Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: ČLU Beroun | Krajský přebor - 2017/18


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 12.08.2017 10:30 h Spartak Příbram - ČLU Beroun4 - 0 Lost
2 Round 2 19.08.2017 17:00 h ČLU Beroun - SK Poříčí n.Sáz.1 - 2 Lost
3 Round 3 26.08.2017 17:00 h TJ Nespeky - ČLU Beroun4 - 2 Lost
4 Round 4 02.09.2017 17:00 h ČLU Beroun - FC Horky n.Jiz.1 - 0 Won
5 Round 5 10.09.2017 17:00 h AFK Semice - ČLU Beroun1 - 4 Won
6 Round 6 16.09.2017 17:00 h ČLU Beroun - Kutná Hora4 - 0 Won
7 Round 7 24.09.2017 16:30 h SK Lhota - ČLU Beroun6 - 2 Lost
8 Round 8 30.09.2017 16:00 h ČLU Beroun - SK Poříčany3 - 1 Won
9 Round 9 07.10.2017 16:00 h SK Slaný - ČLU Beroun0 - 2 Won
10 Round 10 15.10.2017 10:15 h ČLU Beroun - TJ Sokol Libiš1 - 2 Lost
11 Round 11 21.10.2017 15:30 h Nové Strašecí - ČLU Beroun0 - 3 Won
12 Round 12 28.10.2017 14:30 h SK Rejšice - ČLU Beroun1 - 3 Won
13 Round 13 04.11.2017 14:00 h ČLU Beroun - SK Hvozdnice3 - 0 Won
14 Round 14 11.11.2017 10:15 h TJ Klíčany z.s. - ČLU Beroun3 - 1 Lost
15 Round 15 18.11.2017 13:30 h ČLU Beroun - AFK Tuchlovice6 - 3 Won
16 Round 16 10.03.2018 14:30 h ČLU Beroun - Spartak Příbram2 - 0 Won
17 Round 17 17.03.2018 15:00 h SK Poříčí n.Sáz. - ČLU Beroun4 - 0 Lost
18 Round 18 24.03.2018 15:00 h ČLU Beroun - TJ Nespeky4 - 1 Won
19 Round 19 31.03.2018 16:30 h FC Horky n.Jiz. - ČLU Beroun3 - 0 Lost
20 Round 20 07.04.2018 16:30 h ČLU Beroun - AFK Semice1 - 4 Lost
21 Round 21 14.04.2018 10:15 h Kutná Hora - ČLU Beroun0 - 1 Won
22 Round 22 21.04.2018 17:00 h ČLU Beroun - SK Lhota2 - 1 Won
23 Round 23 29.04.2018 17:00 h SK Poříčany - ČLU Beroun1 - 4 Won
24 Round 24 05.05.2018 17:00 h ČLU Beroun - SK Slaný4 - 0 Won
25 Round 25 12.05.2018 10:15 h TJ Sokol Libiš - ČLU Beroun1 - 2 Won
26 Round 26 19.05.2018 17:00 h ČLU Beroun - Nové Strašecí1 - 2 Lost
27 Round 27 26.05.2018 17:00 h ČLU Beroun - SK Rejšice3 - 2 (SO) Won
28 Round 28 02.06.2018 17:00 h SK Hvozdnice - ČLU Beroun3 - 0 Lost
29 Round 29 09.06.2018 17:00 h ČLU Beroun - TJ Klíčany z.s.5 - 2 Won
30 Round 30 16.06.2018 17:00 h AFK Tuchlovice - ČLU Beroun2 - 3 Won

A-tým: Nadcházející zápas

Datum so, 30. bře. 2019 Beginn 15:00
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- SK Hvozdnice
SK Hvozdnice

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2018/19

# Team Zápasů Body
1 Slaný 16 38
2 Lhota 16 36
3 SK Poříčany 16 36
4 Kutná Hora 16 33
5 Poříčí n.Sáz. 16 28
6 Vykáň 16 28
7 Nespeky 16 26
8 Hřebeč 16 26
9 Sp. Příbram 16 19
10 Tuchlovice 16 19
11 Libušín 16 18
12 Hvozdnice 16 18
13 TJ Klíčany 16 17
14 Poděbrady 16 17
15 Nové Strašecí 16 13
16 Velim 16 12

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 31. bře. 2019 Beginn 14:bře
Nespeky B
Nespeky B
-:- Týnec n.Sáz.
Týnec n.Sáz.

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Týnec n.S. 13 33
2 Křivsoudov 13 30
3 Olbramovice 13 28
4 Mezno 13 28
5 Postupice 13 24
6 Chotýšany 13 20
7 Dol. Kralovice 13 20
8 Maršovice 13 17
9 Vrch. Janovice 13 16
10 Jankov 13 13
11 Pravonín 13 12
12 Nespeky B 13 12
13 Přestavlky 13 10
14 Čerčany 13 3

U19: Nadcházející zápas

Datum so, 30. bře. 2019 Beginn 11:bře
Pravonín
Pravonín
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Úročnice 13 31
2 Nespeky 13 31
3 Hradistko 13 30
4 Zvole 13 29
5 Pravonín 13 25
6 Ostředek 13 24
7 Bystřice 13 20
8 Psáry 13 12
9 Trh. Štěpánov 13 12
10 Mezno 13 12
11 Týnec B 13 12
12 Chotýšany 13 10
13 Jankov 13 10
14 Čerčany 13 9

SG: Nadcházející zápas

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - Jaro 2018

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 12 31
2 Chocerady 12 30
3 Říčany 12 16
4 Jevany 12 15
5 Struhařov 12 14
6 Stř.Skalice 12 10
7 Sázava 12 7