Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Rivals: TJ Nespeky | OP dorost - 2018/19


Rivals Matches Win Draw Lost Goals
Spartak Příbram 8 5 0 3 11 - 8
SK Hvozdnice 7 3 0 4 11 - 11
AFK Tuchlovice 5 3 0 2 7 - 7
TJ Klíčany z.s. 5 2 0 3 5 - 9
Slavia Jesenice 4 3 0 1 8 - 7
Všenorský S.K. 4 3 0 1 8 - 3
Mníšek pod Brdy 4 3 0 1 7 - 3
Mongeo Podlesí 4 3 0 1 7 - 5
SK Hostomice 4 3 0 1 5 - 3
SK Poříčany 4 2 0 2 9 - 8
SK Černolice 4 2 0 2 8 - 10
Kutná Hora 4 2 0 2 7 - 7
Nové Strašecí 4 2 0 2 7 - 8
SK Slaný 4 2 0 2 7 - 7
SK Votice 4 2 0 2 7 - 9
SK Lhota 4 2 0 2 6 - 7
FC 05 Zavidov 4 1 0 3 4 - 8
SK Poříčí n.Sáz. 4 0 0 4 4 - 11
Týnec n.Sáz.B 3 3 0 0 21 - 6
Slavoj Čerčany 3 2 0 1 13 - 7
Sokol Jankov 3 2 0 1 13 - 10
Sokol Mezno 3 2 0 1 11 - 8
FC Velim 3 2 0 1 7 - 2
FK Poděbrady 3 2 0 1 5 - 2
SK Hřebeč 3 1 0 2 1 - 3
SK Bystřice 3 0 1 2 4 - 12
Sokol Chotýšany 2 2 0 0 14 - 3
FC Jílové 2 2 0 0 8 - 0
Slovan Hradištko 2 2 0 0 7 - 3
Čechie Vykáň 2 2 0 0 7 - 1
AFK Kácov 2 2 0 0 5 - 0
Sokol Jedomělice 2 2 0 0 5 - 0
Sokol Vraný 2 2 0 0 5 - 1
FK Lety 2 2 0 0 4 - 2
SK Libušín 2 2 0 0 4 - 1
Viktoria Vestec 2 2 0 0 4 - 2
AFK Semice 2 2 0 0 3 - 1
TJ Úročnice 2 2 0 0 3 - 1
Union Cerhovice 2 2 0 0 3 - 1
Psáry 2 1 0 1 6 - 5
SK Rejšice 2 1 0 1 5 - 6
Trhový Štěpánov 2 1 1 0 5 - 4
ČLU Beroun 2 1 0 1 5 - 6
Ostředek 2 1 0 1 4 - 1
FC Horky n.Jiz. 2 1 0 1 3 - 1
Pravonín 2 1 0 1 3 - 4
TJ Sokol Libiš 2 1 0 1 2 - 3
SK Nový Knín 2 1 0 1 1 - 2
Zvole 2 0 0 2 3 - 8
Sokol Klecany 2 0 0 2 2 - 5
FK Zbuzany 1953 2 0 0 2 1 - 10
TJ Kunice 2 0 0 2 1 - 8
FK Kosoř 1 1 0 0 4 - 0
FK Dobrovice 1 1 0 0 2 - 1
Křivsoudov 1 0 0 1 4 - 5
FC Vlašim B 1 0 0 1 0 - 1
FK Komárov 1 0 0 1 0 - 1
Sokol Postupice 1 0 0 1 0 - 6

A-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:30
SK Lhota
SK Lhota
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2019/20

# Team Zápasů Body
1 Klíčany 10 24
2 Velim 10 22
3 Kosmonosy 10 21
4 Dobrovice 10 20
5 Poděbrady 10 20
6 Komárov 10 20
7 Hřebeč 10 17
8 Vlašim B 10 16
9 Nespeky 10 13
10 Hvozdnice 10 13
11 Poříčí n.S. 10 13
12 Lhota 10 13
13 Tuchlovice 10 13
14 Kosoř 10 6
15 Lysá n.L. 10 6
16 N. Strašecí 10 3

B-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 15:říj
Jiskra Struhařov
Jiskra Struhařov
-:- Nespeky B
Nespeky B

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Křivsoudov 8 20
2 Jankov 8 18
3 Maršovice 8 16
4 Nespeky B 8 15
5 Divišov B 8 15
6 Neveklov 8 13
7 Postupice 8 13
8 Dol. Kralovice 8 10
9 Týnec n.S. 8 9
10 Jis. Struhařov 8 7
11 Chotýšany 8 7
12 Přestavlky 8 5
13 Mezno 8 5
14 Bystřice 8 4

U19: Nadcházející zápas

Datum ne, 20. říj. 2019 Beginn 10:říj
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Ostředek
Ostředek

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2019/20

# Tým Zápasů Body
1 Pravonín 7 17
2 Křivsoudov 7 16
3 Mezno 7 15
4 Postupice 7 15
5 Trh. Štěpánov 7 13
6 Čerčany 6 9
7 Týnec B 7 9
8 Bystřice 7 8
9 Ostředek 7 7
10 Maršovice 6 4
11 Nespeky 7 3
12 Jankov 7 3

SG: Nadcházející zápas

Datum so, 02. lis. 2019 Beginn 13:lis
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Sokol Struhařov
Sokol Struhařov

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - 2019

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 9 22
2 Chocerady 7 18
3 Říčany 7 11
4 Struhařov 7 7
5 Stř.Skalice 6 6
6 Sázava 8 0

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.