Match Schedule: ČLU Beroun | Krajský přebor - 2017/18


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 12.08.2017 10:30 h Spartak Příbram - ČLU Beroun4 - 0 Lost
2 Round 2 19.08.2017 17:00 h ČLU Beroun - SK Poříčí n.Sáz.1 - 2 Lost
3 Round 3 26.08.2017 17:00 h TJ Nespeky - ČLU Beroun4 - 2 Lost
4 Round 4 02.09.2017 17:00 h ČLU Beroun - FC Horky n.Jiz.1 - 0 Won
5 Round 5 10.09.2017 17:00 h AFK Semice - ČLU Beroun1 - 4 Won
6 Round 6 16.09.2017 17:00 h ČLU Beroun - Kutná Hora4 - 0 Won
7 Round 7 24.09.2017 16:30 h SK Lhota - ČLU Beroun6 - 2 Lost
8 Round 8 30.09.2017 16:00 h ČLU Beroun - SK Poříčany3 - 1 Won
9 Round 9 07.10.2017 16:00 h SK Slaný - ČLU Beroun0 - 2 Won
10 Round 10 15.10.2017 10:15 h ČLU Beroun - TJ Sokol Libiš1 - 2 Lost
11 Round 11 21.10.2017 15:30 h Nové Strašecí - ČLU Beroun0 - 3 Won
12 Round 12 28.10.2017 14:30 h SK Rejšice - ČLU Beroun1 - 3 Won
13 Round 13 04.11.2017 14:00 h ČLU Beroun - SK Hvozdnice3 - 0 Won
14 Round 14 11.11.2017 10:15 h TJ Klíčany z.s. - ČLU Beroun3 - 1 Lost
15 Round 15 18.11.2017 13:30 h ČLU Beroun - AFK Tuchlovice6 - 3 Won
16 Round 16 10.03.2018 14:30 h ČLU Beroun - Spartak Příbram2 - 0 Won
17 Round 17 17.03.2018 15:00 h SK Poříčí n.Sáz. - ČLU Beroun4 - 0 Lost
18 Round 18 24.03.2018 15:00 h ČLU Beroun - TJ Nespeky4 - 1 Won
19 Round 19 31.03.2018 16:30 h FC Horky n.Jiz. - ČLU Beroun3 - 0 Lost
20 Round 20 07.04.2018 16:30 h ČLU Beroun - AFK Semice1 - 4 Lost
21 Round 21 14.04.2018 10:15 h Kutná Hora - ČLU Beroun0 - 1 Won
22 Round 22 21.04.2018 17:00 h ČLU Beroun - SK Lhota_ - _
23 Round 23 29.04.2018 17:00 h SK Poříčany - ČLU Beroun_ - _
24 Round 24 05.05.2018 17:00 h ČLU Beroun - SK Slaný_ - _
25 Round 25 12.05.2018 10:15 h TJ Sokol Libiš - ČLU Beroun_ - _
26 Round 26 19.05.2018 17:00 h ČLU Beroun - Nové Strašecí_ - _
27 Round 27 26.05.2018 17:00 h ČLU Beroun - SK Rejšice_ - _
28 Round 28 02.06.2018 17:00 h SK Hvozdnice - ČLU Beroun_ - _
29 Round 29 09.06.2018 17:00 h ČLU Beroun - TJ Klíčany z.s._ - _
30 Round 30 16.06.2018 17:00 h AFK Tuchlovice - ČLU Beroun_ - _

A-tým: Nadcházející zápas

Datum so, 28. dub. 2018 Beginn 17:00
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- SK  Poříčí n.Sáz.
SK Poříčí n.Sáz.

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2017/18

# Team Zápasů Body
1 FC Horky 21 48
2 Poříčí n.Sáz. 21 47
3 Lhota 21 41
4 TJ Libiš 21 40
5 Sp. Příbram 21 38
6 ČLU Beroun 21 36
7 TJ Klíčany 21 34
8 Slaný 21 31
9 Nespeky 21 31
10 Tuchlovice 21 27
11 Nové Strašecí 21 25
12 Hvozdnice 21 24
13 Kutná Hora 21 23
14 SK Poříčany 21 22
15 Rejšice 21 19
16 AFK Semice 21 18

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 29. dub. 2018 Beginn 14:dub
Nespeky B
Nespeky B
-:- Sokol Popovice
Sokol Popovice

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2017/18

# Tým Zápasů Body
1 Neveklov 16 38
2 Přestavlky 16 32
3 Nespeky B 16 30
4 Olbramovice 16 29
5 Jankov 16 27
6 Vrch. Janovice 16 27
7 Postupice 16 25
8 Pravonín 16 22
9 Dol. Kralovice 16 21
10 Mezno 16 18
11 Chotýšany 16 17
12 Popovice 16 17
13 Soběhrdy 16 8
14 Trh. Štěpánov 16 7

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 29. dub. 2018 Beginn 10:dub
FC Jílové
FC Jílové
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

1.A třída dorostu - 2017/18

# Tým Zápasů Body
1 Zeleneč 16 46
2 Votice 18 41
3 Jílové 17 39
4 Jesenice 17 31
5 Bílkovice 15 29
6 Kostelec u Kř. 16 29
7 Týnec n.S. 18 24
8 Nespeky 17 22
9 Teplýšovice 17 21
10 Kunice 18 21
11 Úvaly 13 12
12 Sedlec Prčice 16 9
13 Mukařov 17 9
14 Čerčany 17 5
15 Radošovice 0 0

SG: Nadcházející zápas

Datum pá, 27. dub. 2018 Beginn 17:dub
FK Sázava
FK Sázava
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - Jaro 2018

# Tým Zápasů Body
1 Říčany 1 3
2 Chocerady 1 3
3 Nespeky 1 3
4 Struhařov 1 1
5 Sázava 2 1
6 Jevany 1 0
7 Stř.Skalice 1 0