Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: Trhový Štěpánov | OP dorost - 2018/19


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 27.10.2018 10:15 h TJ Nespeky - Trhový Štěpánov2 - 2 Draw
2 Round 2 02.09.2018 10:15 h Slovan Hradištko - Trhový Štěpánov3 - 0 Lost
3 Round 3 09.09.2018 10:15 h Týnec n.Sáz.B - Trhový Štěpánov3 - 1 Lost
4 Round 4 15.09.2018 10:15 h Ostředek - Trhový Štěpánov5 - 1 Lost
5 Round 5 23.09.2018 10:15 h Sokol Mezno - Trhový Štěpánov2 - 6 Won
6 Round 6 30.09.2018 10:00 h Psáry - Trhový Štěpánov2 - 1 Lost
7 Round 7 07.10.2018 10:15 h Zvole - Trhový Štěpánov8 - 1 Lost
8 Round 8 14.10.2018 10:15 h Pravonín - Trhový Štěpánov2 - 1 Lost
9 Round 9 21.10.2018 11:00 h TJ Úročnice - Trhový Štěpánov5 - 0 Lost
10 Round 10 28.10.2018 10:15 h SK Bystřice - Trhový Štěpánov0 - 0 Draw
11 Round 11 03.11.2018 10:15 h Sokol Jankov - Trhový Štěpánov3 - 3 Draw
12 Round 12 10.11.2018 10:15 h Sokol Chotýšany - Trhový Štěpánov1 - 3 Won
13 Round 13 17.11.2018 10:15 h Slavoj Čerčany - Trhový Štěpánov0 - 3 Won
14 Round 14 24.03.2019 10:15 h TJ Nespeky - Trhový Štěpánov3 - 2 Lost
15 Round 15 31.03.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Slovan Hradištko1 - 2 Lost
16 Round 16 07.04.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Týnec n.Sáz.B5 - 2 Won
17 Round 17 14.04.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Ostředek1 - 2 Lost
18 Round 18 21.04.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Sokol Mezno4 - 1 Won
19 Round 19 28.04.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Psáry3 - 0 Won
20 Round 20 05.05.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Zvole0 - 3 Lost
21 Round 21 12.05.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Pravonín2 - 0 Won
22 Round 22 19.05.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - TJ Úročnice 1 - 1 Draw
23 Round 23 26.05.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - SK Bystřice1 - 1 Draw
24 Round 24 02.06.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Sokol Jankov7 - 0 Won
25 Round 25 09.06.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Sokol Chotýšany7 - 1 Won
26 Round 26 16.06.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Slavoj Čerčany10 - 1 Won

A-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:30
SK Lhota
SK Lhota
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2019/20

# Team Zápasů Body
1 Klíčany 10 24
2 Velim 10 22
3 Kosmonosy 10 21
4 Dobrovice 10 20
5 Poděbrady 10 20
6 Komárov 10 20
7 Hřebeč 10 17
8 Vlašim B 10 16
9 Nespeky 10 13
10 Hvozdnice 10 13
11 Poříčí n.S. 10 13
12 Lhota 10 13
13 Tuchlovice 10 13
14 Kosoř 10 6
15 Lysá n.L. 10 6
16 N. Strašecí 10 3

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:říj
Jiskra Struhařov
Jiskra Struhařov
-:- Nespeky B
Nespeky B

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 8 20
2 Jankov 8 18
3 Maršovice 8 16
4 Nespeky B 8 15
5 Divišov B 8 15
6 Neveklov 8 13
7 Postupice 8 13
8 Dol. Kralovice 8 10
9 Týnec n.S. 8 9
10 Jis. Struhařov 8 7
11 Chotýšany 8 7
12 Přestavlky 8 5
13 Mezno 8 5
14 Bystřice 8 4

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 10:říj
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Ostředek
Ostředek

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Pravonín 7 17
2 Křivsoudov 7 16
3 Mezno 7 15
4 Postupice 7 15
5 Trh. Štěpánov 7 13
6 Čerčany 6 9
7 Týnec B 7 9
8 Bystřice 7 8
9 Ostředek 7 7
10 Maršovice 6 4
11 Nespeky 7 3
12 Jankov 7 3

SG: Nadcházející zápas

Datum so, 02. lis. 2019 Beginn 13:lis
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Sokol Struhařov
Sokol Struhařov

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 9 22
2 Chocerady 7 18
3 Říčany 7 11
4 Struhařov 7 7
5 Stř.Skalice 6 6
6 Sázava 8 0

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.