U13: TJ Nespeky – Sokol Maršovice 3:1 (0:1)

Velkou radost nám udělal tým mladších žáků, který se v neděli 14.dubna představil na domácím hřišti v Nespekách. Nebylo to jen o samotném zápase, ale o celkovém dojmu, který za sebou hráči a trenéři zanechali. První poločas jsme sice prohráli 0:1, ale ve druhé půli jsme výsledek otočili, a nakonec zaslouženě vyhráli 3:1. Ani ve druhém utkání trenéři nepřistoupili k nominaci dětí na zápas, a prostor tak opět dostali všichni hráči bez ohledu na věk a výkonnost. Pokračovat ve čtení „U13: TJ Nespeky – Sokol Maršovice 3:1 (0:1)“

U9-P: Turnaj ml. přípravky ve Vlašimi

Turnaje ve Vlašimi se tentokrát zúčastnili pouze čtyři mužstva. Oproti prvnímu turnaji chyběl tým Benešova. Naše děti tedy sehráli tři zápasy. Ve dvou případech si užili radost z vítězství, když porazili 7:2 Křivsoudov, a 13:6 Dolní Kralovice. V zápase s Vlašimí byl opět úspěšnější soupeř. Trenérka Eva Rychtarová byla s výkony svých dětí velmi spokojená a hodnocení doplnila slovy: „děti předváděli krásné akce, dali mnoho gólů a měli radost z předvedené hry. Za dnešní turnaj děti moc chválím“. Pokračovat ve čtení „U9-P: Turnaj ml. přípravky ve Vlašimi“

B-tým: TJ Sokol Kondrac – TJ Nespeky B 3:0 (kont.)

Bohužel utkání 20.kola okresního přeboru Kondrac – Nespeky B se nehrálo, neboť náš tým se k utkání nedostavil. Důvodem byl nedostatek hráčů na naší straně. Vedení klubu se s předstihem omluvilo, informovalo domácí tým i fotbalový svaz, nicméně pokuta a kontumace zápasu nás zcela jistě neminou.

U15: TJ Nespeky – Sokol Senohraby 2:3 (1:2)

Soupeř se dostal poměrně rychle a lacino do vedení, když jsme si ve 4.min dali po rohovém téměř vlastní gól. I druhý gól byl z kategorie „laciných“. Série chyb vedla k tomu, že Daniel Daněk ve 13.min skóroval a zvýšil na 0:2 pro Senohraby. Kontaktního gólu jsme se dočkali ve 26.min, když hezkou křídelní akci zakončil Honzík Dřízhal a upravil poločasový výsledek na 1:2. Pokračovat ve čtení „U15: TJ Nespeky – Sokol Senohraby 2:3 (1:2)“

A-tým: SK Újezd Praha 4 – TJ Nespeky 1:2 (0:1)

Překvapivý, ale o to krásnější výsledek přivezlo naše áčko ze sobotního utkání v Újezdě na Praze 4. Je pravda, že z hlediska gólových šancí a nebezpečných situací před brankou, dominovalo jen jedno mužstvo, ale na druhou stranu, my jsme soupeře jednoznačně předčili v efektivitě a proměňování šancí. Od úvodních minut létaly do našeho vápna centrované míče, kdy každá taková situace byla velmi nebezpečná. Pokračovat ve čtení „A-tým: SK Újezd Praha 4 – TJ Nespeky 1:2 (0:1)“

U9-N: Turnaj ve Vrchotových Janovicích

Třetí turnaj sehrála v sobotu 13.4. mladší přípravka Nespek ve Vrch. Janovicích.  Opět nám přálo počasí a turnaj si všichni užili. Turnaj začali naše děti těsnou prohrou s Vrch. Janovicemi  3-4. Poté ale již Nespeky nezaváhaly a zbylé tři zápasy vyhrály. Postupně jsme porazili Úročnici 7-3, sdružené mužstvo Miřetic a Pravonína 3-2 a v posledním zápase tým Drachkova 1-0. Celkem jsme skončili na druhém místě. O naše branky se podělili Vojta Rublic 5x, Ondra Ryndak 3x, Patrik Svoboda 3x, Dominik Ryndak 2x a Amálka Rosenvaldova 1x. Pokračovat ve čtení „U9-N: Turnaj ve Vrchotových Janovicích“

U11: FK Soběhrdy – Poříčí / Nespeky 10:8 (9:1)

Starší přípravka nastoupila ke svému druhému utkání na hřišti v Soběhrdech. Bohužel první poločas jsme nehráli dobře a soupeř o poločase vedl 9:1. Nicméně po přestávce nastalo velké zlepšení a naše děti vyhráli druhý poločas 7:1. Celkově tak domácí sice vyhráli, ale naše děti si za zlepšený výkon zaslouží velkou pochvalu. Naše góly vstřelili Fanda Kadeřábek a Pavlík Poupě. Oba se trefili do soběhrdské sítě 4 krát.

B-tým: TJ Nespeky B – SK Chocerady 2:2 (1:1)

Béčko podruhé za sebou hrálo doma. Tentokrát jsme na domácím hřišti přivítali deváte Chocerady, které mají v tabulce o dva body méně než my. Zápas to byl divácky zajímavý. Jeden z fanoušků ho nazval „Festivalem zahozených šancí“. Ovšem ten, kdo zahazoval šance především byl hlavně náš soupeř. V průběhu prvního poločasu čelil náš brankář minimálně šesti samostatným únikům, kdy hráč soupeře běžel sám na naši bránu. V této disciplíně byl náš gólman naprosto famózní a ani jednou neinkasoval. Pokračovat ve čtení „B-tým: TJ Nespeky B – SK Chocerady 2:2 (1:1)“

U13: Tichonice / Kácov – TJ Nespeky 2:3 (0:2)

Mladší žáci Nespek skončili po podzimní části, stejně jako náš dnešní soupeř, v polovině soutěžní tabulky, a jak my, tak i sdružený tým Tichonic a Kácova byly pro jarní část shodně nalosovány do skupiny A. Dalo se předpokládat, že by to mohlo být vyrovnané utkání, což se nakonec i potvrdilo. První poločas jsme vyhráli 2:0, pak sice soupeř snížil, ale následně jsme přidali třetí gól. Na konečných 2:3 upravil soupeř až v samotném závěru. Pokračovat ve čtení „U13: Tichonice / Kácov – TJ Nespeky 2:3 (0:2)“

U9-N: Turnaj ml. přípravky v Drachkově

Mladší přípravka má za sebou druhý jarní turnaj. Tentokrát se hrálo ve sportovním areálu v Drachkově. Počasí vyšlo skvěle, a tak si všichni užili doslova letní fotbalovou neděli. Rozdíly ve skóre nebyly oproti minulému týdnu tak veliké, co je samozřejmě dobře. Naše děti dva zápasy prohráli, ale dvakrát si užili radost z vítězství, a domů odjížděli spokojené. Na turnaji jsme celkem nastříleli 14 gólů, 3 krát se z gólu radovali Vojta Rublič, Lukáš Drnec, Patrik Svoboda a Amálka Rosenvaldová a dva góly přidal Dominik Ryndák. Pokračovat ve čtení „U9-N: Turnaj ml. přípravky v Drachkově“