U19: SK Úvaly - TJ Nespeky 1:2 (0:0)

Starší dorost potvrdil roli favorita a v dohrávce 17.kola zvítězil na hřišti třináctých Úval 2:1. Všechny gól padly až po změně stran, nejprve se trefili Honza Cháb a Dan Vošický, a deset minut před koncem vstřelil soupeř kontaktní gól, ale víc už nestihl.

U19: TJ Nespeky - Týnec n.Sáz 1:1 (1:1)

Výsledek dnešního zápasu dorostu zůstává zcela ve stínu nepříjemné události z konce utkání, kdy došlo vážnému zranění dvou hráčů. Po střetu našeho brankáře a s hostujícím útočníkem byli oba hráči ošetřováni záchrannou službou. Našemu hráči pomohlo ošetření na místě, bohužel mladý týnecký hráč skončil v nemocnici, kde se podrobil operaci. Přejme oběma klukům brzké uzdravené a rychlý návrat na fotbalové trávníky.

U19: TJ Nespeky - Bílkovice 1:0 (1:0)

V úterý 8.5 sehrál dorost dohrávku 16.kola. V domácím prostředí hostil páté Bílkovice. Hrálo se vyrovnané utkání, které rozhodl ještě v prvním poločase jediným gólem Martin Tůma.

U19: Nespeky - Teplýšovice 1:1 (0:0)

Dorostenci si opět sáhli na dno, když dohrávali druhý zápas po sobě v početní nevýhodě. Doma hostili Teplýšovice, V úvodu druhé půle šli do vedení, poté se zranil Vojta Gryc a protože lavička náhradníků zela prázdnotou, tak ostatní spoluhráče stálo hodně sil, aby z tohoto utkání ubojovali alespoň jeden bod.

U19: FC Jílové - TJ Nespeky 7:2 (3:1)

Dorost nestačil na favorizované Jílové, kterému nakonec podlehl 2:7. V závěru prvního poločasu se navíc zranil brankář Honza Kříž a protože jsme neměli hráče na střídání, tak jsme po většinu zápasu hráli v početní nevýhodě. Naše góly vstřelili Martin Tůma a Dan Vošický.

A-tým: Nadcházející zápas

Datum so, 02. čen. 2018 Beginn 17:00