Match Schedule: all teams | OP muži 2017-2018


Kolo Match Name Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 Round 1 26.08.2017 17:00 h Sokol Popovice - Sokol Neveklov3 - 6
1 Round 1 26.08.2017 17:00 h Trhový Štěpánov - Dolní Kralovice1 - 1
1 Round 1 26.08.2017 17:00 h Pravonín - SK Olbramovice2 - 2
1 Round 1 27.08.2017 14:00 h Nespeky B - Sokol Chotýšany1 - 2
1 Round 1 27.08.2017 15:00 h Vrchotovi Janovice - Sokol Postupice1 - 1
1 Round 1 27.08.2017 17:00 h Sokol Mezno - Sokol Přestavlky0 - 4
1 Round 1 27.08.2017 17:00 h Sokol Jankov - FK Soběhrdy2 - 2
2 Round 2 02.09.2017 17:00 h SK Olbramovice - Vrchotovi Janovice3 - 1
2 Round 2 02.09.2017 17:00 h Sokol Přestavlky - Sokol Postupice3 - 1
2 Round 2 02.09.2017 17:00 h FK Soběhrdy - Pravonín0 - 3
2 Round 2 02.09.2017 17:00 h Sokol Chotýšany - Sokol Jankov0 - 1
2 Round 2 02.09.2017 17:00 h Sokol Neveklov - Nespeky B6 - 0
2 Round 2 02.09.2017 17:00 h Dolní Kralovice - Sokol Popovice2 - 2
2 Round 2 03.09.2017 17:00 h Sokol Mezno - Trhový Štěpánov11 - 0
3 Round 3 09.09.2017 17:00 h Trhový Štěpánov - Sokol Přestavlky0 - 2
3 Round 3 09.09.2017 17:00 h Sokol Popovice - Sokol Mezno5 - 0
3 Round 3 09.09.2017 17:00 h Pravonín - Sokol Chotýšany0 - 1
3 Round 3 09.09.2017 17:00 h Sokol Postupice - SK Olbramovice2 - 2
3 Round 3 10.09.2017 14:00 h Nespeky B - Dolní Kralovice1 - 0
3 Round 3 10.09.2017 15:00 h Vrchotovi Janovice - FK Soběhrdy6 - 1
3 Round 3 10.09.2017 17:00 h Sokol Jankov - Sokol Neveklov5 - 0
4 Round 4 16.09.2017 17:00 h Sokol Přestavlky - SK Olbramovice3 - 0
4 Round 4 16.09.2017 17:00 h FK Soběhrdy - Sokol Postupice0 - 3
4 Round 4 16.09.2017 17:00 h Sokol Chotýšany - Vrchotovi Janovice1 - 3
4 Round 4 16.09.2017 17:00 h Sokol Neveklov - Pravonín2 - 2
4 Round 4 16.09.2017 17:00 h Dolní Kralovice - Sokol Jankov2 - 1
4 Round 4 16.09.2017 17:00 h Trhový Štěpánov - Sokol Popovice0 - 3
4 Round 4 17.09.2017 14:00 h Sokol Mezno - Nespeky B0 - 3
5 Round 5 23.09.2017 16:30 h Sokol Popovice - Sokol Přestavlky1 - 0
5 Round 5 23.09.2017 16:30 h Pravonín - Dolní Kralovice6 - 2
5 Round 5 23.09.2017 16:30 h Sokol Postupice - Sokol Chotýšany1 - 0
5 Round 5 23.09.2017 16:30 h SK Olbramovice - FK Soběhrdy10 - 0
5 Round 5 24.09.2017 14:00 h Nespeky B - Trhový Štěpánov9 - 0
5 Round 5 24.09.2017 15:00 h Vrchotovi Janovice - Sokol Neveklov2 - 5
5 Round 5 24.09.2017 16:30 h Sokol Jankov - Sokol Mezno7 - 2
6 Round 6 30.09.2017 16:00 h Sokol Přestavlky - FK Soběhrdy1 - 1
6 Round 6 30.09.2017 16:00 h Sokol Chotýšany - SK Olbramovice2 - 5
6 Round 6 30.09.2017 16:00 h Sokol Neveklov - Sokol Postupice5 - 0
6 Round 6 30.09.2017 16:00 h Dolní Kralovice - Vrchotovi Janovice0 - 4
6 Round 6 30.09.2017 16:00 h Trhový Štěpánov - Sokol Jankov0 - 3
6 Round 6 30.09.2017 16:00 h Sokol Popovice - Nespeky B2 - 4
6 Round 6 01.10.2017 16:00 h Sokol Mezno - Pravonín3 - 1
7 Round 7 07.10.2017 16:00 h Pravonín - Trhový Štěpánov2 - 0
7 Round 7 07.10.2017 16:00 h Sokol Postupice - Dolní Kralovice6 - 2
7 Round 7 07.10.2017 16:00 h SK Olbramovice - Sokol Neveklov0 - 5
7 Round 7 07.10.2017 16:00 h FK Soběhrdy - Sokol Chotýšany0 - 2
7 Round 7 08.10.2017 14:00 h Nespeky B - Sokol Přestavlky2 - 1
7 Round 7 08.10.2017 15:00 h Vrchotovi Janovice - Sokol Mezno6 - 1
7 Round 7 08.10.2017 16:00 h Sokol Jankov - Sokol Popovice6 - 1
8 Round 8 14.10.2017 15:30 h Sokol Přestavlky - Sokol Chotýšany5 - 0
8 Round 8 14.10.2017 15:30 h Sokol Neveklov - FK Soběhrdy8 - 0
8 Round 8 14.10.2017 15:30 h Dolní Kralovice - SK Olbramovice1 - 3
8 Round 8 14.10.2017 15:30 h Sokol Popovice - Pravonín1 - 2
8 Round 8 15.10.2017 14:00 h Nespeky B - Sokol Jankov2 - 1
8 Round 8 15.10.2017 15:00 h Trhový Štěpánov - Vrchotovi Janovice2 - 2
8 Round 8 15.10.2017 15:30 h Sokol Mezno - Sokol Postupice1 - 0
9 Round 9 21.10.2017 15:30 h Pravonín - Nespeky B2 - 3
9 Round 9 21.10.2017 15:30 h Sokol Postupice - Trhový Štěpánov2 - 1
9 Round 9 21.10.2017 15:30 h SK Olbramovice - Sokol Mezno7 - 2
9 Round 9 21.10.2017 15:30 h FK Soběhrdy - Dolní Kralovice0 - 2
9 Round 9 21.10.2017 15:30 h Sokol Chotýšany - Sokol Neveklov1 - 8
9 Round 9 22.10.2017 15:00 h Vrchotovi Janovice - Sokol Popovice5 - 1
9 Round 9 22.10.2017 15:30 h Sokol Jankov - Sokol Přestavlky1 - 4
10 Round 10 28.10.2017 14:30 h Sokol Přestavlky - Sokol Neveklov1 - 6
10 Round 10 28.10.2017 14:30 h Dolní Kralovice - Sokol Chotýšany1 - 0
10 Round 10 28.10.2017 14:30 h Trhový Štěpánov - SK Olbramovice0 - 5
10 Round 10 28.10.2017 14:30 h Sokol Popovice - Sokol Postupice0 - 4
10 Round 10 26.11.2017 13:30 h Sokol Mezno - FK Soběhrdy5 - 4
10 Round 10 26.11.2017 13:30 h Nespeky B - Vrchotovi Janovice3 - 0
10 Round 10 26.11.2017 13:30 h Sokol Jankov - Pravonín1 - 3
11 Round 11 04.11.2017 14:00 h Pravonín - Sokol Přestavlky3 - 2
11 Round 11 04.11.2017 14:00 h Sokol Postupice - Nespeky B3 - 1
11 Round 11 04.11.2017 14:00 h SK Olbramovice - Sokol Popovice4 - 1
11 Round 11 04.11.2017 14:00 h FK Soběhrdy - Trhový Štěpánov5 - 0
11 Round 11 04.11.2017 14:00 h Sokol Chotýšany - Sokol Mezno1 - 3
11 Round 11 04.11.2017 14:00 h Sokol Neveklov - Dolní Kralovice1 - 3
11 Round 11 05.11.2017 14:00 h Vrchotovi Janovice - Sokol Jankov3 - 0
12 Round 12 11.11.2017 14:00 h Sokol Přestavlky - Dolní Kralovice3 - 3
12 Round 12 11.11.2017 14:00 h Trhový Štěpánov - Sokol Chotýšany0 - 0
12 Round 12 11.11.2017 14:00 h Sokol Popovice - FK Soběhrdy3 - 2
12 Round 12 11.11.2017 14:00 h Pravonín - Vrchotovi Janovice0 - 1
12 Round 12 12.11.2017 14:00 h Sokol Mezno - Sokol Neveklov1 - 4
12 Round 12 12.11.2017 14:00 h Nespeky B - SK Olbramovice2 - 3
12 Round 12 12.11.2017 14:00 h Sokol Jankov - Sokol Postupice2 - 0
13 Round 13 18.11.2017 13:30 h Sokol Postupice - Pravonín0 - 0
13 Round 13 18.11.2017 13:30 h SK Olbramovice - Sokol Jankov2 - 4
13 Round 13 18.11.2017 13:30 h FK Soběhrdy - Nespeky B0 - 4
13 Round 13 18.11.2017 13:30 h Sokol Chotýšany - Sokol Popovice3 - 0
13 Round 13 18.11.2017 13:30 h Sokol Neveklov - Trhový Štěpánov11 - 0
13 Round 13 18.11.2017 13:30 h Dolní Kralovice - Sokol Mezno1 - 0
13 Round 13 19.11.2017 13:30 h Vrchotovi Janovice - Sokol Přestavlky1 - 3
14 Round 14 24.03.2018 15:00 h Sokol Chotýšany - Nespeky B_ - _
14 Round 14 24.03.2018 15:00 h Dolní Kralovice - Trhový Štěpánov_ - _
14 Round 14 24.03.2018 15:00 h Sokol Neveklov - Sokol Popovice_ - _
14 Round 14 24.03.2018 15:00 h FK Soběhrdy - Sokol Jankov_ - _
14 Round 14 24.03.2018 15:00 h SK Olbramovice - Pravonín_ - _
14 Round 14 24.03.2018 15:00 h Sokol Postupice - Vrchotovi Janovice_ - _
14 Round 14 24.03.2018 15:00 h Sokol Přestavlky - Sokol Mezno_ - _
15 Round 15 31.03.2018 16:30 h Sokol Popovice - Dolní Kralovice_ - _
15 Round 15 31.03.2018 16:30 h Sokol Postupice - Sokol Přestavlky_ - _
15 Round 15 31.03.2018 16:30 h Trhový Štěpánov - Sokol Mezno_ - _
15 Round 15 31.03.2018 16:30 h Pravonín - FK Soběhrdy_ - _
15 Round 15 01.04.2018 14:00 h Nespeky B - Sokol Neveklov_ - _
15 Round 15 01.04.2018 15:00 h Vrchotovi Janovice - SK Olbramovice_ - _
15 Round 15 01.04.2018 16:30 h Sokol Jankov - Sokol Chotýšany_ - _
16 Round 16 07.04.2018 16:30 h Sokol Přestavlky - Trhový Štěpánov_ - _
16 Round 16 07.04.2018 16:30 h Dolní Kralovice - Nespeky B_ - _
16 Round 16 07.04.2018 16:30 h Sokol Neveklov - Sokol Jankov_ - _
16 Round 16 07.04.2018 16:30 h Sokol Chotýšany - Pravonín_ - _
16 Round 16 07.04.2018 16:30 h FK Soběhrdy - Vrchotovi Janovice_ - _
16 Round 16 07.04.2018 16:30 h SK Olbramovice - Sokol Postupice_ - _
16 Round 16 08.04.2018 16:30 h Sokol Mezno - Sokol Popovice_ - _
17 Round 17 14.04.2018 16:30 h Pravonín - Sokol Neveklov_ - _
17 Round 17 14.04.2018 16:30 h SK Olbramovice - Sokol Přestavlky_ - _
17 Round 17 14.04.2018 16:30 h Sokol Postupice - FK Soběhrdy_ - _
17 Round 17 14.04.2018 16:30 h Sokol Popovice - Trhový Štěpánov_ - _
17 Round 17 15.04.2018 14:00 h Nespeky B - Sokol Mezno_ - _
17 Round 17 15.04.2018 15:00 h Vrchotovi Janovice - Sokol Chotýšany_ - _
17 Round 17 15.04.2018 16:30 h Sokol Jankov - Dolní Kralovice_ - _
18 Round 18 21.04.2018 17:00 h Sokol Přestavlky - Sokol Popovice_ - _
18 Round 18 21.04.2018 17:00 h Trhový Štěpánov - Nespeky B_ - _
18 Round 18 21.04.2018 17:00 h Dolní Kralovice - Pravonín_ - _
18 Round 18 21.04.2018 17:00 h Sokol Neveklov - Vrchotovi Janovice_ - _
18 Round 18 21.04.2018 17:00 h Sokol Chotýšany - Sokol Postupice_ - _
18 Round 18 21.04.2018 17:00 h FK Soběhrdy - SK Olbramovice_ - _
18 Round 18 22.04.2018 17:00 h Sokol Mezno - Sokol Jankov_ - _
19 Round 19 28.04.2018 17:00 h Pravonín - Sokol Mezno_ - _
19 Round 19 28.04.2018 17:00 h FK Soběhrdy - Sokol Přestavlky_ - _
19 Round 19 28.04.2018 17:00 h SK Olbramovice - Sokol Chotýšany_ - _
19 Round 19 28.04.2018 17:00 h Sokol Postupice - Sokol Neveklov_ - _
19 Round 19 29.04.2018 14:00 h Nespeky B - Sokol Popovice_ - _
19 Round 19 29.04.2018 15:00 h Vrchotovi Janovice - Dolní Kralovice_ - _
19 Round 19 29.04.2018 17:00 h Sokol Jankov - Trhový Štěpánov_ - _
20 Round 20 05.05.2018 17:00 h Sokol Přestavlky - Nespeky B_ - _
20 Round 20 05.05.2018 17:00 h Sokol Popovice - Sokol Jankov_ - _
20 Round 20 05.05.2018 17:00 h Trhový Štěpánov - Pravonín_ - _
20 Round 20 05.05.2018 17:00 h Dolní Kralovice - Sokol Postupice_ - _
20 Round 20 05.05.2018 17:00 h Sokol Neveklov - SK Olbramovice_ - _
20 Round 20 05.05.2018 17:00 h Sokol Chotýšany - FK Soběhrdy_ - _
20 Round 20 06.05.2018 17:00 h Sokol Mezno - Vrchotovi Janovice_ - _
21 Round 21 12.05.2018 17:00 h Pravonín - Sokol Popovice_ - _
21 Round 21 12.05.2018 17:00 h Sokol Chotýšany - Sokol Přestavlky_ - _
21 Round 21 12.05.2018 17:00 h FK Soběhrdy - Sokol Neveklov_ - _
21 Round 21 12.05.2018 17:00 h SK Olbramovice - Dolní Kralovice_ - _
21 Round 21 12.05.2018 17:00 h Sokol Postupice - Sokol Mezno_ - _
21 Round 21 13.05.2018 15:00 h Vrchotovi Janovice - Trhový Štěpánov_ - _
21 Round 21 13.05.2018 17:00 h Sokol Jankov - Nespeky B_ - _
22 Round 22 19.05.2018 17:00 h Sokol Přestavlky - Sokol Jankov_ - _
22 Round 22 19.05.2018 17:00 h Dolní Kralovice - FK Soběhrdy_ - _
22 Round 22 19.05.2018 17:00 h Sokol Neveklov - Sokol Chotýšany_ - _
22 Round 22 19.05.2018 17:00 h Sokol Popovice - Vrchotovi Janovice_ - _
22 Round 22 19.05.2018 17:00 h Trhový Štěpánov - Sokol Postupice_ - _
22 Round 22 20.05.2018 14:00 h Nespeky B - Pravonín_ - _
22 Round 22 20.05.2018 17:00 h Sokol Mezno - SK Olbramovice_ - _
23 Round 23 26.05.2018 17:00 h Pravonín - Sokol Jankov_ - _
23 Round 23 26.05.2018 17:00 h Sokol Neveklov - Sokol Přestavlky_ - _
23 Round 23 26.05.2018 17:00 h Sokol Chotýšany - Dolní Kralovice_ - _
23 Round 23 26.05.2018 17:00 h FK Soběhrdy - Sokol Mezno_ - _
23 Round 23 26.05.2018 17:00 h SK Olbramovice - Trhový Štěpánov_ - _
23 Round 23 26.05.2018 17:00 h Sokol Postupice - Sokol Popovice_ - _
23 Round 23 27.05.2018 15:00 h Vrchotovi Janovice - Nespeky B_ - _
24 Round 24 02.06.2018 17:00 h Dolní Kralovice - Sokol Neveklov_ - _
24 Round 24 02.06.2018 17:00 h Sokol Přestavlky - Pravonín_ - _
24 Round 24 02.06.2018 17:00 h Sokol Popovice - SK Olbramovice_ - _
24 Round 24 02.06.2018 17:00 h Trhový Štěpánov - FK Soběhrdy_ - _
24 Round 24 03.06.2018 14:00 h Nespeky B - Sokol Postupice_ - _
24 Round 24 03.06.2018 17:00 h Sokol Mezno - Sokol Chotýšany_ - _
24 Round 24 03.06.2018 17:00 h Sokol Jankov - Vrchotovi Janovice_ - _
25 Round 25 09.06.2018 17:00 h Dolní Kralovice - Sokol Přestavlky_ - _
25 Round 25 09.06.2018 17:00 h Sokol Neveklov - Sokol Mezno_ - _
25 Round 25 09.06.2018 17:00 h Sokol Chotýšany - Trhový Štěpánov_ - _
25 Round 25 09.06.2018 17:00 h FK Soběhrdy - Sokol Popovice_ - _
25 Round 25 09.06.2018 17:00 h SK Olbramovice - Nespeky B_ - _
25 Round 25 09.06.2018 17:00 h Sokol Postupice - Sokol Jankov_ - _
25 Round 25 10.06.2018 15:00 h Vrchotovi Janovice - Pravonín_ - _
26 Round 26 16.06.2018 17:00 h Sokol Přestavlky - Vrchotovi Janovice_ - _
26 Round 26 16.06.2018 17:00 h Pravonín - Sokol Postupice_ - _
26 Round 26 16.06.2018 17:00 h Sokol Popovice - Sokol Chotýšany_ - _
26 Round 26 16.06.2018 17:00 h Trhový Štěpánov - Sokol Neveklov_ - _
26 Round 26 17.06.2018 14:00 h Nespeky B - FK Soběhrdy_ - _
26 Round 26 17.06.2018 17:00 h Sokol Mezno - Dolní Kralovice_ - _
26 Round 26 17.06.2018 17:00 h Sokol Jankov - SK Olbramovice_ - _

Nadcházející zápas KP - A-tým

Datum so, 10. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Sokol Libiš
TJ Sokol Libiš
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:-

Minulé kolo

Tabulka A-tým

Nadcházející zápas OP - B-tým

Datum so, 24. bře. 2018 Beginn 15:00
Sokol Chotýšany
Sokol Chotýšany
Nespeky B
Nespeky B
-:-

Minulé kolo B-tým

Tabulka B-tým

Nadcházející zápas 1.A - dorost

Datum ne, 11. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Nespeky
TJ Nespeky
FK Bílkovice
FK Bílkovice
-:-

Minulé kolo dorost

Tabulka dorost