Match Schedule: all teams | 1.A dorost 2017-2018


Kolo Match Name Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 Round 1 30.08.2017 10:00 h Sedlec Prčice - SK Votice0 - 7
1 Round 1 30.08.2017 10:15 h Slavoj Čerčany - TJ Kunice1 - 7
1 Round 1 30.08.2017 10:15 h FK Bílkovice - TJ Nespeky5 - 1
1 Round 1 30.08.2017 10:15 h SK Úvaly - Sokol Teplýšovice2 - 3
1 Round 1 30.08.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - FC Jílové3 - 3
1 Round 1 30.08.2017 10:15 h SK Zeleneč - Slavia Jesenice5 - 3
2 Round 2 28.09.2017 10:15 h TJ Nespeky - SK Úvaly9 - 0
2 Round 2 28.09.2017 10:15 h TJ Kunice - FK Bílkovice2 - 1
2 Round 2 28.09.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - SK Votice2 - 7
2 Round 2 28.09.2017 10:15 h Slavia Jesenice - Sedlec Prčice7 - 2
2 Round 2 28.09.2017 10:15 h FC Jílové - SK Zeleneč2 - 2
2 Round 2 28.09.2017 11:00 h Sokol Teplýšovice - SK Kostelec u Kř.2 - 8
3 Round 3 26.08.2017 10:15 h SK Úvaly - TJ Kunice4 - 2
3 Round 3 26.08.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - TJ Nespeky8 - 3
3 Round 3 27.08.2017 10:00 h Sedlec Prčice - FC Jílové3 - 8
3 Round 3 27.08.2017 10:15 h SK Votice - Slavia Jesenice7 - 1
3 Round 3 27.08.2017 10:15 h TJ Mukařov - Týnec n.Sáz.2 - 11
3 Round 3 27.08.2017 10:15 h SK Zeleneč - Sokol Teplýšovice8 - 0
4 Round 4 02.09.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - Slavia Jesenice2 - 8
4 Round 4 02.09.2017 10:30 h FC Jílové - SK Votice2 - 4
4 Round 4 02.09.2017 11:00 h Sokol Teplýšovice - Sedlec Prčice9 - 2
4 Round 4 03.09.2017 10:15 h TJ Nespeky - SK Zeleneč2 - 4
4 Round 4 03.09.2017 10:15 h TJ Mukařov - Slavoj Čerčany1 - 1
4 Round 4 06.09.2017 18:00 h TJ Kunice - SK Kostelec u Kř.4 - 6
5 Round 5 09.09.2017 10:15 h SK Votice - Sokol Teplýšovice2 - 2
5 Round 5 10.09.2017 10:15 h Sedlec Prčice - TJ Nespeky5 - 8
5 Round 5 10.09.2017 10:15 h Slavia Jesenice - FC Jílové3 - 8
5 Round 5 10.09.2017 10:15 h Slavoj Čerčany - Týnec n.Sáz.0 - 8
5 Round 5 10.09.2017 10:15 h FK Bílkovice - TJ Mukařov5 - 1
5 Round 5 10.09.2017 10:15 h SK Zeleneč - TJ Kunice11 - 0
6 Round 6 16.09.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - FC Jílové1 - 7
6 Round 6 16.09.2017 10:15 h TJ Kunice - Sedlec Prčice4 - 2
6 Round 6 16.09.2017 11:00 h Sokol Teplýšovice - Slavia Jesenice3 - 2
6 Round 6 17.09.2017 10:15 h TJ Mukařov - SK Úvaly1 - 3
6 Round 6 17.09.2017 10:15 h Slavoj Čerčany - FK Bílkovice0 - 3
6 Round 6 30.09.2017 12:30 h TJ Nespeky - SK Votice1 - 6
7 Round 7 23.09.2017 10:15 h SK Úvaly - Slavoj Čerčany10 - 1
7 Round 7 23.09.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - TJ Mukařov6 - 4
7 Round 7 23.09.2017 10:15 h SK Votice - TJ Kunice6 - 0
7 Round 7 24.09.2017 10:15 h Slavia Jesenice - TJ Nespeky6 - 2
7 Round 7 24.09.2017 10:15 h FC Jílové - Sokol Teplýšovice10 - 1
7 Round 7 24.09.2017 10:15 h FK Bílkovice - Týnec n.Sáz.3 - 1
8 Round 8 30.09.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - Sokol Teplýšovice4 - 3
8 Round 8 30.09.2017 10:15 h TJ Kunice - Slavia Jesenice2 - 6
8 Round 8 01.10.2017 10:15 h TJ Mukařov - SK Zeleneč1 - 9
8 Round 8 01.10.2017 10:15 h Slavoj Čerčany - SK Kostelec u Kř.2 - 14
8 Round 8 01.10.2017 10:15 h FK Bílkovice - SK Úvaly7 - 1
8 Round 8 01.10.2017 10:15 h TJ Nespeky - FC Jílové2 - 2
9 Round 9 07.10.2017 10:15 h SK Úvaly - Týnec n.Sáz.5 - 1
9 Round 9 07.10.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - FK Bílkovice3 - 3
9 Round 9 07.10.2017 11:00 h Sokol Teplýšovice - TJ Nespeky3 - 1
9 Round 9 08.10.2017 10:00 h Sedlec Prčice - TJ Mukařov9 - 1
9 Round 9 08.10.2017 10:15 h FC Jílové - TJ Kunice14 - 2
9 Round 9 08.10.2017 10:15 h SK Zeleneč - Slavoj Čerčany14 - 0
10 Round 10 14.10.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - TJ Nespeky2 - 4
10 Round 10 14.10.2017 10:15 h TJ Kunice - Sokol Teplýšovice1 - 3
10 Round 10 14.10.2017 10:15 h SK Úvaly - SK Kostelec u Kř.3 - 8
10 Round 10 15.10.2017 10:15 h TJ Mukařov - SK Votice0 - 1
10 Round 10 15.10.2017 10:15 h Slavoj Čerčany - Sedlec Prčice1 - 12
10 Round 10 15.10.2017 10:15 h FK Bílkovice - SK Zeleneč0 - 6
11 Round 11 21.10.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - Týnec n.Sáz.2 - 8
11 Round 11 21.10.2017 10:15 h SK Votice - Slavoj Čerčany25 - 0
11 Round 11 22.10.2017 10:00 h Sedlec Prčice - FK Bílkovice3 - 4
11 Round 11 22.10.2017 10:15 h Slavia Jesenice - TJ Mukařov6 - 2
11 Round 11 22.10.2017 10:15 h SK Zeleneč - SK Úvaly7 - 0
11 Round 11 04.11.2017 11:00 h TJ Nespeky - TJ Kunice3 - 2
12 Round 12 28.10.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - SK Zeleneč2 - 3
12 Round 12 29.10.2017 10:15 h TJ Mukařov - FC Jílové1 - 6
12 Round 12 29.10.2017 10:15 h FK Bílkovice - SK Votice3 - 1
12 Round 12 17.11.2017 10:15 h Slavoj Čerčany - Slavia Jesenice0 - 8
12 Round 12 25.11.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - TJ Kunice3 - 2
12 Round 12 18.04.2018 17:30 h SK Úvaly - Sedlec Prčice_ - _
13 Round 13 04.11.2017 10:15 h SK Votice - SK Úvaly16 - 0
13 Round 13 04.11.2017 11:00 h Sokol Teplýšovice - TJ Mukařov3 - 3
13 Round 13 05.11.2017 10:00 h Sedlec Prčice - SK Kostelec u Kř.2 - 5
13 Round 13 05.11.2017 10:15 h Slavia Jesenice - FK Bílkovice3 - 2
13 Round 13 05.11.2017 10:15 h FC Jílové - Slavoj Čerčany13 - 2
13 Round 13 05.11.2017 10:15 h SK Zeleneč - Týnec n.Sáz.6 - 2
14 Round 14 25.04.2017 17:30 h SK Úvaly - Slavia Jesenice_ - _
14 Round 14 11.11.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - SK Votice1 - 3
14 Round 14 12.11.2017 10:15 h SK Zeleneč - Sedlec Prčice10 - 0
14 Round 14 12.11.2017 10:15 h TJ Mukařov - TJ Nespeky0 - 3
14 Round 14 12.11.2017 10:15 h Slavoj Čerčany - Sokol Teplýšovice1 - 0
14 Round 14 12.11.2017 10:15 h FK Bílkovice - FC Jílové2 - 5
15 Round 15 17.11.2017 10:00 h Sedlec Prčice - Týnec n.Sáz.3 - 5
15 Round 15 17.11.2017 11:00 h Sokol Teplýšovice - FK Bílkovice3 - 3
15 Round 15 18.11.2017 10:15 h TJ Kunice - TJ Mukařov3 - 4
15 Round 15 18.11.2017 10:15 h SK Votice - SK Zeleneč1 - 3
15 Round 15 19.11.2017 10:15 h Slavia Jesenice - SK Kostelec u Kř.10 - 0
15 Round 15 19.11.2017 10:15 h FC Jílové - SK Úvaly9 - 0
15 Round 15 19.11.2017 10:15 h TJ Nespeky - Slavoj Čerčany14 - 0
16 Round 16 10.03.2018 10:15 h TJ Kunice - Slavoj Čerčany_ - _
16 Round 16 10.03.2018 11:00 h Sokol Teplýšovice - SK Úvaly_ - _
16 Round 16 10.03.2018 14:30 h Slavia Jesenice - SK Zeleneč_ - _
16 Round 16 11.03.2018 10:15 h TJ Nespeky - FK Bílkovice_ - _
16 Round 16 11.03.2018 10:15 h FC Jílové - SK Kostelec u Kř._ - _
16 Round 16 28.04.2018 10:15 h SK Votice - Sedlec Prčice_ - _
17 Round 17 17.03.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - Sokol Teplýšovice_ - _
17 Round 17 17.03.2018 10:15 h SK Úvaly - TJ Nespeky_ - _
17 Round 17 18.03.2018 10:00 h SK Votice - Týnec n.Sáz._ - _
17 Round 17 18.03.2018 10:00 h Sedlec Prčice - Slavia Jesenice_ - _
17 Round 17 18.03.2018 10:15 h SK Zeleneč - FC Jílové_ - _
17 Round 17 18.03.2018 10:15 h FK Bílkovice - TJ Kunice_ - _
18 Round 18 24.03.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - TJ Mukařov_ - _
18 Round 18 24.03.2018 10:15 h TJ Kunice - SK Úvaly_ - _
18 Round 18 24.03.2018 10:15 h Slavia Jesenice - SK Votice_ - _
18 Round 18 24.03.2018 11:00 h Sokol Teplýšovice - SK Zeleneč_ - _
18 Round 18 25.03.2018 10:15 h FC Jílové - Sedlec Prčice_ - _
18 Round 18 25.03.2018 10:15 h TJ Nespeky - SK Kostelec u Kř._ - _
19 Round 19 31.03.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - TJ Kunice_ - _
19 Round 19 31.03.2018 10:15 h SK Votice - FC Jílové_ - _
19 Round 19 01.04.2018 10:00 h Sedlec Prčice - Sokol Teplýšovice_ - _
19 Round 19 01.04.2018 10:15 h SK Zeleneč - TJ Nespeky_ - _
19 Round 19 01.04.2018 10:15 h Slavoj Čerčany - TJ Mukařov_ - _
19 Round 19 01.04.2018 10:15 h Slavia Jesenice - Týnec n.Sáz._ - _
20 Round 20 07.04.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - Slavoj Čerčany_ - _
20 Round 20 07.04.2018 10:15 h TJ Kunice - SK Zeleneč_ - _
20 Round 20 07.04.2018 11:00 h Sokol Teplýšovice - SK Votice_ - _
20 Round 20 08.04.2018 10:15 h FC Jílové - Slavia Jesenice_ - _
20 Round 20 08.04.2018 10:15 h TJ Nespeky - Sedlec Prčice_ - _
20 Round 20 08.04.2018 10:15 h TJ Mukařov - FK Bílkovice_ - _
20 Round 20 08.04.2018 10:15 h TJ Mukařov - FK Bílkovice_ - _
21 Round 21 14.04.2018 10:15 h SK Úvaly - TJ Mukařov_ - _
21 Round 21 14.04.2018 10:15 h SK Votice - TJ Nespeky_ - _
21 Round 21 15.04.2018 10:00 h Sedlec Prčice - TJ Kunice_ - _
21 Round 21 15.04.2018 10:15 h FK Bílkovice - Slavoj Čerčany_ - _
21 Round 21 15.04.2018 10:15 h FC Jílové - Týnec n.Sáz._ - _
21 Round 21 15.04.2018 10:15 h Slavia Jesenice - Sokol Teplýšovice_ - _
22 Round 22 21.04.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - FK Bílkovice_ - _
22 Round 22 21.04.2018 10:15 h TJ Kunice - SK Votice_ - _
22 Round 22 21.04.2018 11:00 h Sokol Teplýšovice - FC Jílové_ - _
22 Round 22 22.04.2018 10:15 h TJ Nespeky - Slavia Jesenice_ - _
22 Round 22 22.04.2018 10:15 h Slavoj Čerčany - SK Úvaly_ - _
22 Round 22 22.04.2018 10:15 h TJ Mukařov - SK Kostelec u Kř._ - _
23 Round 23 28.04.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - Slavoj Čerčany_ - _
23 Round 23 28.04.2018 10:15 h SK Úvaly - FK Bílkovice_ - _
23 Round 23 28.04.2018 11:00 h Sokol Teplýšovice - Týnec n.Sáz._ - _
23 Round 23 29.04.2018 10:15 h SK Zeleneč - TJ Mukařov_ - _
23 Round 23 29.04.2018 10:15 h FC Jílové - TJ Nespeky_ - _
23 Round 23 29.04.2018 10:15 h Slavia Jesenice - TJ Kunice_ - _
24 Round 24 05.05.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - SK Úvaly_ - _
24 Round 24 05.05.2018 10:15 h TJ Kunice - FC Jílové_ - _
24 Round 24 06.05.2018 10:15 h TJ Nespeky - Sokol Teplýšovice_ - _
24 Round 24 06.05.2018 10:15 h FK Bílkovice - SK Kostelec u Kř._ - _
24 Round 24 06.05.2018 10:15 h Slavoj Čerčany - SK Zeleneč_ - _
24 Round 24 06.05.2018 10:15 h TJ Mukařov - Sedlec Prčice_ - _
25 Round 25 12.05.2018 10:15 h SK Votice - TJ Mukařov_ - _
25 Round 25 12.05.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - SK Úvaly_ - _
25 Round 25 12.05.2018 11:00 h Sokol Teplýšovice - TJ Kunice_ - _
25 Round 25 13.05.2018 10:00 h Sedlec Prčice - Slavoj Čerčany_ - _
25 Round 25 13.05.2018 10:15 h SK Zeleneč - FK Bílkovice_ - _
25 Round 25 13.05.2018 10:15 h TJ Nespeky - Týnec n.Sáz._ - _
26 Round 26 19.05.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - SK Kostelec u Kř._ - _
26 Round 26 19.05.2018 10:15 h SK Úvaly - SK Zeleneč_ - _
26 Round 26 19.05.2018 10:15 h TJ Kunice - TJ Nespeky_ - _
26 Round 26 20.05.2018 10:15 h FK Bílkovice - Sedlec Prčice_ - _
26 Round 26 20.05.2018 10:15 h Slavoj Čerčany - SK Votice_ - _
26 Round 26 20.05.2018 10:15 h TJ Mukařov - Slavia Jesenice_ - _
27 Round 27 26.05.2018 10:15 h TJ Kunice - Týnec n.Sáz._ - _
27 Round 27 26.05.2018 10:15 h SK Votice - FK Bílkovice_ - _
27 Round 27 27.05.2018 10:00 h Sedlec Prčice - SK Úvaly_ - _
27 Round 27 27.05.2018 10:15 h SK Zeleneč - SK Kostelec u Kř._ - _
27 Round 27 27.05.2018 10:15 h FC Jílové - TJ Mukařov_ - _
27 Round 27 27.05.2018 10:15 h Slavia Jesenice - Slavoj Čerčany_ - _
28 Round 28 02.06.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - SK Zeleneč_ - _
28 Round 28 02.06.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - Sedlec Prčice_ - _
28 Round 28 02.06.2018 10:15 h SK Úvaly - SK Votice_ - _
28 Round 28 03.06.2018 10:15 h FK Bílkovice - Slavia Jesenice_ - _
28 Round 28 03.06.2018 10:15 h Slavoj Čerčany - FC Jílové_ - _
28 Round 28 03.06.2018 10:15 h TJ Mukařov - Sokol Teplýšovice_ - _
29 Round 29 09.06.2018 10:15 h SK Votice - SK Kostelec u Kř._ - _
29 Round 29 09.06.2018 11:00 h Sokol Teplýšovice - Slavoj Čerčany_ - _
29 Round 29 10.06.2018 10:00 h Sedlec Prčice - SK Zeleneč_ - _
29 Round 29 10.06.2018 10:15 h TJ Nespeky - TJ Mukařov_ - _
29 Round 29 10.06.2018 10:15 h FC Jílové - FK Bílkovice_ - _
29 Round 29 10.06.2018 10:15 h Slavia Jesenice - SK Úvaly_ - _
30 Round 30 16.06.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - Sedlec Prčice_ - _
30 Round 30 16.06.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - Slavia Jesenice_ - _
30 Round 30 16.06.2018 10:15 h SK Úvaly - FC Jílové_ - _
30 Round 30 17.06.2018 10:15 h FK Bílkovice - Sokol Teplýšovice_ - _
30 Round 30 17.06.2018 10:15 h Slavoj Čerčany - TJ Nespeky_ - _
30 Round 30 17.06.2018 10:15 h TJ Mukařov - TJ Kunice_ - _
30 Round 30 17.06.2018 10:15 h SK Zeleneč - SK Votice_ - _

Nadcházející zápas KP - A-tým

Datum so, 10. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Sokol Libiš
TJ Sokol Libiš
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:-

Minulé kolo

Tabulka A-tým

Nadcházející zápas OP - B-tým

Datum so, 24. bře. 2018 Beginn 15:00
Sokol Chotýšany
Sokol Chotýšany
Nespeky B
Nespeky B
-:-

Minulé kolo B-tým

Tabulka B-tým

Nadcházející zápas 1.A - dorost

Datum ne, 11. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Nespeky
TJ Nespeky
FK Bílkovice
FK Bílkovice
-:-

Minulé kolo dorost

Tabulka dorost