SG: TJ Nespeky – FC Jevany 3:2 (0:1)

V sobotu 7.4 hrála stará garda první utkání jarní části Posázavské ligy. V domácím prostředí porazila FC Jevany 3:2. Góly vstřelili ve druhé půli Petr Kumpošt a dvakrát se trefil Míra Pavlík.

V prvním poločase se hrálo poměrně vyrovnané utkání. Jediný gól vstřelil soupeř, když střela z dálky zapadla za záda Martina Vejvody.  Ve druhém poločase to bylo z naší strany mnohem lepší. Jednak se na hřiště dostal Jarda Myslivec a také jsme hráli druhých 40 min po větru. Po celý druhý poločas jsme měli více ze hry a vytvořili si několik šancí. Vyrovnávací branku zařídil Petr Kumpošt a obrat v utkání dokončil dvěma góly Míra Pavlík. V prvním utkání Posázavské ligy jsme tak získali 3 body za vítězství 3:2

Sestava: Vejvoda M. – Kučera T., Fleischhans V., Kadeřábek J., Štulík M. –  Bejbl R., Klabík P.,  Obermajer A., Pavlík M. – Matyášek O., Kumpošt

Střídali: Drnec A., Stoličný V., Myslivec J., Mareš M.

Góly: Kumpošt P., 2x Pavlík M.