Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: Sokol Jankov | Okresní přebor - 2018/19


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 26.08.2018 17:00 h Sokol Jankov - Sokol Chotýšany2 - 5 Lost
2 Round 2 02.09.2018 17:00 h Sokol Jankov - Dolní Kralovice1 - 4 Lost
3 Round 3 08.09.2018 17:00 h Sokol Postupice - Sokol Jankov6 - 0 Lost
4 Round 4 16.09.2018 16:30 h Sokol Jankov - Nespeky B2 - 3 Lost
5 Round 5 22.09.2018 15:00 h Pravonín - Sokol Jankov3 - 3 Draw
6 Round 6 30.09.2018 16:00 h Sokol Jankov - Sokol Mezno2 - 5 Lost
7 Round 7 07.10.2018 15:00 h Vrchotovy Janovice - Sokol Jankov3 - 1 Lost
8 Round 8 14.10.2018 15:30 h Sokol Jankov - Sokol Přestavlky3 - 0 Won
9 Round 9 20.10.2018 15:30 h Křivsoudov - Sokol Jankov1 - 3 Won
10 Round 10 28.10.2018 14:30 h Sokol Jankov - Slavoj Čerčany5 - 1 Won
11 Round 11 04.11.2018 14:00 h Sokol Maršovice - Sokol Jankov1 - 2 Won
12 Round 12 11.11.2018 14:00 h Sokol Jankov - Týnec n.Sáz.1 - 2 Lost
13 Round 13 17.11.2018 20:00 h SK Olbramovice - Sokol Jankov4 - 0 Lost
14 Round 14 23.03.2019 15:00 h Sokol Chotýšany - Sokol Jankov1 - 7 Won
15 Round 15 30.03.2019 16:30 h Dolní Kralovice - Sokol Jankov1 - 2 Won
16 Round 16 07.04.2019 16:30 h Sokol Jankov - Sokol Postupice3 - 0 Won
17 Round 17 14.04.2019 14:00 h Nespeky B - Sokol Jankov7 - 3 Lost
18 Round 18 21.04.2019 17:00 h Sokol Jankov - Pravonín2 - 1 Won
19 Round 19 28.04.2019 17:00 h Sokol Mezno - Sokol Jankov0 - 5 Won
20 Round 20 05.05.2019 17:00 h Sokol Jankov - Vrchotovy Janovice2 - 0 Won
21 Round 21 11.05.2019 17:00 h Sokol Přestavlky - Sokol Jankov1 - 3 Won
22 Round 22 19.05.2019 17:00 h Sokol Jankov - Křivsoudov3 - 1 Won
23 Round 23 25.05.2019 17:00 h Slavoj Čerčany - Sokol Jankov0 - 4 Won
24 Round 24 02.06.2019 17:00 h Sokol Jankov - Sokol Maršovice6 - 1 Won
25 Round 25 08.06.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Jankov4 - 3 Lost
26 Round 26 16.06.2019 17:00 h Sokol Jankov - SK Olbramovice0 - 6 Lost

A-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:30
SK Lhota
SK Lhota
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2019/20

# Team Zápasů Body
1 Klíčany 10 24
2 Velim 10 22
3 Kosmonosy 10 21
4 Dobrovice 10 20
5 Poděbrady 10 20
6 Komárov 10 20
7 Hřebeč 10 17
8 Vlašim B 10 16
9 Nespeky 10 13
10 Hvozdnice 10 13
11 Poříčí n.S. 10 13
12 Lhota 10 13
13 Tuchlovice 10 13
14 Kosoř 10 6
15 Lysá n.L. 10 6
16 N. Strašecí 10 3

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:říj
Jiskra Struhařov
Jiskra Struhařov
-:- Nespeky B
Nespeky B

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 8 20
2 Jankov 8 18
3 Maršovice 8 16
4 Nespeky B 8 15
5 Divišov B 8 15
6 Neveklov 8 13
7 Postupice 8 13
8 Dol. Kralovice 8 10
9 Týnec n.S. 8 9
10 Jis. Struhařov 8 7
11 Chotýšany 8 7
12 Přestavlky 8 5
13 Mezno 8 5
14 Bystřice 8 4

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 10:říj
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Ostředek
Ostředek

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Pravonín 7 17
2 Křivsoudov 7 16
3 Mezno 7 15
4 Postupice 7 15
5 Trh. Štěpánov 7 13
6 Čerčany 6 9
7 Týnec B 7 9
8 Bystřice 7 8
9 Ostředek 7 7
10 Maršovice 6 4
11 Nespeky 7 3
12 Jankov 7 3

SG: Nadcházející zápas

Datum so, 02. lis. 2019 Beginn 13:lis
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Sokol Struhařov
Sokol Struhařov

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 9 22
2 Chocerady 7 18
3 Říčany 7 11
4 Struhařov 7 7
5 Stř.Skalice 6 6
6 Sázava 8 0

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.