17
7 Přestavlky 13 17
8 Chotýšany 13 16
9 Týnec n.S. 13 15
10 Postupice 13 15
11 Divišov B 13 15
12 Dol. Kralovice 13 14
13 Mezno 13 10
14 Bystřice 13 7

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 05. dub. 2020 Beginn 10:dub
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Sokol Maršovice
Sokol Maršovice

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 10 24
2 Pravonín 10 23
3 Mezno 10 21
4 Trh. Štěpánov 10 20
5 Ostředek 9 13
6 Postupice 10 13
7 Čerčany 9 12
8 Maršovice 10 12
9 Bystřice 10 11
10 Nespeky 10 3
11 Jankov 10 3

SG: Nadcházející zápas

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Chocerady 10 27
2 Nespeky 10 25
3 Říčany 10 15
4 Struhařov 10 11
5 Stř.Skalice 10 6
6 Sázava 10 3

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.