Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: TJ Mukařov | 1.A třída dorostu - 2017/18


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
3 Round 3 27.08.2017 10:15 h TJ Mukařov - Týnec n.Sáz.2 - 11 Lost
4 Round 4 03.09.2017 10:15 h TJ Mukařov - Slavoj Čerčany1 - 1 Draw
5 Round 5 10.09.2017 10:15 h FK Bílkovice - TJ Mukařov5 - 1 Lost
6 Round 6 17.09.2017 10:15 h TJ Mukařov - SK Úvaly1 - 3 Lost
7 Round 7 23.09.2017 10:15 h SK Kostelec u Kř. - TJ Mukařov6 - 4 Lost
8 Round 8 01.10.2017 10:15 h TJ Mukařov - SK Zeleneč1 - 9 Lost
9 Round 9 08.10.2017 10:00 h Sedlec Prčice - TJ Mukařov9 - 1 Lost
10 Round 10 15.10.2017 10:15 h TJ Mukařov - SK Votice0 - 1 Lost
11 Round 11 22.10.2017 10:15 h Slavia Jesenice - TJ Mukařov6 - 2 Lost
12 Round 12 29.10.2017 10:15 h TJ Mukařov - FC Jílové1 - 6 Lost
13 Round 13 04.11.2017 11:00 h Sokol Teplýšovice - TJ Mukařov3 - 3 Draw
14 Round 14 12.11.2017 10:15 h TJ Mukařov - TJ Nespeky0 - 3 Lost
15 Round 15 18.11.2017 10:15 h TJ Kunice - TJ Mukařov3 - 4 Won
18 Round 18 24.03.2018 10:15 h Týnec n.Sáz. - TJ Mukařov3 - 0 Lost
19 Round 19 01.04.2018 10:15 h Slavoj Čerčany - TJ Mukařov2 - 2 Draw
20 Round 20 08.04.2018 10:15 h TJ Mukařov - FK Bílkovice3 - 4 Lost
21 Round 21 14.04.2018 10:15 h SK Úvaly - TJ Mukařov0 - 8 Won
22 Round 22 22.04.2018 10:15 h TJ Mukařov - SK Kostelec u Kř.3 - 0 Won
23 Round 23 29.04.2018 10:15 h SK Zeleneč - TJ Mukařov17 - 0 Lost
24 Round 24 06.05.2018 10:15 h TJ Mukařov - Sedlec Prčice6 - 2 Won
25 Round 25 12.05.2018 10:15 h SK Votice - TJ Mukařov9 - 2 Lost
26 Round 26 20.05.2018 10:15 h TJ Mukařov - Slavia Jesenice0 - 3 Lost
27 Round 27 27.05.2018 10:15 h FC Jílové - TJ Mukařov5 - 2 Lost
28 Round 28 03.06.2018 10:15 h TJ Mukařov - Sokol Teplýšovice1 - 0 Won
29 Round 29 10.06.2018 10:15 h TJ Nespeky - TJ Mukařov2 - 5 Won
30 Round 30 17.06.2018 10:15 h TJ Mukařov - TJ Kunice1 - 6 Lost

A-tým: Nadcházející zápas


Není další nadcházející zápas!

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2017/18

# Team Zápasů Body
1 Poříčí n.Sáz. 30 71
2 FC Horky 30 64
3 ČLU Beroun 30 56
4 TJ Libiš 30 52
5 Lhota 30 51
6 Sp. Příbram 30 50
7 Nespeky 30 48
8 TJ Klíčany 30 46
9 Nové Strašecí 30 41
10 Slaný 30 40
11 Hvozdnice 30 40
12 Tuchlovice 30 37
13 Kutná Hora 30 35
14 SK Poříčany 30 33
15 AFK Semice 30 30
16 Rejšice 30 26

B-tým: Nadcházející zápas

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2017/18

# Tým Zápasů Body
1 Neveklov 26 60
2 Přestavlky 26 47
3 Olbramovice 26 46
4 Nespeky B 26 46
5 Vrch. Janovice 26 43
6 Pravonín 26 41
7 Postupice 26 41
8 Jankov 26 40
9 Dol. Kralovice 26 38
10 Chotýšany 26 30
11 Mezno 26 29
12 Soběhrdy 26 23
13 Popovice 26 21
14 Trh. Štěpánov 26 10

U19: Nadcházející zápas

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

1.A třída dorostu - 2017/18

# Tým Zápasů Body
1 Zeleneč 26 74
2 Jílové 26 64
3 Votice 26 60
4 Jesenice 26 50
5 Kostelec u Kř. 26 44
6 Bílkovice 26 42
7 Teplýšovice 26 37
8 Týnec n.S. 26 34
9 Kunice 26 34
10 Nespeky 26 33
11 Mukařov 26 21
12 Sedlec Prčice 26 18
13 Úvaly 26 12
14 Čerčany 26 8
15 Radošovice 0 0

SG: Nadcházející zápas

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - Jaro 2018

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 6 16
2 Chocerady 6 15
3 Struhařov 6 8
4 Říčany 5 4
5 Stř.Skalice 5 4
6 Jevany 4 3
7 Sázava 4 1