B-tým: Nespeky B - Vrch.Janovice 3:0 (2:0)

V posledním utkání podzimu si naše béčko poradilo doma s Vrchotovými Janovicemi a zvítězilo poměrně hladce 3:0. Zimní přestávku tak přečká na krásném druhém místě soutěžní tabulky. Gólově se dvakrát prosadil Míla Klauz a jednou se trefil kapitán mužstva Pavel Rublič st.

B-tým: Soběhrdy - Nespeky B 0:4 (0:1)

Béčko po dvou prohraných zápasech opět zabralo, a tentokrát zvítězilo poměrně hladce v Soběhrdech 4:0. Mezi střelce branek se zapsali 2x Lukáš Maršoun, a po jedné přidali Martin Pohořelý a Petr Kadeřábek.

B-tým: Nespeky B - Olbramovice 2:3 (2:2)

Béčko ve 12.kole hostilo druhý tým tabulky Olbramovice. Začalo velmi špatně a rychle prohrávalo 0:2, ještě do poločasu ale snížil Matyášek a těsně pře půlí vyrovnal Petr Kadeřábek. Jenže po změně stran vstřelil vítězný gól hostující Marek Hrstka.

B-tým: Postupice - Nespeky B 3:1 (1:0)

Série vítězných zápasů skončila. Béčko po více než dvou měsících odchází ze zápasu bez bodu. V Postupicích po mdlém výkonu prohrálo 1:3, když soupeř rozhodl o svém vítězství až dvěma slepenými góly v samotném závěru utkání.

B-tým: Nespeky B - Vr.Janovice

OFS Benešov odložil vzhledem k nepříznivému počasí kompletně všechny nedělní zápasy 10.kola Okresního přeboru. Náhradní termín byl stanoven na neděli 26.11.2017 od 13:30 hod.