U15: Nespeky/Čerčany - Postupice 2:5 (1:2)

V posledním utkání podzimní části prohráli doma naši starší žáci s týmem Postupic 2:5. V prvním poločase vyrovnal na 1:1 Ivan Hořčička a druhý gól přidal v závěru utkání Michal Jiruš, kdy už jen korigoval konečný výsledek.

U15: Ostředek - Nespeky/Čerčany 2:3 (0:0)

Souboj posledního s předposledním vyzněl lépe pro naše kluky. Starší žáci vyhráli v Ostředku za "umělého osvětlení" 3:2, když všechny góly padly až ve druhém poločase. Vedení 2:0 zařídili Ivan Hořčička a Šimon Bouša, poté soupeř vyrovnal, ale 4 min před koncem vstřelil vítězný gól Šimon Bouša.

U15: Křivsoudov - Nespeky/Čerčany 5:2 (2:2)

Společný tým Nespek a Čerčany v kategorii starších žáků nezvládl své utkání v Křivsoudově, když po vyrovnané první půli nakonec prohrál 5:2. Naše góly vstřelili Marek Jirásek a Ivan Hořčička.

U15: Netvořice - Nespeky/Čerčany 11:2 (2:0)

Starší žáci drželi přijatelný výsledek pouze jeden poločas. Ve druhém se s góly roztrhl pytel a skóre se zastavilo na konečném výsledku 11:2 pro domácí. Naše góly vstřelil až v závěru Tomáš Vorálek.

U15: Nespeky/Čerčany - Olbramovice 1:2 (1:1)

V 6.kole hostili starší žáci na svém hřišti v Čerčanech společný tým Olbramovic a Vrchotových Janovic. Po vyrovnaném prvním poločase nakonec prohráli 1:2. Náš jediný gól vstřelil kapitán Šimon Bouša.