U13: TJ Nespeky – Sokol Maršovice 3:1 (0:1)

Velkou radost nám udělal tým mladších žáků, který se v neděli 14.dubna představil na domácím hřišti v Nespekách. Nebylo to jen o samotném zápase, ale o celkovém dojmu, který za sebou hráči a trenéři zanechali. První poločas jsme sice prohráli 0:1, ale ve druhém poločase jsme výsledek otočili, a nakonec zaslouženě vyhráli 3:1. Ani ve druhém utkání trenéři nepřistoupili k nominaci dětí na zápas, ale prostor opět dostali všichni hráči bez ohledu na věk a výkonnost. Pokračovat ve čtení „U13: TJ Nespeky – Sokol Maršovice 3:1 (0:1)“

B-tým: TJ Sokol Kondrac – TJ Nespeky B 3:0 (kont.)

Bohužel utkání 20.kola okresního přeboru Kondrac – Nespeky B se nehrálo, neboť náš tým se k utkání nedostavil. Důvodem byl nedostatek hráčů na naší straně. Vedení klubu se s předstihem omluvilo, informovalo domácí tým i fotbalový svaz, nicméně pokuta a kontumace zápasu nás zcela jistě neminou.

A-tým: SK Újezd Praha 4 – TJ Nespeky 1:2 (0:1)

Překvapivý, ale o to krásnější výsledek přivezlo naše áčko ze sobotního utkání v Újezdě na Praze 4. Je pravda, že z hlediska gólových šancí a nebezpečných situací před brankou, dominovalo jen jedno mužstvo, ale na druhou stranu, my jsme soupeře jednoznačně předčili v efektivitě a proměňování šancí. Od úvodních minut létaly do našeho vápna centrované míče, kdy každá taková situace byla velmi nebezpečná. Pokračovat ve čtení „A-tým: SK Újezd Praha 4 – TJ Nespeky 1:2 (0:1)“

B-tým: TJ Nespeky B – SK Chocerady 2:2 (1:1)

Béčko podruhé za sebou hrálo doma. Tentokrát jsme na domácím hřišti přivítali deváte Chocerady, které mají v tabulce o dva body méně než my. Zápas to byl divácky zajímavý. Jeden z fanoušků ho nazval „Festivalem zahozených šancí“. Ovšem ten, kdo zahazoval šance především byl hlavně náš soupeř. V průběhu prvního poločasu čelil náš brankář minimálně šesti samostatným únikům, kdy hráč soupeře běžel sám na naši bránu. V této disciplíně byl náš gólman naprosto famózní a ani jednou neinkasoval. Pokračovat ve čtení „B-tým: TJ Nespeky B – SK Chocerady 2:2 (1:1)“