Match Schedule: SK Lhota | KP 2017/2018


Kolo Match Name Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek  
1 Round 1 12.08.2017 10:15 h Kutná Hora - SK Lhota2 - 1 Porážka
2 Round 2 19.08.2017 17:00 h SK Rejšice - SK Lhota0 - 1 Vítězství
3 Round 3 27.08.2017 17:00 h SK Lhota - SK Poříčany3 - 0 Vítězství
4 Round 4 02.09.2017 17:00 h SK Slaný - SK Lhota1 - 3 Vítězství
5 Round 5 10.09.2017 17:00 h SK Lhota - TJ Sokol Libiš1 - 2 Porážka
6 Round 6 16.09.2017 17:00 h Nové Strašecí - SK Lhota5 - 1 Porážka
7 Round 7 24.09.2017 16:30 h SK Lhota - ČLU Beroun6 - 2 Vítězství
8 Round 8 30.09.2017 16:00 h SK Hvozdnice - SK Lhota2 - 1 (SO) Porážka
9 Round 9 08.10.2017 16:00 h SK Lhota - TJ Klíčany z.s.2 - 1 Vítězství
10 Round 10 14.10.2017 15:30 h AFK Tuchlovice - SK Lhota0 - 3 Vítězství
11 Round 11 22.10.2017 15:30 h SK Lhota - Spartak Příbram1 - 2 (SO) Porážka
12 Round 12 28.10.2017 14:30 h SK Poříčí n.Sáz. - SK Lhota0 - 3 Vítězství
13 Round 13 05.11.2017 14:00 h SK Lhota - TJ Nespeky3 - 1 Vítězství
14 Round 14 11.11.2017 14:00 h FC Horky n.Jiz. - SK Lhota4 - 2 Porážka
15 Round 15 18.11.2017 13:30 h SK Lhota - AFK Semice5 - 1 Vítězství
16 Round 16 11.03.2018 14:30 h SK Lhota - Kutná Hora_ - _
17 Round 17 18.03.2018 15:00 h SK Lhota - SK Rejšice_ - _
18 Round 18 25.03.2018 15:00 h SK Poříčany - SK Lhota_ - _
19 Round 19 01.04.2018 16:30 h SK Lhota - SK Slaný_ - _
20 Round 20 07.04.2018 10:15 h TJ Sokol Libiš - SK Lhota_ - _
21 Round 21 15.04.2018 16:30 h SK Lhota - Nové Strašecí_ - _
22 Round 22 21.04.2018 17:00 h ČLU Beroun - SK Lhota_ - _
23 Round 23 29.04.2018 17:00 h SK Lhota - SK Hvozdnice_ - _
24 Round 24 05.05.2018 10:15 h TJ Klíčany z.s. - SK Lhota_ - _
25 Round 25 13.05.2018 17:00 h SK Lhota - AFK Tuchlovice_ - _
26 Round 26 19.05.2018 10:30 h Spartak Příbram - SK Lhota_ - _
27 Round 27 27.05.2018 17:00 h SK Lhota - SK Poříčí n.Sáz._ - _
28 Round 28 02.06.2018 17:00 h TJ Nespeky - SK Lhota_ - _
29 Round 29 09.06.2018 17:00 h SK Lhota - FC Horky n.Jiz._ - _
30 Round 30 17.06.2018 17:00 h AFK Semice - SK Lhota_ - _

Nadcházející zápas KP - A-tým

Datum so, 10. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Sokol Libiš
TJ Sokol Libiš
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:-

Minulé kolo

Tabulka A-tým

Nadcházející zápas OP - B-tým

Datum so, 24. bře. 2018 Beginn 15:00
Sokol Chotýšany
Sokol Chotýšany
Nespeky B
Nespeky B
-:-

Minulé kolo B-tým

Tabulka B-tým

Nadcházející zápas 1.A - dorost

Datum ne, 11. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Nespeky
TJ Nespeky
FK Bílkovice
FK Bílkovice
-:-

Minulé kolo dorost

Tabulka dorost