U11 - přátelské utkání: Nespeky - Poříčí n.Sáz.


Zřejmě poslední přátelské utkání podzimní části sehrála starší přípravka doma proti Poříčí nad Sázavou. S naším výkonem jsme mohli být spokojeni především v té úvodní části, naopak v závěru utkání mohli být více spokojeni trenéři hostujícího týmu.  

U11 - přátelské utkání: Nespeky - Senohraby


Starší přípravka sehrála ve čtvrtek 23.11 další přátelské utkání. Tentokrát do Nespek zavítaly Senohraby. Zápas opět splnil svůj účel, všichni kluci si dostatečně zahráli a zase posunuli své fotbalové dovednosti o krůček dál. V zápase jsme nakonec zvítězili 13:9. 

U11 - přátelské utkání: Nespeky - Týnec n.Sáz.


Starší přípravka odehrála další velmi povedený přípravný zápas. Tentokrát jsme v domácím prostředí hostili Týnec n.Sáz. I když nemáme k dispozici přesnou evidenci o vstřelených a obdržených brankách, tak o našem vítězství asi není pochyb.  

U11 - přátelské utkání: Nespeky - Světice


Starší přípravka sehrála přátelské utkání s týmem SK Světice. Hrálo se na dvou hřištích současně, takže všichni hráči téměř pořád hráli. Utkání bylo velmi vyrovnané, nicméně v celkovém součtu jsme vstřelili o jeden gól více. 

U11: TJ Nespeky - Křečovice 11:2 (4:2)


I když většina kluků neodehrála svůj nejlepší zápas, tak i  přesto jsme na domácím hřišti přehráli čtvrtý tým tabulky vysoko 11:2. Čtyřikrát se prosadil Dominik Lindner, po dvou brankách přidali Jirka Jedlička a Tomáš Vošický a jeden gól si připsali Dan Páša, Vašek Neužil a Nicolas Stejskal.

Nadcházející zápas KP - A-tým

Datum so, 10. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Sokol Libiš
TJ Sokol Libiš
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:-

Minulé kolo

Tabulka A-tým

Nadcházející zápas OP - B-tým

Datum so, 24. bře. 2018 Beginn 15:00
Sokol Chotýšany
Sokol Chotýšany
Nespeky B
Nespeky B
-:-

Minulé kolo B-tým

Tabulka B-tým

Nadcházející zápas 1.A - dorost

Datum ne, 11. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Nespeky
TJ Nespeky
FK Bílkovice
FK Bílkovice
-:-

Minulé kolo dorost

Tabulka dorost