U11: TJ Nespeky - Krhanice 14:0 (8:0)

Starší přípravka odehrála velmi dobré utkání. V domácím prostředí porazila Krhanice vysoko 14:0. Nejvíce branek vstřelili Nicolas Stejskal, Láďa Siebert a Dan Páša, kteří dohromady vstřelili 10 branek, po jedné přidali Jirka Jedlička, Ondra Mach, Dominik Dudík a Tomáš Vošický.

U11: Přestavlky - TJ Nespeky 4:18 (3:7)

Starší přípravka vyhrála v Přestavlkách vysoko 18:4. Mezi nejčastější střelce se zapsali Tomáš Vošický, Dominik Lindner, Dan Páša, Jirka Jedlička a jedenkrát se trefil i Kuba Řehák.

U11: Poříčí n.S. - TJ Nespeky 5:11 (4:5)

Starší přípravka tentokrát hrála v nedalekém Poříčí nad Sázavou a zvítězila 11:5. V zápase se dařilo Tomáši Vošickému, který dal 4 góly, dvakrát se trefili Vašek Neužil, Jirka Jedlička a Kuba Řehák. Poslední branku vstřelil Kája Hruška.

U11: TJ Nespeky - TJ Netvořice 5:10 (3:3)

Starší přípravka tentokrát změřila své síly se soupeřem z Netvořic. V zápase jsme nedokázali uhlídat vyspělého Šimona Oprchala, který nám dal čtyři góly a hodně přispěl k vítězství svého týmu.

U11: Pecerady - TJ Nespeky 4:11 (1:6)

Odložené utkání 5.kola jsme hráli ve středu v Peceradech. Přestože náš herní projev nebyl úplně dobrý, tak přesto jsme zápas výsledkově zvládli a vyhráli 11:4. Mezi střelce se čtyřikrát zapsal uzdravený Dominik Lindner.

Datum ne, 22. říj. 2017 Beginn 15:30
AFK Semice