B-tým: Nespeky B - Vrch.Janovice 3:0 (2:0)


V posledním utkání podzimu si naše béčko poradilo doma s Vrchotovými Janovicemi a zvítězilo poměrně hladce 3:0. Zimní přestávku tak přečká na krásném druhém místě soutěžní tabulky. Gólově se dvakrát prosadil Míla Klauz a jednou se trefil kapitán mužstva Pavel Rublič st.

B-tým: Soběhrdy - Nespeky B 0:4 (0:1)


Béčko po dvou prohraných zápasech opět zabralo, a tentokrát zvítězilo poměrně hladce v Soběhrdech 4:0. Mezi střelce branek se zapsali 2x Lukáš Maršoun, a po jedné přidali Martin Pohořelý a Petr Kadeřábek.

B-tým: Nespeky B - Olbramovice 2:3 (2:2)


Béčko ve 12.kole hostilo druhý tým tabulky Olbramovice. Začalo velmi špatně a rychle prohrávalo 0:2, ještě do poločasu ale snížil Matyášek a těsně pře půlí vyrovnal Petr Kadeřábek. Jenže po změně stran vstřelil vítězný gól hostující Marek Hrstka. 

B-tým: Postupice - Nespeky B 3:1 (1:0)


Série vítězných zápasů skončila. Béčko po více než dvou měsících odchází ze zápasu bez bodu. V Postupicích po mdlém výkonu prohrálo 1:3, když soupeř rozhodl o svém vítězství až dvěma slepenými góly v samotném závěru utkání. 

B-tým: Nespeky B - Vr.Janovice


OFS Benešov odložil vzhledem k nepříznivému počasí kompletně všechny nedělní zápasy 10.kola Okresního přeboru. Náhradní termín byl stanoven na neděli 26.11.2017 od 13:30 hod.

Nadcházející zápas KP - A-tým

Datum so, 10. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Sokol Libiš
TJ Sokol Libiš
TJ Nespeky
TJ Nespeky
-:-

Minulé kolo

Tabulka A-tým

Nadcházející zápas OP - B-tým

Datum so, 24. bře. 2018 Beginn 15:00
Sokol Chotýšany
Sokol Chotýšany
Nespeky B
Nespeky B
-:-

Minulé kolo B-tým

Tabulka B-tým

Nadcházející zápas 1.A - dorost

Datum ne, 11. bře. 2018 Beginn 10:15
TJ Nespeky
TJ Nespeky
FK Bílkovice
FK Bílkovice
-:-

Minulé kolo dorost

Tabulka dorost