U19: TJ Nespeky - Slavoj Čerčany 14:0 (6:0)

Starší dorost si v posledním utkání podzimní části slušně zastřílel, když vyhrál nad nedalekými Čerčany vysoko 14:0. Nejvíce branek si připsal  Dan Vošický, který se trefil dokonce 6 krát. Dorost tak přezimuje na 7. příčce soutěžní tabulky.

U19: Sokol Mukařov - TJ Nespeky 0:3 (0:2)

Mužstvo dorostu hrálo v Mukařově, který v letošní sezóně ještě nevyhrál a v tabulce mu patří poslední 13.příčka. Naši hráči utkání zvládli a vyhráli 3:0. V prvním poločase se dvakrát trefil Martin Tůma, a po přestávce přidal třetí gól Dan Vošický.

U19: TJ Nespeky - TJ Kunice 3:2 (2:1)

Starší dorost zvládl odložené utkání s Kunicemi, když nakonec zvítězil  3:2. V zápase se dvakrát gólově prosadil Dan Vošický a jednou Honza Cháb. Za hosty v závěru utkání snižoval Lukáš Liška.

U19: FK Týnec n.S. - TJ Nespeky 2:4 (1:1)

Starší dorost mile překvapil, když přivezl všechny tři body z Týnce nad Sázavou. V zápase se dvakrát trefil Martin Tůma a další dvě branky přidal Dan Vošický.

U19: TJ Teplýšovice - TJ Nespeky 3:1 (1:0)

V 9.kole jsme hráli v Teplýšovicích, které doposud získaly o tři body více než my a v tabulce byly lehce před námi. Bohužel jsme v utkání tahali za kratší konec a prohráli 3:1. Náš jediný gól vstřelil v závěru Dan Vošický.