U13: TJ Nespeky – Dolní Kralovice 3:2 (2:1)

Na hře mladších žáků byla vidět ta obrovská touha vyhrát alespoň jedno utkání jarní části a změna taktiky jim k tomu pomohla. V zadních řadách hru výrazně zjednodušili, do středu zálohy se posunul Vašek Neužil, který odehrál solidní utkání, a na hrotu spoléhali na urostlého a fyzicky disponovaného Lukáše Bareše. Tento záměr přinesl své ovoce a díky třem brankám Lukáše se naši kluci radovali z prvního jarního vítězství, když doma porazili čtvrtý tým tabulky Dolní Kralovice 3:2.

U13: TJ Ratměřice – TJ Nespeky 4:3 (1:2)

Blízko blizoučko měli naši mladší žáci k prvním jarním bodům. Po prvním poločase vedli v Ratměřicích 2:1, gólově se prosadili Vašek Neužil a Lukáš Vácha. Po změně stran navýšil naše vedení Lukáš Bareš, ale ani dvoubrankové vedení nám nestačilo a po závěrečném hvizdu se radoval domácí tým, který zvítězil 4:3

U13: TJ Nespeky – FK Soběhrdy 0:11 (0:6)

Mladší žáci hostili v rámci 23.kola fotbalový klub Soběhrdy. Vzájemná bilance s tím klubem vyznívá výrazně lépe pro našeho soupeře, ale nikdy nebyl rozdíl ve skóre tak jednoznačný. Hosté tentokrát zvítězili vysoko 11:0. Rozdílovým hráčem byl soběhrdský Pavel Vašák, který se do naší sítě trefil hned pět krát.

U13: TJ Nespeky – Jawa Pecerady 4:6 (1:4)

Mladším žákům se ani v osmém utkání jarní části nepodařilo bodovat. Tentokrát naši kluci nestačili na soupeře z Pecerad, kterému doma podlehli 6:4. Na úvodní gól Pecerad dokázal ještě bleskově odpovědět Hruška, který vyrovnal na 1:1, ale pak už stříleli góly především hosté. V závěru utkání už jen dvěma góly upravili konečný výsledek Vašek Neužil a Kuba Řehák.

U13: TJ Nespeky - FC Vlašim C 1:8 (1:3)

Ani mladší žáci neodehráli dobrý zápas. Proti výrazně lepšímu soupeři z Vlašimi, dokázali vzdorovat pouze první poločas, který prohráli 1:3. Naší jedinou branku vstřelil v závěru poločasu Lukáš Vácha. Druhý poločas byl plně v režii vlašimských kluků, kteří předváděli jednu hezčí akci za druhou. Skóre se zastavilo na stavu 1:8.

U13: SK Benešov – TJ Nespeky 7:2 (2:1)

Mladší žáci hráli 19.kolo v Benešově, soupeři před tímto zápasem patřilo až 10.místo, přesto naše kluky poměrně hladce přehrálo 7:2. Na branky benešovského Filipa Mrázka dokázal dvakrát odpovědět náš Vašek Neužil a v úvodu druhého poločasu vyrovnal na 2:2, ale závěrečná dvacetiminutovka patřila výhradně soupeři, který pěti brankami rozhodl o svém vítězství 7:2

U13: TJ Nespeky – Sedlec Prčice 2:4 (1:2)

V sobotu 20.dubna přivítali doma mladší žáci dalšího těžkého soupeře, kterému aktuálně patří třetí příčka v soutěžní tabulce. Poměrně rychle se hosté dostali do vedení 2:0, nicméně ještě do poločasu snížil urostlý Lukáš Bareš, a chvilku po přestávce vyrovnal Tomáš Vošický. Ovšem nerozhodný výsledek měl jepičí život, neboť o minutu později přidali hosté další gól  a definitivní tečku přidali v poslední 60.minutě a upravili na konečných 2:4.

U13: Čechtice – TJ Nespeky 4:1 (0:1)

Mladší žáci neudrželi jednogólový náskok z prvního poločasu, o který se postaral hned v úvodu utkání Kuba Řehák. Soupeř ve druhém poločase čtyřmi góly otočil výsledek utkání a nakonec zvítězil poměrně jednoznačně 4:1.

U13: TJ Nespeky - Sokol Teplýšovice 1:3 (0:0)

Mladší žáci prohráli i své třetí utkání skupiny A, když tentokrát nestačili na soupeře z Teplýšovic. Po prvním bezbrankovém poločase se hosté trefili hned na začátku druhé půle a postupně navýšili své vedení o tři branky. Na konečných 1:3 upravil těsně před koncem nespecký Vašek Neužil.

U13: Pravonín – TJ Nespeky 5:2 (3:2)

Mladší žáci výsledkově nezvládli ani druhé utkání, tentokrát prohráli s lídrem podzimní části skupiny B, 5:2. Poté co se domácí dostali do dvoubrankového vedení jsme stihli ještě vyrovnat, ale další góly už střílel pouze náš soupeř. Za nás se trefili Dominik Lindner a Lukáš Bareš.

U13: Nespeky – Poříčí n.Sáz. 2:4 (1:2)

Mladší žáci přivítali na svém hřišti v prvním soutěžním zápase souseda z Poříčí. Pro kluky mělo derby intenzivní náboj, protože hráli proti svým kamarádů a spolužáků ze školy. Veselejší po zápase byli kluci z Poříčí, kteří vyhráli 4:2

A-tým: Nadcházející zápas