U19: Nespeky – Kostelec u Kř. 1:4 (1:1)

Dorostenci nastoupili po dvou odložených zápasech k prvnímu mistrovskému utkání na jaře. V domácím prostředí hostili Kostelec u Křížků a po vyrovnané první půli nakonec prohráli 1:4. Náš jediný gól vstřelil po půl hodině hry Martin Tůma.

Utkání hodnotil trenér mužstva Jaroslav Myslivec: „věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř, který nám dal na podzim osm gólů, ale více než hodinu hry jsme dokázali se soupeřem držet krok. Po trefě Martina Tůmy jsme šli do vedení a i začátek druhého poločasu byl z naší strany dobrý. Měli jsme tam i šanci, kdy jsme mohli dát gól na 2:1, ale nedali jsme a místo toho hosté z tresňáku otočili výsledek zápasu. Ve druhé půli již byla znát lepší fyzická vyspělost soupeře, naopak nám začalo docházet, útočníci již tolik nenapadali, soupeř měl více času na rozehrávku a vyústěním byl třetí gól a bylo hotovo“.

více foto z utkání Nespeky – Kostelec u Kř. najdete zde: