U13: TJ Nespeky – Sokol Krhanice 12:1 (6:0)

Mladší žáci vstoupili do utkání velmi dobře a zpočátku předváděli hru, která se musela líbit. Velmi rychle jsme získali herní převahu a častokrát se dostali do zakončení. Bohužel rychlé, byť zcela zasloužené vedení, naši hru ovlivnilo a touha vstřelit si gól byla silnější, než snaha o správné řešení herních situací. Přesto kluci utkání zvládli a vyhráli vysoko 12:1

Nejen zápas, ale i podzimní část sezóny krátce zhodnotil trenér Martin Vošický: „Poslední zápas podzimní časti sezóny 2019-2020 jsme odehráli po delší době v téměř kompletním složení a podařilo se nám výrazně přehrát tým Krhanic. V naší hře se určitě objevují chyby, ale na hráčích je vidět, že je hra baví, na zápasech jim záleží a snaží se v nich odevzdat své maximum a dle svých možností přispět k úspěchu týmu. Výsledkově se nám podzimní část sezony povedla a i díky příznivému rozlosování jsme se v jejím průběhu dlouho  pohybovali na 1.místě „benešovské“ skupiny. V závěru nás čekali soupeři, kteří se nakonec umístili na prvních pěti příčkách soutěže a po jedné výrazné porážce, dvou těsných porážkách a jedné remíze jsme se nakonec umístili na výborné 3.příčce. Děkuji všem hráčům za odvedenou práci a hru a jejich rodičům za podporu.“

Více foto ze zápasu najdete zde: