Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: Týnec n.Sáz. | Okresní přebor - 2018/19


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 25.08.2018 17:00 h Sokol Postupice - Týnec n.Sáz.1 - 3 Won
2 Round 2 01.09.2018 17:00 h Týnec n.Sáz. - Nespeky B3 - 2 Won
3 Round 3 08.09.2018 15:00 h Pravonín - Týnec n.Sáz.4 - 1 Lost
4 Round 4 15.09.2018 16:30 h Týnec n.Sáz. - Sokol Mezno4 - 3 Won
5 Round 5 23.09.2018 15:00 h Vrchotovy Janovice - Týnec n.Sáz.0 - 4 Won
6 Round 6 29.09.2018 16:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Přestavlky1 - 0 Won
7 Round 7 06.10.2018 16:00 h Křivsoudov - Týnec n.Sáz.4 - 2 Lost
8 Round 8 13.10.2018 15:30 h Týnec n.Sáz. - Slavoj Čerčany2 - 1 Won
9 Round 9 21.10.2018 15:30 h Sokol Maršovice - Týnec n.Sáz.2 - 3 Won
10 Round 10 27.10.2018 14:30 h Sokol Chotýšany - Týnec n.Sáz.1 - 2 Won
11 Round 11 03.11.2018 14:00 h Týnec n.Sáz. - SK Olbramovice2 - 1 Won
12 Round 12 11.11.2018 14:00 h Sokol Jankov - Týnec n.Sáz.1 - 2 Won
13 Round 13 17.11.2018 13:30 h Týnec n.Sáz. - Dolní Kralovice4 - 0 Won
14 Round 14 23.03.2019 15:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Postupice2 - 2 Draw
15 Round 15 31.03.2019 14:00 h Nespeky B - Týnec n.Sáz.1 - 0 Lost
16 Round 16 06.04.2019 16:30 h Týnec n.Sáz. - Pravonín4 - 2 Won
17 Round 17 14.04.2019 16:30 h Sokol Mezno - Týnec n.Sáz.3 - 6 Won
18 Round 18 20.04.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Vrchotovy Janovice4 - 0 Won
19 Round 19 27.04.2019 17:00 h Sokol Přestavlky - Týnec n.Sáz.6 - 0 Lost
20 Round 20 04.05.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Křivsoudov2 - 2 Draw
21 Round 21 11.05.2019 17:00 h Slavoj Čerčany - Týnec n.Sáz.1 - 4 Won
22 Round 22 18.05.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Maršovice3 - 0 Won
23 Round 23 25.05.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Chotýšany3 - 3 Draw
24 Round 24 01.06.2019 17:00 h SK Olbramovice - Týnec n.Sáz.7 - 4 Lost
25 Round 25 08.06.2019 17:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Jankov_ - _
26 Round 26 15.06.2019 17:00 h Dolní Kralovice - Týnec n.Sáz._ - _

A-tým: Nadcházející zápas


Není další nadcházející zápas!

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2018/19

# Team Zápasů Body
1 SK Poříčany 28 61
2 Lhota 28 61
3 Poříčí n.S. 28 58
4 Slaný 28 58
5 Nespeky 28 54
6 Kutná Hora 28 53
7 Hřebeč 28 40
8 TJ Klíčany 28 38
9 Tuchlovice 28 37
10 Poděbrady 28 35
11 Velim 28 33
12 Vykáň 28 31
13 Hvozdnice 28 30
14 Sp. Příbram 28 28
15 Nové Strašecí 28 28
16 Libušín 28 27

B-tým: Nadcházející zápas

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Olbramovice 24 55
2 Křivsoudov 24 51
3 Týnec n.S. 24 51
4 Jankov 24 43
5 Mezno 24 42
6 Chotýšany 24 34
7 Nespeky B 24 33
8 Postupice 24 33
9 Dol. Kralovice 24 30
10 Vrch. Janovice 24 28
11 Přestavlky 24 27
12 Maršovice 24 27
13 Pravonín 24 25
14 Čerčany 24 6

U19: Nadcházející zápas

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Zvole 24 62
2 Nespeky 24 53
3 Úročnice 24 52
4 Hradistko 24 51
5 Ostředek 24 48
6 Pravonín 24 40
7 Bystřice 24 35
8 Týnec B 24 30
9 Trh. Štěpánov 24 29
10 Psáry 24 28
11 Mezno 24 22
12 Čerčany 24 15
13 Jankov 24 13
14 Chotýšany 24 12

SG: Nadcházející zápas

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Sázava 0 0
1 Říčany 0 0
1 Chocerady 0 0
1 Struhařov 0 0
1 Stř.Skalice 0 0
1 Nespeky 0 0