SG: Sokol Struhařov - TJ Nespeky 4:3 (3:0)


Stará garda nezvládla ve Struhařově přímý souboj o konečné druhé místo a především po nevydařeném prvním poločase, ve kterém jsme mimo jiné neproměnili penaltu, jsme nakonec prohráli těsně 4:3. Ve druhé půli skórovali Luděk Rublič, Ondra Matyášek a Michal Mareš. 

SG: FC Jevany - TJ Nespeky


Zápas staré gardy v Jevanech byl vzhledem k podmáčenému hřišti původně odložen. Ovšem po neúspěšném hledání náhradního termínu nám soupeř v listopadu oznámil, že k utkání již nenastoupí a přistoupil na kontumaci utkání v náš prospěch. 

SG: TJ Nespeky - SK Chocerady 1:3 (1:2)


Stará garda hostila na domácím hřišti staré pány z Chocerad. Soupeř potvrdil, že v této soutěži patří k nejlepším a nakonec vyhrál 1:3. Zápas byl ale otevřený až do samotného závěru, neboť rozhodující gól padl těsně před koncem.

SG: TJ Nespeky - SK Chocerady


Utkání 12.kola Posázavské ligy SG mezi TJ Nespeky - SK Chocerady bylo odloženo. Nový termín je v sobotu 7.10.2017 od 12:30 hod. jako předzápas A-týmu, který od 16:00 hod. hostí na domácím hřišti SK Rejšice.

SG: Stříbrná Skalice - TJ Nespeky 1:7 (1:4)


Stará garda zvítězila ve svém druhém podzimním utkání ve Stříbrné Skalici vysoko 7:1. Hattrickem se blýskl Luděk Rublič, dvakrát se trefil Jirka Hampešt a po jednom přidali Aleš Drnec a Jarda Myslivec. 

Nadcházející zápas KP - A-tým

Datum so, 10. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Sokol Libiš
TJ Sokol Libiš
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:-

Minulé kolo

Tabulka A-tým

Nadcházející zápas OP - B-tým

Datum so, 24. bře. 2018 Beginn 15:00
Sokol Chotýšany
Sokol Chotýšany
Nespeky B
Nespeky B
-:-

Minulé kolo B-tým

Tabulka B-tým

Nadcházející zápas 1.A - dorost

Datum ne, 11. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Nespeky
TJ Nespeky
FK Bílkovice
FK Bílkovice
-:-

Minulé kolo dorost

Tabulka dorost