A-tým: SK Slaný - Nespeky A 0:0 (0:0), PK: 4:5


Áčko splnilo svůj cíl, když z posledních dvou utkání získalo 5 bodů a celkem tak za podzim nasbíralo bodů 19. V dnešním bezbrankovém utkání ve Slaném zvítězilo na penalty 5:4. Rozhodující branku vstřelil Martin Burian.

A-tým: Nespeky - Poříčany 2:0 (0:0)


Áčko zvládlo "povinné" vítězství, když o doma porazilo předposlední Poříčany. O zisku tří bodů rozhodli až v samotném závěru nejprve Dan Kubec a o chvilku později Martin Burian z pokutového kopu. 

A-tým: SK Lhota - TJ Nespeky 3:1 (2:0)


V utkání 13.kola prohrálo naše áčko ve Lhotě 3:1. Oba týmy dostaly šanci zahrávat pokutový kop, ten první domácí proměnili, naopak po našem kopu se skóre neměnilo. Náš jediný gól zaznamenal čtvrt hodiny před koncem Míla Klauz, kdy už jen korigoval nepříznivý výsledek.

A-tým: Nespeky A - Kutná Hora 2:2 (0:2), PK: 2:4


A-tým po nevydařeném prvním poločase, ve kterém dostal dva góly, nakonec zlepšil svou hru a zápas dotáhl do remízového stavu 2:2. V penaltovém rozstřelu byli ale úspěšnější hosté.

A-tým: AFK Semice - TJ Nespeky 0:1 (0:1)


Áčko zvládlo velmi důležitý zápas v Semicích a za vítězství 1:0 si připisuje do tabulky další tři body. Jediný gól padl v 21.min, když střílený roh Matěje Voráčka si obránce Bříza srazil do vlastní brány.

Nadcházející zápas KP - A-tým

Datum so, 10. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Sokol Libiš
TJ Sokol Libiš
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:-

Minulé kolo

Tabulka A-tým

Nadcházející zápas OP - B-tým

Datum so, 24. bře. 2018 Beginn 15:00
Sokol Chotýšany
Sokol Chotýšany
Nespeky B
Nespeky B
-:-

Minulé kolo B-tým

Tabulka B-tým

Nadcházející zápas 1.A - dorost

Datum ne, 11. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Nespeky
TJ Nespeky
FK Bílkovice
FK Bílkovice
-:-

Minulé kolo dorost

Tabulka dorost