A-tým: SK Poříčí n.Sáz. – TJ Nespeky 1:0 (1:0)

Na závěr sezóny třešnička na dortu v podobě místního derby mezi Poříčím a Nespeky. Celý zápas rozhodla jedna jediná minuta, kdy nejprve neproměnily Nespeky obrovskou šanci, sólo Krejzy skvěle vychytal domácí gólman Soukup a z bleskového protiútoku vstřelil jediný gól utkání poříčský Jakub Trpišovský. Nespeky tak v Poříčí prohrály 1:0.

A-tým: TJ Nespeky – Nové Strašecí 3:0 (0:0)

V předposledním utkání podzimu přivítalo áčko 15. tým tabulky Sokol Nové Strašecí. Z pohledu gólových šancí jsme v utkání jednoznačně dominovali, nicméně s produktivitou to už bylo horší. Po bezbrankovém prvním poločase nám v úvodu druhé části stačili pouhé 3 minuty na to, abychom po gólech Petličky a Klauze vedli 2:0. Třetí branku přidal v závěru střídající Maršoun. Nespeky tak v důležitém utkání vyhráli 3:0.

A-tým: Slovan Lysá n. Lab. – TJ Nespeky 2:2 (1:1); PK: 1:4

Vzhledem k průběhu utkání můžeme být rádi, že jsme si z Lysé přivezli alespoň dva body. S posledním týmem tabulky jsme od 3.minuty vedli, když Klauz proměnil penaltu. Bohužel ve 14 minutě soupeř také z penalty vyrovnal. V úvodu druhého poločasu byl po druhé žluté vyloučen Tomáš Krejza. Minutu před koncem se domácí ujali vedení 2:1, a jen díky gólu Josefa Petličky z druhé minuty nastavení o vítězi rozhodovaly až pokutové kopy. V nich opět zazářil nespecký Drážek, který dvě penalty chytil a bod navíc si tak připsaly Nespeky.

A-tým: TJ Nespeky – SK Kosmonosy 1:3 (0:1)

Áčko bohužel navázalo na ne zrovna ideální výkony z minulého týdne, a po prohře 0:3 ve Lhotě prohrálo i domácí zápas s Kosmonosy. V úvodu zápasu jsme neproměnili několik šancí, naopak ve 26.min jsme poprvé inkasovali a soupeř se ujal poločasového vedení 0:1. V závěru zápasu jsme sice po střele Marka Večery srovnali na 1:1, ale tři minuty před koncem jsme remízový stav opět ztratili. V nastaveném čase se do útočné akce zapojil i brankář Drážek, ale nejen že se nám vyrovnat nepodařilo, tak naopak hosté vstřelili do prázdné branky třetí gól a uzavřeli na konečných 1:3.

A-tým: TJ Nespeky – FK Dobrovice 1:1 (0:0) PK: 3:1

Zápas 10.kola Ondrášovky krajského přeboru mezi domácími Nespeky a hosty z Dobrovice rozhodně nenudil. Přinesl gólové šance, sporné situace, penaltu pro hosty, červenou kartu pro domácí, a nakonec i pokutové kopy za remízu 1:1. Šťastnějším týmem byli nakonec domácí hráči, kteří na penalty vyhráli 3:1 a získali tak o bod více než hosté z fotbalového klubu Dobrovice.

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.