A-tým: Bohemia Poděbrady – TJ Nespeky 2:1 (1:1)

V předposledním utkání sezóny prohrálo áčko v Poděbradech 2:1. V 8.min jsem nevyužili velkou šanci, když jsme si nepohlídali ofsajdové postavení a úvodní gól Klauze tak nebyl uznán. Ovšem hned z následného protiútoku domácí otevřeli skóre 1:0. Ještě do poločasu se nám podařilo vyrovnat Peštou, ale v závěru utkání se dopustil individuální chyby náš brankář a tři body tak zůstaly v Poděbradech.

A-tým: TJ Nespeky – Nové Strašecí 3:1 (1:1)

Chtělo by se říci, že jsme splnili „povinnost“ a v domácím utkání s předposledním Novým Strašecím jsme utrpěli vítězství 3:1. Výsledek zápasu se nerodil vůbec lehce. Do vedení šel náš soupeř, který se ve 12.min prosadil ze standardní situace hlavou. Do zápasu nás vrátila až individuální chyba hostujícího hráče a Pešta v závěru poločasu vyrovnal. V 67.min posoudil rozhodčí zákrok na našeho hráče jako nedovolený a z penalty otočil výsledek Míla Klauz. Rozhodující branku vstřelil 5 minut před koncem Standa Peterka.

A-tým: Kutná Hora – TJ Nespeky 2:3 (0:1)

Pátá Kutná Hora hostila šesté Nespeky, přímý souboj o páté místo zvládli lépe naši hráči. Po prvním poločase jsme zaslouženě vedli, když jedinou branku vstřelil Míla Klauz. Ve druhém poločase byli naopak lepší domácí, kteří sice od 60.min prohrávali 0:2, ale pak po gólech v 67. a 82.min vyrovnali na 2:2. Vítězný gól vstřelil v 89.min Marek Večera. V 97.min měli domácí velikou šanci na vyrovnání, ale Venca Drážek nás podržel a rozhodčí utkání následně ukončil.

A-tým: TJ Nespeky - SK Poříčany 5:2 (2:0)

Áčko překvapivě lehce porazilo lídra tabulky SK Poříčany vysoko 5:2. V prvním poločase se trefil Honza Kukač a druhý gól si po centru Adama Konopiského srazil hostující obránce do vlastní branky. Ve druhém poločase zvýšil na 3:0 Michal Kučaba, a zdálo se být hotovo. Soupeř ale v rozmezí mezi 70. a 71. minutou snížil na 3:2, ale Míla Klauz a Marek Večera následně upravili na konečných 5:2.

A-tým: Čechie Vykáň – TJ Nespeky 0:5 (0:3)

Áčko natáhlo vítěznou sérii na pět vyhraných utkání v řadě. Tentokrát zdolalo trápící se Vykáň hladce 5:0. Náš  tým měl skvělý vstup do zápasu, když už v 11.min vedl po gólech Buriana a Kučaby 2:0. Ještě do poločasu přidal třetí branku Klauz. Ve druhém půli upravili na konečných 5:0 Lukáš Maršoun a Štěpán Hamajda.

A-tým: Nadcházející zápas