Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: Sokol Mezno | Okresní přebor - 2018/19


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 26.08.2018 17:00 h Sokol Mezno - Křivsoudov2 - 5 Lost
2 Round 2 01.09.2018 17:00 h Slavoj Čerčany - Sokol Mezno2 - 3 Won
3 Round 3 09.09.2018 17:00 h Sokol Mezno - Sokol Maršovice3 - 2 Won
4 Round 4 15.09.2018 16:30 h Týnec n.Sáz. - Sokol Mezno4 - 3 Lost
5 Round 5 23.09.2018 16:30 h Sokol Mezno - SK Olbramovice4 - 3 Won
6 Round 6 30.09.2018 16:00 h Sokol Jankov - Sokol Mezno2 - 5 Won
7 Round 7 07.10.2018 16:00 h Sokol Mezno - Dolní Kralovice5 - 2 Won
8 Round 8 13.10.2018 15:30 h Sokol Postupice - Sokol Mezno2 - 0 Lost
9 Round 9 21.10.2018 15:30 h Sokol Mezno - Nespeky B3 - 2 Won
10 Round 10 27.10.2018 14:30 h Pravonín - Sokol Mezno2 - 2 Draw
11 Round 11 04.11.2018 14:00 h Sokol Mezno - Sokol Chotýšany4 - 0 Won
12 Round 12 11.11.2018 14:00 h Sokol Mezno - Vrchotovy Janovice2 - 0 Won
13 Round 13 17.11.2018 20:00 h Sokol Přestavlky - Sokol Mezno0 - 2 Won
14 Round 14 23.03.2019 15:00 h Křivsoudov - Sokol Mezno3 - 1 Lost
15 Round 15 31.03.2019 16:30 h Sokol Mezno - Slavoj Čerčany4 - 1 Won
16 Round 16 07.04.2019 16:30 h Sokol Maršovice - Sokol Mezno1 - 2 Won
17 Round 17 14.04.2019 16:30 h Sokol Mezno - Týnec n.Sáz.3 - 6 Lost
18 Round 18 20.04.2019 17:00 h SK Olbramovice - Sokol Mezno0 - 0 Draw
19 Round 19 28.04.2019 17:00 h Sokol Mezno - Sokol Jankov0 - 5 Lost
20 Round 20 04.05.2019 17:00 h Dolní Kralovice - Sokol Mezno1 - 1 Draw
21 Round 21 12.05.2019 17:00 h Sokol Mezno - Sokol Postupice3 - 1 Won
22 Round 22 19.05.2019 14:00 h Nespeky B - Sokol Mezno5 - 2 Lost
23 Round 23 26.05.2019 17:00 h Sokol Mezno - Pravonín7 - 0 Won
24 Round 24 01.06.2019 17:00 h Sokol Chotýšany - Sokol Mezno5 - 3 Lost
25 Round 25 09.06.2019 15:00 h Vrchotovy Janovice - Sokol Mezno4 - 1 Lost
26 Round 26 16.06.2019 17:00 h Sokol Mezno - Sokol Přestavlky0 - 2 Lost

A-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:30
SK Lhota
SK Lhota
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2019/20

# Team Zápasů Body
1 Klíčany 10 24
2 Velim 10 22
3 Kosmonosy 10 21
4 Dobrovice 10 20
5 Poděbrady 10 20
6 Komárov 10 20
7 Hřebeč 10 17
8 Vlašim B 10 16
9 Nespeky 10 13
10 Hvozdnice 10 13
11 Poříčí n.S. 10 13
12 Lhota 10 13
13 Tuchlovice 10 13
14 Kosoř 10 6
15 Lysá n.L. 10 6
16 N. Strašecí 10 3

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:říj
Jiskra Struhařov
Jiskra Struhařov
-:- Nespeky B
Nespeky B

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 8 20
2 Jankov 8 18
3 Maršovice 8 16
4 Nespeky B 8 15
5 Divišov B 8 15
6 Neveklov 8 13
7 Postupice 8 13
8 Dol. Kralovice 8 10
9 Týnec n.S. 8 9
10 Jis. Struhařov 8 7
11 Chotýšany 8 7
12 Přestavlky 8 5
13 Mezno 8 5
14 Bystřice 8 4

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 10:říj
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Ostředek
Ostředek

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Pravonín 7 17
2 Křivsoudov 7 16
3 Mezno 7 15
4 Postupice 7 15
5 Trh. Štěpánov 7 13
6 Čerčany 6 9
7 Týnec B 7 9
8 Bystřice 7 8
9 Ostředek 7 7
10 Maršovice 6 4
11 Nespeky 7 3
12 Jankov 7 3

SG: Nadcházející zápas

Datum so, 02. lis. 2019 Beginn 13:lis
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Sokol Struhařov
Sokol Struhařov

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 9 22
2 Chocerady 7 18
3 Říčany 7 11
4 Struhařov 7 7
5 Stř.Skalice 6 6
6 Sázava 8 0

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.