Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: Ostředek | OP dorost - 2018/19


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 25.08.2018 10:15 h Ostředek - Zvole4 - 1 Won
2 Round 2 02.09.2018 10:15 h Ostředek - Sokol Mezno5 - 4 Won
3 Round 3 09.09.2018 10:15 h Psáry - Ostředek2 - 4 Won
4 Round 4 15.09.2018 10:15 h Ostředek - Trhový Štěpánov5 - 1 Won
5 Round 5 22.09.2018 11:00 h Pravonín - Ostředek5 - 1 Lost
6 Round 6 29.09.2018 10:15 h Ostředek - TJ Úročnice 1 - 4 Lost
7 Round 7 07.10.2018 10:15 h SK Bystřice - Ostředek1 - 2 Won
8 Round 8 13.10.2018 10:15 h Ostředek - Sokol Jankov7 - 2 Won
9 Round 9 21.10.2018 10:15 h Sokol Chotýšany - Ostředek3 - 2 Lost
10 Round 10 27.10.2018 10:15 h Ostředek - Slavoj Čerčany6 - 0 Won
11 Round 11 03.11.2018 10:15 h TJ Nespeky - Ostředek4 - 0 Lost
12 Round 12 09.11.2018 10:15 h Ostředek - Slovan Hradištko2 - 4 Lost
13 Round 13 17.11.2018 10:00 h Týnec n.Sáz.B - Ostředek3 - 6 Won
14 Round 14 23.03.2019 10:00 h Zvole - Ostředek10 - 0 Lost
15 Round 15 31.03.2019 10:15 h Sokol Mezno - Ostředek2 - 3 Won
16 Round 16 06.04.2019 10:15 h Ostředek - Psáry3 - 1 Won
17 Round 17 14.04.2019 10:15 h Trhový Štěpánov - Ostředek1 - 2 Won
18 Round 18 20.04.2019 10:15 h Ostředek - Pravonín3 - 0 Won
19 Round 19 28.04.2019 11:00 h TJ Úročnice - Ostředek4 - 4 Draw
20 Round 20 05.05.2019 10:15 h Ostředek - SK Bystřice4 - 4 Draw
21 Round 21 12.05.2019 10:15 h Sokol Jankov - Ostředek0 - 13 Won
22 Round 22 18.05.2019 10:15 h Ostředek - Sokol Chotýšany0 - 0 Draw
23 Round 23 26.05.2019 10:15 h Slavoj Čerčany - Ostředek0 - 2 Won
24 Round 24 01.06.2019 10:15 h Ostředek - TJ Nespeky1 - 0 Won
25 Round 25 09.06.2019 10:15 h Slovan Hradištko - Ostředek8 - 1 Lost
26 Round 26 15.06.2019 10:15 h Ostředek - Týnec n.Sáz.B1 - 6 Lost

A-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:30
SK Lhota
SK Lhota
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2019/20

# Team Zápasů Body
1 Klíčany 10 24
2 Velim 10 22
3 Kosmonosy 10 21
4 Dobrovice 10 20
5 Poděbrady 10 20
6 Komárov 10 20
7 Hřebeč 10 17
8 Vlašim B 10 16
9 Nespeky 10 13
10 Hvozdnice 10 13
11 Poříčí n.S. 10 13
12 Lhota 10 13
13 Tuchlovice 10 13
14 Kosoř 10 6
15 Lysá n.L. 10 6
16 N. Strašecí 10 3

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:říj
Jiskra Struhařov
Jiskra Struhařov
-:- Nespeky B
Nespeky B

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 8 20
2 Jankov 8 18
3 Maršovice 8 16
4 Nespeky B 8 15
5 Divišov B 8 15
6 Neveklov 8 13
7 Postupice 8 13
8 Dol. Kralovice 8 10
9 Týnec n.S. 8 9
10 Jis. Struhařov 8 7
11 Chotýšany 8 7
12 Přestavlky 8 5
13 Mezno 8 5
14 Bystřice 8 4

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 10:říj
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Ostředek
Ostředek

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Pravonín 7 17
2 Křivsoudov 7 16
3 Mezno 7 15
4 Postupice 7 15
5 Trh. Štěpánov 7 13
6 Čerčany 6 9
7 Týnec B 7 9
8 Bystřice 7 8
9 Ostředek 7 7
10 Maršovice 6 4
11 Nespeky 7 3
12 Jankov 7 3

SG: Nadcházející zápas

Datum so, 02. lis. 2019 Beginn 13:lis
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Sokol Struhařov
Sokol Struhařov

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 9 22
2 Chocerady 7 18
3 Říčany 7 11
4 Struhařov 7 7
5 Stř.Skalice 6 6
6 Sázava 8 0

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.