Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: Sokol Jankov | OP dorost - 2018/19


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 26.08.2018 10:15 h SK Bystřice - Sokol Jankov8 - 0 Lost
2 Round 2 01.09.2018 10:00 h Zvole - Sokol Jankov6 - 1 Lost
3 Round 3 09.09.2018 10:15 h Sokol Jankov - Sokol Chotýšany4 - 1 Won
4 Round 4 16.09.2018 10:15 h Slavoj Čerčany - Sokol Jankov2 - 3 Won
5 Round 5 23.09.2018 10:15 h Sokol Jankov - TJ Nespeky3 - 5 Lost
6 Round 6 30.09.2018 10:15 h Slovan Hradištko - Sokol Jankov8 - 0 Lost
7 Round 7 07.10.2018 10:15 h Sokol Jankov - Týnec n.Sáz.B6 - 3 Won
8 Round 8 13.10.2018 10:15 h Ostředek - Sokol Jankov7 - 2 Lost
9 Round 9 21.10.2018 10:15 h Sokol Jankov - Sokol Mezno1 - 3 Lost
10 Round 10 28.10.2018 10:00 h Psáry - Sokol Jankov13 - 0 Lost
11 Round 11 03.11.2018 10:15 h Sokol Jankov - Trhový Štěpánov3 - 3 Draw
12 Round 12 09.11.2018 11:00 h Pravonín - Sokol Jankov7 - 1 Lost
13 Round 13 17.11.2018 10:15 h Sokol Jankov - TJ Úročnice 3 - 15 Lost
14 Round 14 24.03.2019 10:15 h Sokol Jankov - SK Bystřice2 - 9 Lost
15 Round 15 31.03.2019 10:15 h Sokol Jankov - Zvole1 - 15 Lost
16 Round 16 07.04.2019 10:15 h Sokol Chotýšany - Sokol Jankov1 - 4 Won
17 Round 17 14.04.2019 10:15 h Sokol Jankov - Slavoj Čerčany1 - 4 Lost
18 Round 18 21.04.2019 10:15 h TJ Nespeky - Sokol Jankov4 - 2 Lost
19 Round 19 28.04.2019 10:15 h Sokol Jankov - Slovan Hradištko0 - 4 Lost
20 Round 20 05.05.2019 10:00 h Týnec n.Sáz.B - Sokol Jankov4 - 0 Lost
21 Round 21 12.05.2019 10:15 h Sokol Jankov - Ostředek0 - 13 Lost
22 Round 22 19.05.2019 10:15 h Sokol Mezno - Sokol Jankov5 - 3 Lost
23 Round 23 26.05.2019 10:15 h Sokol Jankov - Psáry2 - 15 Lost
24 Round 24 02.06.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Sokol Jankov7 - 0 Lost
25 Round 25 09.06.2019 10:15 h Sokol Jankov - Pravonín_ - _
26 Round 26 16.06.2019 11:00 h TJ Úročnice - Sokol Jankov_ - _

A-tým: Nadcházející zápas


Není další nadcházející zápas!

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2018/19

# Team Zápasů Body
1 SK Poříčany 28 61
2 Lhota 28 61
3 Poříčí n.S. 28 58
4 Slaný 28 58
5 Nespeky 28 54
6 Kutná Hora 28 53
7 Hřebeč 28 40
8 TJ Klíčany 28 38
9 Tuchlovice 28 37
10 Poděbrady 28 35
11 Velim 28 33
12 Vykáň 28 31
13 Hvozdnice 28 30
14 Sp. Příbram 28 28
15 Nové Strašecí 28 28
16 Libušín 28 27

B-tým: Nadcházející zápas

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Olbramovice 24 55
2 Křivsoudov 24 51
3 Týnec n.S. 24 51
4 Jankov 24 43
5 Mezno 24 42
6 Chotýšany 24 34
7 Nespeky B 24 33
8 Postupice 24 33
9 Dol. Kralovice 24 30
10 Vrch. Janovice 24 28
11 Přestavlky 24 27
12 Maršovice 24 27
13 Pravonín 24 25
14 Čerčany 24 6

U19: Nadcházející zápas

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Zvole 24 62
2 Nespeky 24 53
3 Úročnice 24 52
4 Hradistko 24 51
5 Ostředek 24 48
6 Pravonín 24 40
7 Bystřice 24 35
8 Týnec B 24 30
9 Trh. Štěpánov 24 29
10 Psáry 24 28
11 Mezno 24 22
12 Čerčany 24 15
13 Jankov 24 13
14 Chotýšany 24 12

SG: Nadcházející zápas

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Sázava 0 0
1 Říčany 0 0
1 Chocerady 0 0
1 Struhařov 0 0
1 Stř.Skalice 0 0
1 Nespeky 0 0