Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: Sokol Maršovice | Okresní přebor - 2018/19


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 26.08.2018 14:00 h Nespeky B - Sokol Maršovice2 - 3 Won
2 Round 2 02.09.2018 17:00 h Sokol Maršovice - Pravonín3 - 2 Won
3 Round 3 09.09.2018 17:00 h Sokol Mezno - Sokol Maršovice3 - 2 Lost
4 Round 4 16.09.2018 16:30 h Sokol Maršovice - Vrchotovy Janovice1 - 4 Lost
5 Round 5 22.09.2018 16:30 h Sokol Přestavlky - Sokol Maršovice2 - 3 Won
6 Round 6 30.09.2018 16:00 h Sokol Maršovice - Křivsoudov2 - 3 Lost
7 Round 7 06.10.2018 16:00 h Slavoj Čerčany - Sokol Maršovice0 - 4 Won
8 Round 8 13.10.2018 15:30 h Sokol Chotýšany - Sokol Maršovice1 - 1 Draw
9 Round 9 21.10.2018 15:30 h Sokol Maršovice - Týnec n.Sáz.2 - 3 Lost
10 Round 10 27.10.2018 14:30 h SK Olbramovice - Sokol Maršovice1 - 5 Won
11 Round 11 04.11.2018 14:00 h Sokol Maršovice - Sokol Jankov1 - 2 Lost
12 Round 12 10.11.2018 14:00 h Dolní Kralovice - Sokol Maršovice1 - 1 Draw
13 Round 13 18.11.2018 20:00 h Sokol Maršovice - Sokol Postupice1 - 2 Lost
14 Round 14 24.03.2019 15:00 h Sokol Maršovice - Nespeky B_ - _
15 Round 15 30.03.2019 16:30 h Pravonín - Sokol Maršovice_ - _
16 Round 16 07.04.2019 16:30 h Sokol Maršovice - Sokol Mezno_ - _
17 Round 17 14.04.2019 15:00 h Vrchotovy Janovice - Sokol Maršovice_ - _
18 Round 18 21.04.2019 17:00 h Sokol Maršovice - Sokol Přestavlky_ - _
19 Round 19 28.04.2019 17:00 h Sokol Maršovice - Křivsoudov_ - _
20 Round 20 05.05.2019 17:00 h Sokol Maršovice - Slavoj Čerčany_ - _
21 Round 21 12.05.2019 17:00 h Sokol Maršovice - Sokol Chotýšany_ - _
22 Round 22 18.05.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Maršovice_ - _
23 Round 23 26.05.2019 17:00 h Sokol Maršovice - SK Olbramovice_ - _
24 Round 24 02.06.2019 17:00 h Sokol Jankov - Sokol Maršovice_ - _
25 Round 25 09.06.2019 17:00 h Sokol Maršovice - Dolní Kralovice_ - _
26 Round 26 15.06.2019 17:00 h Sokol Postupice - Sokol Maršovice_ - _

A-tým: Nadcházející zápas

Datum so, 30. bře. 2019 Beginn 15:00
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- SK Hvozdnice
SK Hvozdnice

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2018/19

# Team Zápasů Body
1 Slaný 16 38
2 Lhota 16 36
3 SK Poříčany 16 36
4 Kutná Hora 16 33
5 Poříčí n.Sáz. 16 28
6 Vykáň 16 28
7 Nespeky 16 26
8 Hřebeč 16 26
9 Sp. Příbram 16 19
10 Tuchlovice 16 19
11 Libušín 16 18
12 Hvozdnice 16 18
13 TJ Klíčany 16 17
14 Poděbrady 16 17
15 Nové Strašecí 16 13
16 Velim 16 12

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 31. bře. 2019 Beginn 14:bře
Nespeky B
Nespeky B
-:- Týnec n.Sáz.
Týnec n.Sáz.

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Týnec n.S. 13 33
2 Křivsoudov 13 30
3 Olbramovice 13 28
4 Mezno 13 28
5 Postupice 13 24
6 Chotýšany 13 20
7 Dol. Kralovice 13 20
8 Maršovice 13 17
9 Vrch. Janovice 13 16
10 Jankov 13 13
11 Pravonín 13 12
12 Nespeky B 13 12
13 Přestavlky 13 10
14 Čerčany 13 3

U19: Nadcházející zápas

Datum so, 30. bře. 2019 Beginn 11:bře
Pravonín
Pravonín
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Úročnice 13 31
2 Nespeky 13 31
3 Hradistko 13 30
4 Zvole 13 29
5 Pravonín 13 25
6 Ostředek 13 24
7 Bystřice 13 20
8 Psáry 13 12
9 Trh. Štěpánov 13 12
10 Mezno 13 12
11 Týnec B 13 12
12 Chotýšany 13 10
13 Jankov 13 10
14 Čerčany 13 9

SG: Nadcházející zápas

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - Jaro 2018

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 12 31
2 Chocerady 12 30
3 Říčany 12 16
4 Jevany 12 15
5 Struhařov 12 14
6 Stř.Skalice 12 10
7 Sázava 12 7