Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Starší žáci drželi přijatelný výsledek pouze jeden poločas. Ve druhém se s góly roztrhl pytel a skóre se zastavilo na konečném výsledku 11:2 pro domácí. Naše góly vstřelil až v závěru Tomáš Vorálek.

 

Hodnocení zápasu převzato z webu TJ Slavoj Čerčany

V upoutávce na zápasy tohoto víkendu jsem psal, že pokud vezmeme v potaz různé okolnosti které ještě zmíním, tak nejsme bez šance... Byli jsme. Ale tak už to ve fotbale chodí.

I když jsme v prvním poločase dostali gól již v páté minutě, mohl průběh této části hry svádět k dojmu, že by se zápas dal ubojovat k nějakému přijatelnému výsledku. Naši hráči měli sice daleko méně ze hry a do šancí se nedostávali, ale poměrně dlouhou dobu se dařilo držet soupeři na dostřel a mohli jsme doufat, že se třeba někdo z našich utrhne a zápas se podaří vyrovnat. Tento pocit mohlo zvýraznit i to, že se Netvořicím letos ještě doma nepodařilo bodovat a my naopak jedinou svoji výhru získali na hřišti soupeře. Bohužel to byl pocit zavádějící. Soupeř byl lepší a nakonec svoji převahu vyjádřil i druhým gólem ve 25. minutě. My jsme si naopak za celou první půli nevypracovali žádnou výraznější šanci. Přesto přeze všechno se do kabin šlo za přijatelného výsledku 2:0, se kterým ještě teoreticky šlo v druhé půli něco dělat. 
Jenže hned začátek druhého poločasu nás vrátil zpátky do reality a po minutě hry už jsme prohrávali 3:0. Obraz hry se neměnil a tak po relativně hlušších deseti minutách musel přijít trest. Ten byl ale více než krutý. Během následujících deseti minut jsme dostali 6 gólů a bylo po zápase. V tomto hororovém mezičase se naše hra zcela zhroutila a zmizela i bojovnost, která nás do té doby jako jediná mohla zdobit. Hráči nestíhali a nebyli schopni soupeře dostupovat, uhýbali ze soubojů a alibisticky se schovávali. Nikomu se nechtělo hrát a převzít odpovědnost za snahu lavinu soupeře zastavit. Naštěstí se netvořičtí vedením o devět gólů nechali sami ukolébat a nejenže zvolnili, ale vlastní bohorovností dvakrát během minuty zbytečně přišli na půlící čáře o míč a v obou případech nechali našeho útočníka předvést pěknou individuální akci zakončenou gólem přes bezmocného gólmana. Bylo to sice jen kosmetické snížení, ale lepší než nic. O lecčemž ale bohužel svědčilo to, že se jednalo „jen“ o individuální snahu našeho útočníka a nebyly to žádné vypracované kombinační akce více členů našeho mužstva... Po našich slepených brankách se vše ale velmi rychle vrátilo do starých kolejí a Netvořice si devítigólový rozdíl ve skóre vzali ještě do konce zápasu zpět. 
Těžko v takovém zápase vyzdvihnout něčí výkon, logicky se nabízí střelec obou gólů, ale já bych přeci jen asi nejvíce pochválil Pavla Siňora. Ten v obraně rozhodně neměl čas na oddych a přesto bojoval po celý zápas ze všech sil. Jistě, ani on se nevyvaroval chyb a i někteří další měli pěkné momenty a v některých úsecích se ani jim nedala upřít snaha, ale konzistentní výkon ukázal zřejmě jen on. Pokud by takové nasazení a zápal během celého zápasu předvedli všichni hráči, nemusel být výsledek tak hrozivý.
Nezbývá tedy, než se začít soustředit na další zápas, který sehrajeme příští týden v sobotu v Křivosudově. Nebudu už raději pronášet nějaké prognózy a jen připomenu, že je to soupeř z první poloviny tabulky, který umí dávat góly, ale s obranou si zřejmě hlavu moc neláme. Více gólů než Křivosudov jsme dostali už jen my a poslední Ostředek. Třeba se nám této skutečnosti podaří využít. To ale bude třeba zlepšit soustředění na hru a přidat na důrazu, hrát více dopředu, ale hlavně tento výkon předvádět celý zápas a vyvarovat se výpadků, který jsme předvedli dnes ve druhé půli. Na zlepšení toho tedy není málo...

 


více foto v galerii TJ Salvoj Čerčany (foto Vašek Neužil)A-tým: Nadcházející zápas

Datum so, 29. zář. 2018 Beginn 16:30
SK Libušín
SK Libušín
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2018/19

# Team Zápasů Body
1 Lhota 7 17
2 Vykáň 7 16
3 Slaný 7 15
4 Kutná Hora 7 15
5 SK Poříčany 7 14
6 Libušín 7 14
7 Hřebeč 7 14
8 Nespeky 7 13
9 Poříčí n.Sáz. 7 11
10 Tuchlovice 7 11
11 Sp. Příbram 7 9
12 Nové Strašecí 7 6
13 Hvozdnice 7 5
14 TJ Klíčany 7 3
15 Poděbrady 7 3
16 Velim 7 2

B-tým: Nadcházející zápas

Datum so, 29. zář. 2018 Beginn 16:zář
Sokol Postupice
Sokol Postupice
-:- Nespeky B
Nespeky B

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Olbramovice 5 12
2 Křivsoudov 5 12
3 Týnec n.S. 5 12
4 Dol. Kralovice 5 9
5 Chotýšany 5 9
6 Postupice 5 9
7 Mezno 5 9
8 Maršovice 5 9
9 Pravonín 5 7
10 Vrch. Janovice 5 7
11 Přestavlky 5 4
12 Nespeky B 5 3
13 Jankov 5 1
14 Čerčany 5 0

U19: Nadcházející zápas

Datum so, 29. zář. 2018 Beginn 10:zář
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:- Trhový Štěpánov
Trhový Štěpánov

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Zvole 5 12
2 Ostředek 5 12
3 Bystřice 5 10
4 Úročnice 4 9
5 Hradistko 4 9
5 Nespeky 4 9
7 Pravonín 5 9
8 Týnec B 5 9
9 Jankov 5 6
10 Trh. Štěpánov 4 3
11 Mezno 5 3
12 Čerčany 5 3
13 Chotýšany 4 1
14 Psáry 4 0

SG: Nadcházející zápas

Datum ne, 30. zář. 2018 Beginn 14:zář
SK Chocerady
SK Chocerady
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - Jaro 2018

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 8 22
2 Chocerady 7 18
3 Jevany 8 9
4 Struhařov 6 8
5 Říčany 7 7
6 Stř.Skalice 7 7
7 Sázava 7 1