SG: TJ Nespeky - SK Chocerady 1:3 (1:2)

Stará garda hostila na domácím hřišti staré pány z Chocerad. Soupeř potvrdil, že v této soutěži patří k nejlepším a nakonec vyhrál 1:3. Zápas byl ale otevřený až do samotného závěru, neboť rozhodující gól padl těsně před koncem.

SG: TJ Nespeky - SK Chocerady

Utkání 12.kola Posázavské ligy SG mezi TJ Nespeky - SK Chocerady bylo odloženo. Nový termín je v sobotu 7.10.2017 od 12:30 hod. jako předzápas A-týmu, který od 16:00 hod. hostí na domácím hřišti SK Rejšice.

SG: Stříbrná Skalice - TJ Nespeky 1:7 (1:4)

Stará garda zvítězila ve svém druhém podzimním utkání ve Stříbrné Skalici vysoko 7:1. Hattrickem se blýskl Luděk Rublič, dvakrát se trefil Jirka Hampešt a po jednom přidali Aleš Drnec a Jarda Myslivec.

SG: TJ Nespeky - FK Sázava 3:2 (1:1)

Podzimní část letošní sezóny zahájila i stará garda. V domácím prostředí porazila "staré pány" ze Sázavy 3:2. Dvakrát se trefil Tomáš Panenka a vítězný gól vsítil Luděk Rublič.

2017: Lufťáci - Vidláci

V sobotu 27.8.2017 se od 19:00 hod. uskutečnil další ročník tradičního srandamače mezi místními Vidláky a pražskými Lufťáky. Tentokrát byl k vidění nelítostný souboj Indiánů a Kovbojů.

Datum ne, 22. říj. 2017 Beginn 15:30
AFK Semice