Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: Týnec n.Sáz. | 1.A třída dorostu - 2017/18


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
2 Round 2 28.09.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - SK Votice2 - 7 Lost
3 Round 3 27.08.2017 10:15 h TJ Mukařov - Týnec n.Sáz.2 - 11 Won
4 Round 4 02.09.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - Slavia Jesenice2 - 8 Lost
5 Round 5 10.09.2017 10:15 h Slavoj Čerčany - Týnec n.Sáz.0 - 8 Won
6 Round 6 16.09.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - FC Jílové1 - 7 Lost
7 Round 7 24.09.2017 10:15 h FK Bílkovice - Týnec n.Sáz.3 - 1 Lost
8 Round 8 30.09.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - Sokol Teplýšovice4 - 3 Won
9 Round 9 07.10.2017 10:15 h SK Úvaly - Týnec n.Sáz.5 - 1 Lost
10 Round 10 14.10.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - TJ Nespeky2 - 4 Lost
11 Round 11 21.10.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - Týnec n.Sáz.2 - 8 Won
12 Round 12 25.11.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - TJ Kunice3 - 2 Won
13 Round 13 05.11.2017 10:15 h SK Zeleneč - Týnec n.Sáz.6 - 2 Lost
15 Round 15 17.11.2017 10:00 h Sedlec Prčice - Týnec n.Sáz.3 - 5 Won
17 Round 17 29.03.2018 17:30 h SK Votice - Týnec n.Sáz.5 - 1 Lost
18 Round 18 24.03.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - TJ Mukařov3 - 0 Won
19 Round 19 01.04.2018 10:15 h Slavia Jesenice - Týnec n.Sáz.8 - 4 Lost
20 Round 20 07.04.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - Slavoj Čerčany9 - 0 Won
21 Round 21 15.04.2018 10:15 h FC Jílové - Týnec n.Sáz.10 - 2 Lost
22 Round 22 21.04.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - FK Bílkovice1 - 2 Lost
23 Round 23 28.04.2018 11:00 h Sokol Teplýšovice - Týnec n.Sáz.4 - 1 Lost
24 Round 24 05.05.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - SK Úvaly8 - 0 Won
25 Round 25 13.05.2018 10:15 h TJ Nespeky - Týnec n.Sáz.1 - 1 Draw
26 Round 26 30.05.2018 18:00 h Týnec n.Sáz. - SK Kostelec u Kř.8 - 4 Won
27 Round 27 26.05.2018 10:15 h TJ Kunice - Týnec n.Sáz.7 - 0 Lost
28 Round 28 02.06.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - SK Zeleneč0 - 6 Lost
30 Round 30 16.06.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - Sedlec Prčice3 - 2 Won

A-tým: Nadcházející zápas

Datum so, 30. bře. 2019 Beginn 15:00
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- SK Hvozdnice
SK Hvozdnice

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2018/19

# Team Zápasů Body
1 Slaný 16 38
2 Lhota 16 36
3 SK Poříčany 16 36
4 Kutná Hora 16 33
5 Poříčí n.Sáz. 16 28
6 Vykáň 16 28
7 Nespeky 16 26
8 Hřebeč 16 26
9 Sp. Příbram 16 19
10 Tuchlovice 16 19
11 Libušín 16 18
12 Hvozdnice 16 18
13 TJ Klíčany 16 17
14 Poděbrady 16 17
15 Nové Strašecí 16 13
16 Velim 16 12

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 31. bře. 2019 Beginn 14:bře
Nespeky B
Nespeky B
-:- Týnec n.Sáz.
Týnec n.Sáz.

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Týnec n.S. 13 33
2 Křivsoudov 13 30
3 Olbramovice 13 28
4 Mezno 13 28
5 Postupice 13 24
6 Chotýšany 13 20
7 Dol. Kralovice 13 20
8 Maršovice 13 17
9 Vrch. Janovice 13 16
10 Jankov 13 13
11 Pravonín 13 12
12 Nespeky B 13 12
13 Přestavlky 13 10
14 Čerčany 13 3

U19: Nadcházející zápas

Datum so, 30. bře. 2019 Beginn 11:bře
Pravonín
Pravonín
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Úročnice 13 31
2 Nespeky 13 31
3 Hradistko 13 30
4 Zvole 13 29
5 Pravonín 13 25
6 Ostředek 13 24
7 Bystřice 13 20
8 Psáry 13 12
9 Trh. Štěpánov 13 12
10 Mezno 13 12
11 Týnec B 13 12
12 Chotýšany 13 10
13 Jankov 13 10
14 Čerčany 13 9

SG: Nadcházející zápas

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - Jaro 2018

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 12 31
2 Chocerady 12 30
3 Říčany 12 16
4 Jevany 12 15
5 Struhařov 12 14
6 Stř.Skalice 12 10
7 Sázava 12 7