Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: Týnec n.Sáz. | Okresní přebor - 2018/19


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 25.08.2018 17:00 h Sokol Postupice - Týnec n.Sáz.1 - 3 Won
2 Round 2 01.09.2018 17:00 h Týnec n.Sáz. - Nespeky B3 - 2 Won
3 Round 3 08.09.2018 15:00 h Pravonín - Týnec n.Sáz.4 - 1 Lost
4 Round 4 15.09.2018 16:30 h Týnec n.Sáz. - Sokol Mezno4 - 3 Won
5 Round 5 23.09.2018 15:00 h Vrchotovy Janovice - Týnec n.Sáz.0 - 4 Won
6 Round 6 29.09.2018 16:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Přestavlky1 - 0 Won
7 Round 7 06.10.2018 16:00 h Křivsoudov - Týnec n.Sáz.4 - 2 Lost
8 Round 8 13.10.2018 15:30 h Týnec n.Sáz. - Slavoj Čerčany2 - 1 Won
9 Round 9 21.10.2018 15:30 h Sokol Maršovice - Týnec n.Sáz.2 - 3 Won
10 Round 10 27.10.2018 14:30 h Sokol Chotýšany - Týnec n.Sáz.1 - 2 Won
11 Round 11 03.11.2018 14:00 h Týnec n.Sáz. - SK Olbramovice2 - 1 Won
12 Round 12 11.11.2018 14:00 h Sokol Jankov - Týnec n.Sáz.1 - 2 Won
13 Round 13 17.11.2018 13:30 h Týnec n.Sáz. - Dolní Kralovice4 - 0 Won
14 Round 14 23.03.2019 15:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Postupice2 - 2 Draw
15 Round 15 31.03.2019 14:00 h Nespeky B - Týnec n.Sáz.1 - 0 Lost
16 Round 16 06.04.2019 16:30 h Týnec n.Sáz. - Pravonín4 - 2 Won
17 Round 17 14.04.2019 16:30 h Sokol Mezno - Týnec n.Sáz.3 - 6 Won
18 Round 18 20.04.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Vrchotovy Janovice4 - 0 Won
19 Round 19 27.04.2019 17:00 h Sokol Přestavlky - Týnec n.Sáz.6 - 0 Lost
20 Round 20 04.05.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Křivsoudov2 - 2 Draw
21 Round 21 11.05.2019 17:00 h Slavoj Čerčany - Týnec n.Sáz.1 - 4 Won
22 Round 22 18.05.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Maršovice3 - 0 Won
23 Round 23 25.05.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Chotýšany3 - 3 Draw
24 Round 24 01.06.2019 17:00 h SK Olbramovice - Týnec n.Sáz.7 - 4 Lost
25 Round 25 08.06.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Jankov4 - 3 Won
26 Round 26 15.06.2019 17:00 h Dolní Kralovice - Týnec n.Sáz.1 - 0 Lost

A-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:30
SK Lhota
SK Lhota
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2019/20

# Team Zápasů Body
1 Klíčany 10 24
2 Velim 10 22
3 Kosmonosy 10 21
4 Dobrovice 10 20
5 Poděbrady 10 20
6 Komárov 10 20
7 Hřebeč 10 17
8 Vlašim B 10 16
9 Nespeky 10 13
10 Hvozdnice 10 13
11 Poříčí n.S. 10 13
12 Lhota 10 13
13 Tuchlovice 10 13
14 Kosoř 10 6
15 Lysá n.L. 10 6
16 N. Strašecí 10 3

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:říj
Jiskra Struhařov
Jiskra Struhařov
-:- Nespeky B
Nespeky B

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 8 20
2 Jankov 8 18
3 Maršovice 8 16
4 Nespeky B 8 15
5 Divišov B 8 15
6 Neveklov 8 13
7 Postupice 8 13
8 Dol. Kralovice 8 10
9 Týnec n.S. 8 9
10 Jis. Struhařov 8 7
11 Chotýšany 8 7
12 Přestavlky 8 5
13 Mezno 8 5
14 Bystřice 8 4

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 10:říj
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Ostředek
Ostředek

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Pravonín 7 17
2 Křivsoudov 7 16
3 Mezno 7 15
4 Postupice 7 15
5 Trh. Štěpánov 7 13
6 Čerčany 6 9
7 Týnec B 7 9
8 Bystřice 7 8
9 Ostředek 7 7
10 Maršovice 6 4
11 Nespeky 7 3
12 Jankov 7 3

SG: Nadcházející zápas

Datum so, 02. lis. 2019 Beginn 13:lis
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Sokol Struhařov
Sokol Struhařov

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 9 22
2 Chocerady 7 18
3 Říčany 7 11
4 Struhařov 7 7
5 Stř.Skalice 6 6
6 Sázava 8 0

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.