13.   TJ Sokol Popovice 26 6 3 17 41:77 21
14.   TJ Trhový Štěpánov 26 2 4 20 18:114 10

trenér: Kadeřábek Pavel
vedoucí mužstva: Drnec Aleš
Soupiska hráčů: zde

B-tým: Nespeky B - Soběhrdy 8:0 (4:0)

Béčko si nemohlo přát na závěr sezóny lepší zápas. Do čeho kopli, to byl gól a mnohdy to byl krásný gól. V domácím prostředí vyhráli vysoko 8:0 a nastartovali tak bouřlivé oslavy a ukončení letošní fotbalové sezóny v Nespekách.

B-tým: Olbramovice – Nespeky B 2:3 (1:2)

Béčko od 10.minuty prohrávalo 1:0, ale ještě do poločasu otočili výsledek utkání Roman Vojkůvka a Martin Pohořelý. Ve druhém poločase přidal mladý Vojta Kuželka třetí gól, nicméně poslední slovo měli domácí, kteří v 90.min snížili na konečných 2:3.

B-tým: Nespeky B - Postupice 0:1 (0:0)

Nespecké béčko nešťastně prohrálo domácí zápas s Postupicemi, když ve druhém poločase neproměnilo několik vyložených šancí a rozhodující gól dostalo z volného přímého kopu v 91.minutě.

B-tým: Vrchotovy Janovice – Nespeky B 2:2 (0:1)

Béčko, v zápase 23.kola ve Vrchotových Janovicích, neudrželo vedení 2:0, v 65.min snížil na rozdíl jedné branky a v nastaveném čase vyrovnal na konečných 2:2. Naše branky vstřelili David Pešta a Štěpán Hamajda.

B-tým: Nespeky B - Pravonín 2:0 (1:0)

Utkání B-týmu bylo bohaté na gólové šance. V prvním poločase nejenže soupeř své šance zahazoval, tak si navíc po nedorozumění vstřelil vlastí gól. Druhý poločas byl obdobný s řadou šancí na obou stranách. Gólem skončila ale jen jedna, v 88.min potvrdil vítězství domácích Roman Vojkůvka.

B-tým: Jankov - Nespeky B 3:2 (0:0)

Béčko sehrálo kvalitní a vyrovnaný zápas v Jankově. Po bezbrankovém prvním poločase šel soupeř do dvougólového vedení, ale po gólech Urbana a Petra Kadeřábka zápas vyrovnalo, ale v nastaveném čase rozhodl o vítězství domácích jankovský Ondra Zach.

B-tým: Chotýšany - Nespeky B 1:3 (0:0)

Béčko dohrávalo 14.kolo v Chotýšanech. Po bezbrankové první půli jsme po gólu Adama Konopiského vedli 1:0, chvilku poté soupeř vyrovnal po vlastním gólu Martina Pohořelého, ale po gólech Adama Jasze a Romana Vojkůvky jsme se mohli radovat ze zaslouženého vítězství.

B-tým: Přestavlky - Nespeky B 6:4 (2:3)

Béčko neudrželo vedení 3:1, soupeř v závěru první půle snížil a čtvrthodiny před koncem dokonce otočil výsledek utkání. Pojistku v podobě šestého gólu přidali domácí v nastaveném čase. Naše góly vstřelili 2x Martin Pohořelý a po jedné Adam Jasz a Štěpán Hamajda

B-tým: Nespeky B - Popovice 5:0 (2:0)

Béčko podruhé na jaře vyhrálo. Tentokrát poměrně hladce v domácím prostředí přehrálo Popovice 5:0. Hráčem utkání byl Petr Kadeřábek, který se trefil celkem čtyřikrát. Jedním gólem přispěl i Ondra Matyášek.

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.