A-tým : FK Olympie Březová – TJ Sokol Nespeky 3:1 (3:1)

Fotbalisté Nespek nadále platí nováčkovskou daň v Divizi B a na hřišti soupeře opět prohráli. Tentokrát je porazila 3:1 Březová. Všechny góly přitom padly do devatenácté minuty zápasu. Nový kouč hostů Martin Bárta sledoval utkání kvůli pracovním povinnostem pouze prostřednictvím streamu. Na lavičce se poprvé představí až v nadcházejícím domácím duelu s Meteorem.

Pokračovat ve čtení „A-tým : FK Olympie Březová – TJ Sokol Nespeky 3:1 (3:1)“

U19: Poříčí/Nespeky – Chocerady/Přestavlky 9:1 (5:1)

Třetí mistrovské utkání našich dorostenců se odehrálo na domácím hřišti s podporou dvou starších žáků a kanonýra divizního Nespeckého A Matěje Rosenvalda. Poprvé v brance nastoupil za dorostenecký tým Ondra Morávek, který s přehledem zastoupil zraněného spoluhráče Mikuláše Čížka, kterému přejeme tímto brzké uzdravení. Pokračovat ve čtení „U19: Poříčí/Nespeky – Chocerady/Přestavlky 9:1 (5:1)“

U13: TJ Nespeky – SK Olbramovice 1:12 (1:5)