Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: SK Kostelec u Kř. | 1.A třída dorostu - 2017/18


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 30.08.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - FC Jílové3 - 3 Draw
2 Round 2 28.09.2017 11:00 h Sokol Teplýšovice - SK Kostelec u Kř.2 - 8 Won
3 Round 3 26.08.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - TJ Nespeky8 - 3 Won
4 Round 4 06.09.2017 18:00 h TJ Kunice - SK Kostelec u Kř.4 - 6 Won
7 Round 7 23.09.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - TJ Mukařov6 - 4 Won
8 Round 8 01.10.2017 10:15 h Slavoj Čerčany - SK Kostelec u Kř.2 - 14 Won
9 Round 9 07.10.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - FK Bílkovice3 - 3 Draw
10 Round 10 14.10.2017 10:15 h SK Úvaly - SK Kostelec u Kř.3 - 8 Won
11 Round 11 21.10.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - Týnec n.Sáz.2 - 8 Lost
12 Round 12 28.10.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - SK Zeleneč2 - 3 Lost
13 Round 13 05.11.2017 10:00 h Sedlec Prčice - SK Kostelec u Kř.2 - 5 Won
14 Round 14 11.11.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - SK Votice1 - 3 Lost
15 Round 15 19.11.2017 10:15 h Slavia Jesenice - SK Kostelec u Kř.10 - 0 Lost
16 Round 16 02.05.2018 18:00 h FC Jílové - SK Kostelec u Kř.7 - 2 Lost
17 Round 17 18.03.2018 18:00 h SK Kostelec u Kř. - Sokol Teplýšovice8 - 0 Won
18 Round 18 25.03.2018 10:15 h TJ Nespeky - SK Kostelec u Kř.1 - 4 Won
19 Round 19 31.03.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - TJ Kunice4 - 5 Lost
22 Round 22 22.04.2018 10:15 h TJ Mukařov - SK Kostelec u Kř.3 - 0 Lost
23 Round 23 28.04.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - Slavoj Čerčany3 - 0 Won
24 Round 24 06.05.2018 10:15 h FK Bílkovice - SK Kostelec u Kř.2 - 5 Won
25 Round 25 12.05.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - SK Úvaly9 - 2 Won
26 Round 26 30.05.2018 18:00 h Týnec n.Sáz. - SK Kostelec u Kř.8 - 4 Lost
27 Round 27 27.05.2018 10:15 h SK Zeleneč - SK Kostelec u Kř.8 - 0 Lost
28 Round 28 02.06.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - Sedlec Prčice4 - 1 Won
29 Round 29 09.06.2018 10:15 h SK Votice - SK Kostelec u Kř.11 - 3 Lost
30 Round 30 16.06.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - Slavia Jesenice4 - 3 Won

A-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 10. bře. 2019 Beginn 14:30
SK Lhota
SK Lhota
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2018/19

# Team Zápasů Body
1 Slaný 15 35
2 SK Poříčany 15 35
3 Lhota 15 33
4 Kutná Hora 15 31
5 Vykáň 15 28
6 Nespeky 15 26
7 Poříčí n.Sáz. 15 25
8 Hřebeč 15 24
9 Libušín 15 18
10 Hvozdnice 15 18
11 Tuchlovice 15 17
12 TJ Klíčany 15 16
13 Sp. Příbram 15 16
14 Poděbrady 15 15
15 Nové Strašecí 15 12
16 Velim 15 11

B-tým: Nadcházející zápas

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Týnec n.S. 13 33
2 Křivsoudov 13 30
3 Olbramovice 13 28
4 Mezno 13 28
5 Postupice 13 24
6 Chotýšany 13 20
7 Dol. Kralovice 13 20
8 Maršovice 13 17
9 Vrch. Janovice 13 16
10 Jankov 13 13
11 Pravonín 13 12
12 Nespeky B 13 12
13 Přestavlky 13 10
14 Čerčany 13 3

U19: Nadcházející zápas

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Úročnice 13 31
2 Nespeky 13 31
3 Hradistko 13 30
4 Zvole 13 29
5 Pravonín 13 25
6 Ostředek 13 24
7 Bystřice 13 20
8 Psáry 13 12
9 Trh. Štěpánov 13 12
10 Mezno 13 12
11 Týnec B 13 12
12 Chotýšany 13 10
13 Jankov 13 10
14 Čerčany 13 9

SG: Nadcházející zápas

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - Jaro 2018

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 12 31
2 Chocerady 12 30
3 Říčany 11 13
4 Jevany 11 12
5 Struhařov 9 11
6 Stř.Skalice 12 10
7 Sázava 11 7