Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: SK Olbramovice | Okresní přebor - 2018/19


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 25.08.2018 17:00 h Dolní Kralovice - SK Olbramovice3 - 4 Won
2 Round 2 01.09.2018 17:00 h SK Olbramovice - Sokol Postupice5 - 0 Won
3 Round 3 09.09.2018 14:00 h Nespeky B - SK Olbramovice2 - 4 Won
4 Round 4 15.09.2018 16:30 h SK Olbramovice - Pravonín6 - 2 Won
5 Round 5 23.09.2018 16:30 h Sokol Mezno - SK Olbramovice4 - 3 Lost
6 Round 6 29.09.2018 16:00 h SK Olbramovice - Vrchotovy Janovice3 - 2 Won
7 Round 7 06.10.2018 16:00 h Sokol Přestavlky - SK Olbramovice1 - 4 Won
8 Round 8 13.10.2018 15:30 h SK Olbramovice - Křivsoudov3 - 2 Won
9 Round 9 20.10.2018 15:30 h Slavoj Čerčany - SK Olbramovice1 - 3 Won
10 Round 10 27.10.2018 14:30 h SK Olbramovice - Sokol Maršovice1 - 5 Lost
11 Round 11 03.11.2018 14:00 h Týnec n.Sáz. - SK Olbramovice2 - 1 Lost
12 Round 12 10.11.2018 14:00 h Sokol Chotýšany - SK Olbramovice2 - 2 Draw
13 Round 13 17.11.2018 20:00 h SK Olbramovice - Sokol Jankov4 - 0 Won
14 Round 14 23.03.2019 15:00 h SK Olbramovice - Dolní Kralovice5 - 2 Won
15 Round 15 30.03.2019 16:30 h Sokol Postupice - SK Olbramovice1 - 4 Won
16 Round 16 06.04.2019 16:30 h SK Olbramovice - Nespeky B4 - 1 Won
17 Round 17 13.04.2019 16:30 h Pravonín - SK Olbramovice0 - 6 Won
18 Round 18 20.04.2019 17:00 h SK Olbramovice - Sokol Mezno0 - 0 Draw
19 Round 19 28.04.2019 15:00 h Vrchotovy Janovice - SK Olbramovice1 - 1 Draw
20 Round 20 04.05.2019 17:00 h SK Olbramovice - Sokol Přestavlky4 - 3 Won
21 Round 21 11.05.2019 17:00 h Křivsoudov - SK Olbramovice4 - 4 Draw
22 Round 22 18.05.2019 17:00 h SK Olbramovice - Slavoj Čerčany7 - 2 Won
23 Round 23 26.05.2019 17:00 h Sokol Maršovice - SK Olbramovice1 - 6 Won
24 Round 24 01.06.2019 17:00 h SK Olbramovice - Týnec n.Sáz.7 - 4 Won
25 Round 25 08.06.2019 17:00 h SK Olbramovice - Sokol Chotýšany5 - 3 Won
26 Round 26 16.06.2019 17:00 h Sokol Jankov - SK Olbramovice0 - 6 Won

A-tým: Nadcházející zápas

Datum so, 31. srp. 2019 Beginn 17:00
FK Poděbrady
FK Poděbrady
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2019/20

# Team Zápasů Body
1 Poděbrady 2 6
2 Dobrovice 2 6
2 Klíčany 2 6
4 Kosmonosy 2 6
5 Velim 2 6
6 Vlašim B 2 6
7 Poříčí n.S. 2 3
8 Tuchlovice 2 3
9 Lhota 2 3
10 Komárov 2 3
11 Nespeky 2 0
12 Hřebeč 2 0
13 Hvozdnice 2 0
14 N. Strašecí 2 0
15 Lysá n.L. 2 0
16 Kosoř 2 0

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 25. srp. 2019 Beginn 14:srp
Nespeky B
Nespeky B
-:- Sokol Mezno
Sokol Mezno

B-tým: Minulé kolo

No items

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Dol. Kralovice 0 0
1 Divišov B 0 0
1 Jis. Struhařov 0 0
1 Křivsoudov 0 0
1 Nespeky B 0 0
1 Bystřice 0 0
1 Chotýšany 0 0
1 Jankov 0 0
1 Maršovice 0 0
1 Mezno 0 0
1 Neveklov 0 0
1 Postupice 0 0
1 Přestavlky 0 0
1 Týnec n.S. 0 0

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 01. zář. 2019 Beginn 10:zář
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- SK Bystřice
SK Bystřice

U19: Minulé kolo

No items

U19: Tabulka

OP dorost - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 0 0
1 Ostředek 0 0
1 Pravonín 0 0
1 Bystřice 0 0
1 Čerčany 0 0
1 Jankov 0 0
1 Maršovice 0 0
1 Mezno 0 0
1 Postupice 0 0
1 Nespeky 0 0
1 Trh. Štěpánov 0 0
1 Týnec B 0 0

SG: Nadcházející zápas

Datum ne, 01. zář. 2019 Beginn 13:zář
Stříbrná Skalice
Stříbrná Skalice
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Chocerady 5 15
2 Nespeky 5 12
3 Říčany 5 7
4 Stř.Skalice 5 6
5 Struhařov 4 1
6 Sázava 4 0

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.