Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: Pravonín | Okresní přebor - 2018/19


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 25.08.2018 15:00 h Pravonín - Slavoj Čerčany2 - 1 Won
2 Round 2 02.09.2018 17:00 h Sokol Maršovice - Pravonín3 - 2 Lost
3 Round 3 08.09.2018 15:00 h Pravonín - Týnec n.Sáz.4 - 1 Won
4 Round 4 15.09.2018 16:30 h SK Olbramovice - Pravonín6 - 2 Lost
5 Round 5 22.09.2018 15:00 h Pravonín - Sokol Jankov3 - 3 Draw
6 Round 6 29.09.2018 16:00 h Dolní Kralovice - Pravonín2 - 2 Draw
7 Round 7 06.10.2018 15:00 h Pravonín - Sokol Postupice5 - 2 Won
8 Round 8 14.10.2018 14:00 h Nespeky B - Pravonín3 - 2 Lost
9 Round 9 20.10.2018 15:00 h Pravonín - Sokol Chotýšany1 - 2 Lost
10 Round 10 27.10.2018 14:30 h Pravonín - Sokol Mezno2 - 2 Draw
11 Round 11 04.11.2018 14:00 h Vrchotovy Janovice - Pravonín2 - 1 Lost
12 Round 12 10.11.2018 14:00 h Pravonín - Sokol Přestavlky0 - 2 Lost
13 Round 13 17.11.2018 20:00 h Křivsoudov - Pravonín2 - 0 Lost
14 Round 14 23.03.2019 15:00 h Slavoj Čerčany - Pravonín0 - 1 Won
15 Round 15 30.03.2019 16:30 h Pravonín - Sokol Maršovice3 - 0 Won
16 Round 16 06.04.2019 16:30 h Týnec n.Sáz. - Pravonín4 - 2 Lost
17 Round 17 13.04.2019 16:30 h Pravonín - SK Olbramovice0 - 6 Lost
18 Round 18 21.04.2019 17:00 h Sokol Jankov - Pravonín2 - 1 Lost
19 Round 19 27.04.2019 17:00 h Pravonín - Dolní Kralovice1 - 0 Won
20 Round 20 04.05.2019 17:00 h Sokol Postupice - Pravonín2 - 1 Lost
21 Round 21 11.05.2019 17:00 h Pravonín - Nespeky B3 - 2 Won
22 Round 22 18.05.2019 17:00 h Sokol Chotýšany - Pravonín2 - 2 Draw
23 Round 23 26.05.2019 17:00 h Sokol Mezno - Pravonín7 - 0 Lost
24 Round 24 01.06.2019 17:00 h Pravonín - Vrchotovy Janovice0 - 3 Lost
25 Round 25 08.06.2019 17:00 h Sokol Přestavlky - Pravonín4 - 2 Lost
26 Round 26 15.06.2019 17:00 h Pravonín - Křivsoudov3 - 7 Lost

A-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:30
SK Lhota
SK Lhota
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2019/20

# Team Zápasů Body
1 Klíčany 10 24
2 Velim 10 22
3 Kosmonosy 10 21
4 Dobrovice 10 20
5 Poděbrady 10 20
6 Komárov 10 20
7 Hřebeč 10 17
8 Vlašim B 10 16
9 Nespeky 10 13
10 Hvozdnice 10 13
11 Poříčí n.S. 10 13
12 Lhota 10 13
13 Tuchlovice 10 13
14 Kosoř 10 6
15 Lysá n.L. 10 6
16 N. Strašecí 10 3

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:říj
Jiskra Struhařov
Jiskra Struhařov
-:- Nespeky B
Nespeky B

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 8 20
2 Jankov 8 18
3 Maršovice 8 16
4 Nespeky B 8 15
5 Divišov B 8 15
6 Neveklov 8 13
7 Postupice 8 13
8 Dol. Kralovice 8 10
9 Týnec n.S. 8 9
10 Jis. Struhařov 8 7
11 Chotýšany 8 7
12 Přestavlky 8 5
13 Mezno 8 5
14 Bystřice 8 4

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 10:říj
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Ostředek
Ostředek

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Pravonín 7 17
2 Křivsoudov 7 16
3 Mezno 7 15
4 Postupice 7 15
5 Trh. Štěpánov 7 13
6 Čerčany 6 9
7 Týnec B 7 9
8 Bystřice 7 8
9 Ostředek 7 7
10 Maršovice 6 4
11 Nespeky 7 3
12 Jankov 7 3

SG: Nadcházející zápas

Datum so, 02. lis. 2019 Beginn 13:lis
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Sokol Struhařov
Sokol Struhařov

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 9 22
2 Chocerady 7 18
3 Říčany 7 11
4 Struhařov 7 7
5 Stř.Skalice 6 6
6 Sázava 8 0

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.