Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

mužstvo: A-tým  
sezóna: 2019/20
soutěž: Ondrášovka krajský přebor, SKFS
název týmu v soutěži: TJ Sokol Nespeky
hřiště pro domácí zápasy: hř. Nespeky
     
trenér: Tesař Jaroslav  
asistent trenéra: Králíček Petr  
vedoucí mužstva: Rosenvald Jaroslav  
     

 

PODZIM 2019
  Příjmení Jméno Rok narození Odehraných zápasů
1. Braný Luboš 1988 15
2. Krejza Tomáš 1993 15
3. Drážek Václav 1997 15
4. Maršoun Lukáš 1997 15
5. Burian Martin 1988 14
6. Klauz Miloslav 1997 14
7. Pešta David 1997 14
8. Kukač Jan 1985 13
9. Peterka Stanislav 1992 12
10. Večera Marek 1990 11
11. Konopiský Adam 1997 11
12. Kučaba Michal 1991 10
13. Petlička Josef 1991 8
14. Jasz Adam 1994 8
15. Vojkůvka Roman 1994 8
16. Varkoček Adam 1991 6
17. Iheanacho Fimbar Osita 1992 5
18. Laštovka Josef 1982 3
19. Kopta Filip 1997 2
20. Hamajda Štěpán 1998 2
21. Kačírek Martin 2000 1
22. Voráček Matěj 1991 1

A-tým: Nadcházející zápas

Datum so, 07. bře. 2020 Beginn 14:30
FK Komárov
FK Komárov
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2019/20

# Team Zápasů Body
1 Klíčany 15 36
2 Velim 15 36
3 Kosmonosy 15 30
4 Komárov 15 30
5 Hřebeč 15 26
6 Dobrovice 15 24
7 Poříčí n.S. 15 23
8 Poděbrady 15 23
9 Vlašim B 15 23
10 Lhota 15 23
11 Tuchlovice 15 20
12 Nespeky 15 19
13 Hvozdnice 15 15
14 Kosoř 15 13
15 Lysá n.L. 15 11
16 N. Strašecí 15 8

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 22. bře. 2020 Beginn 15:bře
Sokol Mezno
Sokol Mezno
-:- Nespeky B
Nespeky B

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 13 32
2 Jankov 13 30
3 Nespeky B 13 24
4 Maršovice 13 24
5 Neveklov 13 22
6 Jis. Struhařov 13 17
7 Přestavlky 13 17
8 Chotýšany 13 16
9 Týnec n.S. 13 15
10 Postupice 13 15
11 Divišov B 13 15
12 Dol. Kralovice 13 14
13 Mezno 13 10
14 Bystřice 13 7

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 05. dub. 2020 Beginn 10:dub
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Sokol Maršovice
Sokol Maršovice

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 10 24
2 Pravonín 10 23
3 Mezno 10 21
4 Trh. Štěpánov 10 20
5 Ostředek 9 13
6 Postupice 10 13
7 Čerčany 9 12
8 Maršovice 10 12
9 Bystřice 10 11
10 Nespeky 10 3
11 Jankov 10 3

SG: Nadcházející zápas

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Chocerady 10 27
2 Nespeky 10 25
3 Říčany 10 15
4 Struhařov 10 11
5 Stř.Skalice 10 6
6 Sázava 10 3

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.