Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: Sokol Postupice | Okresní přebor - 2018/19


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 25.08.2018 17:00 h Sokol Postupice - Týnec n.Sáz.1 - 3 Lost
2 Round 2 01.09.2018 17:00 h SK Olbramovice - Sokol Postupice5 - 0 Lost
3 Round 3 08.09.2018 17:00 h Sokol Postupice - Sokol Jankov6 - 0 Won
4 Round 4 15.09.2018 16:30 h Dolní Kralovice - Sokol Postupice1 - 2 Won
5 Round 5 22.09.2018 16:30 h Sokol Postupice - Sokol Chotýšany2 - 1 Won
6 Round 6 29.09.2018 16:00 h Sokol Postupice - Nespeky B4 - 1 Won
7 Round 7 06.10.2018 15:00 h Pravonín - Sokol Postupice5 - 2 Lost
8 Round 8 13.10.2018 15:30 h Sokol Postupice - Sokol Mezno2 - 0 Won
9 Round 9 21.10.2018 15:30 h Vrchotovy Janovice - Sokol Postupice3 - 0 Lost
10 Round 10 27.10.2018 14:30 h Sokol Postupice - Sokol Přestavlky1 - 0 Won
11 Round 11 03.11.2018 14:00 h Křivsoudov - Sokol Postupice6 - 1 Lost
12 Round 12 10.11.2018 14:00 h Sokol Postupice - Slavoj Čerčany4 - 1 Won
13 Round 13 18.11.2018 20:00 h Sokol Maršovice - Sokol Postupice1 - 2 Won
14 Round 14 23.03.2019 15:00 h Týnec n.Sáz. - Sokol Postupice2 - 2 Draw
15 Round 15 30.03.2019 16:30 h Sokol Postupice - SK Olbramovice1 - 4 Lost
16 Round 16 07.04.2019 16:30 h Sokol Jankov - Sokol Postupice3 - 0 Lost
17 Round 17 13.04.2019 16:30 h Sokol Postupice - Dolní Kralovice1 - 2 Lost
18 Round 18 20.04.2019 17:00 h Sokol Chotýšany - Sokol Postupice0 - 2 Won
19 Round 19 28.04.2019 14:00 h Nespeky B - Sokol Postupice2 - 0 Lost
20 Round 20 04.05.2019 17:00 h Sokol Postupice - Pravonín2 - 1 Won
21 Round 21 12.05.2019 17:00 h Sokol Mezno - Sokol Postupice3 - 1 Lost
22 Round 22 18.05.2019 17:00 h Sokol Postupice - Vrchotovy Janovice1 - 1 Draw
23 Round 23 25.05.2019 17:00 h Sokol Přestavlky - Sokol Postupice3 - 3 Draw
24 Round 24 01.06.2019 17:00 h Sokol Postupice - Křivsoudov0 - 2 Lost
25 Round 25 08.06.2019 17:00 h Slavoj Čerčany - Sokol Postupice1 - 4 Won
26 Round 26 15.06.2019 17:00 h Sokol Postupice - Sokol Maršovice1 - 1 Draw

A-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:30
SK Lhota
SK Lhota
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2019/20

# Team Zápasů Body
1 Klíčany 10 24
2 Velim 10 22
3 Kosmonosy 10 21
4 Dobrovice 10 20
5 Poděbrady 10 20
6 Komárov 10 20
7 Hřebeč 10 17
8 Vlašim B 10 16
9 Nespeky 10 13
10 Hvozdnice 10 13
11 Poříčí n.S. 10 13
12 Lhota 10 13
13 Tuchlovice 10 13
14 Kosoř 10 6
15 Lysá n.L. 10 6
16 N. Strašecí 10 3

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:říj
Jiskra Struhařov
Jiskra Struhařov
-:- Nespeky B
Nespeky B

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 8 20
2 Jankov 8 18
3 Maršovice 8 16
4 Nespeky B 8 15
5 Divišov B 8 15
6 Neveklov 8 13
7 Postupice 8 13
8 Dol. Kralovice 8 10
9 Týnec n.S. 8 9
10 Jis. Struhařov 8 7
11 Chotýšany 8 7
12 Přestavlky 8 5
13 Mezno 8 5
14 Bystřice 8 4

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 10:říj
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Ostředek
Ostředek

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Pravonín 7 17
2 Křivsoudov 7 16
3 Mezno 7 15
4 Postupice 7 15
5 Trh. Štěpánov 7 13
6 Čerčany 6 9
7 Týnec B 7 9
8 Bystřice 7 8
9 Ostředek 7 7
10 Maršovice 6 4
11 Nespeky 7 3
12 Jankov 7 3

SG: Nadcházející zápas

Datum so, 02. lis. 2019 Beginn 13:lis
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Sokol Struhařov
Sokol Struhařov

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 9 22
2 Chocerady 7 18
3 Říčany 7 11
4 Struhařov 7 7
5 Stř.Skalice 6 6
6 Sázava 8 0

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.